ابراز خوشحالی کارشناس اورژانس بابل از پیام رهبر انقلاب/ احساس کردم دست خدا روی زمین بودم

کارشناس اورژانس 115 بابل بیان کرد: پس از انتشار فایل صوتی‌ام در رسانه‌ها مردم زیادی برای من دعای خیر کردند که از همه آن‌ها تشکر می‌کنم. امیدوارم اثرات این دعاهای خیر در زندگی دخترم نمایان شود.
تصویر ابراز خوشحالی کارشناس اورژانس بابل از پیام رهبر انقلاب/ احساس کردم دست خدا روی زمین بودم

به گزارش سایت خبری پرسون، معصومه مهرآور ضمن ابراز خوشحالی از توجه ویژه مقام معظم رهبری نسبت به اقدام وی در نجات جان یک مادر و نوزاد گرفتار در برف روستای جاجن اظهار کرد: خوشحالی‌‌ام پس از دریافت پیام تقدیر مقام معظم رهبری از بنده، قابل وصف نیست و زمانی که پیام قدردانی ایشان را به من اعلام کردند از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیدم. من وظیفه خود را انجام دادم و از ایشان ممنونم که این اقدام من را دیدند و به آن توجه کردند.

وی با بیان اینکه من یک سابقه 10 ساله در بخش درمان و یک سابقه 10 ساله در بخش بهداشت دارم، افزود: خود من نیز مادر هستم و یک فرزند دختر دارم؛ می‌دانم که اگر لبخند شادی روی صورت فرزند یک مادر بنشیند چه قدر برای یک مادر دلنشین است.

این ماما با بیان این‌که مشاوره تلفنی برای نجات جان نوزاد و مادر بیش از 28 دقیقه به طول انجامید، گفت: لحظه‌ای که به پدر این نوزاد تلفنی مشاوره می‌دادم که بتواند فرزند خود را صحیح و سالم به دنیا بیاورد احساس می‌کردم خداوند دارد یک موجود خوب را به دنیا هدیه می‌کند و من باید دست‌های خدا روی زمین باشم و به تولد این نوزاد کمک کنم.

کارشناس اورژانس 115 بابل بیان کرد: پس از انتشار فایل صوتی‌ام در رسانه‌ها مردم زیادی برای من دعای خیر کردند که از همه آن‌ها تشکر می‌کنم. امیدوارم اثرات این دعاهای خیر در زندگی دخترم نمایان شود.

خانم مهرآور 9 اسفند سال جاری در شبی که برف و بوران شدید تردد در جاده روستای جاجن در بخش بابلکنار را برای آمبولانس اعزامی این شهر با مشکل مواجه کرده بود، از طریق راهنمایی تلفنی پدر خانواده برای کمک به زایمان همسرش زندگی مادر و نوزاد را از مرگ نجات داد. در نهایت مادر و نوزاد پس از دریافت خدمات اولیه فوریت‌های پزشکی توسط «محمد جعفرزاده» و «رحیم کریمپور» تکنسین‌های اورژانس 115 بابل که خود را با دشواری بسیار و با کمک خودروهای راهداری و هلال احمر به محل ماموریت رسانده بودند، به بیمارستان منتقل شدند.

امروز در حاشیه نشست خبری طرح سلامت نوروزی در وزارت بهداشت، خانم مهرآور به همراه تکنسین‌های اورژانس 115 بابل توسط وزیر بهداشت مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع: تسنیم

614268