تست بینایی سنجی؛ با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید

تصاویر توهم نوری به دلیل ماهیت گیج کننده خود بسیار سرگرم کننده و جالب هستند، اما اکثر بینندگانش را گیج کرده است. عددی در این تصویر پنهان شده است. همه آن را متفاوت می بینند.
تصویر تست بینایی سنجی؛ با شناسایی عدد تصویر، قدرت بینایی خود را ارزیابی کنید

به گزارش سایت خبری پرسون، کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود. پس تست بینایی سنجی با شناخت عدد را نیز انجام دهید و مغز و ذهن خود را به چالش بکشید.

تست بینایی سنجی با شناخت عدد

پازل، تست یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند.

این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند. یکی از پازل هایی که این روزها در شبکه های مجازی مورد توجه قرار گرفته است، تست بینایی سنجی با شناخت عدد است.

در نگاه اول، ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. با این حال، هر چه بیشتر به آن نگاه کنید، ممکن است اعداد بیشتر و متفاوت تری را ببینید. اما در نهایت پاسخ واقعی اکثر بینندگان را گیج می کند. با دقت به تصویر نگاه کنید. شما چه عددی را درون تصویر تشخیص دادید؟ با تست بینایی سنجی با شناخت عدد همراه باشید.

تست بینایی سنجی با شناخت عدد

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی سنجی با شناخت عدد

این چالش که در توییتر منتشر شده است و بسیار مورد توجه قرار گرفت. یک عدد در دایره خاکستری و سیاه راه راه پنهان شده است. آیا می توانید کل شماره را ببینید؟ ممکن است ساده به نظر برسد، اما آزمون سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. توهم در واقع آزمونی برای حساسیت کنتراست چشم بیننده است. توانایی تمایز یک شی از پس زمینه آن است. در زندگی روزمره، این توانایی برای رانندگی در هوای مه آلود یا زمانی که نور کم وجود دارد مهم است. در آن زمان ها، کنتراست بین پس زمینه و شی کاهش می یابد.

بنابراین اکنون که کانون توهم نوری را می دانید، آیا می توانید تمام ارقام را تشخیص دهید؟

قبل از اینکه به پاسخ های واقعی برسیم، در اینجا برخی از پاسخ هایی که بینندگان پست کرده اند آورده شده است:

-من فقط می توانم 528 را ببینم. آیا این در مورد بینایی من معنی دارد؟

-من 528 را با عینک می بینم و 45283 را بدون عینک

45283 … و چه چیزی است؟ آیا باید با پزشک عمومی خود یک قرار ملاقات رزرو کنم؟

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی سنجی با شناخت عدد: اکثر بینندگان گفتند که می توانند 528 یا حداکثر 45283. اما پاسخ واقعی شما را شوکه خواهد کرد. پاسخ واقعی عدد 3452839 است. یک عدد هفت رقمی. اکنون، اکثر مردم اعداد را در وسط دایره که کنتراست بالاترین آن بود، دیدند. با دور شدن از مرکز، کنتراست بین ارقام و پس‌زمینه کاهش می‌یابد، که دیدن ارقام را بسیار دشوار می‌کرد. اما اگر به اندازه کافی چشمک بزنید، می توانید با یک نگاه اجمالی تمام اعداد را ببینید! اگر واقعاً موفق به دیدن آنها شده اید، پس یکی از بهترین بینایی های جهان را دارید. شما می توانید به آن افتخار کنید.

تست بینایی سنجی با شناخت عدد

منبع: چشمک

611956