مذاکره استقلال با ۲ بازیکن خارجی

استقلال در فصل نقل و انتقالات چندان فعالیتی نداشت و نکونام از این بابت بشدت شاکی است و بارها دچار اختلاف با خطیر شده است.
تصویر مذاکره استقلال با ۲ بازیکن خارجی

به گزارش سایت خبری پرسون، اگرچه تیم ملی عراق از گردونه جام ملت‌های آسیا زود حذف شد ولی پیروزی آنها مقابل ژاپن موجب شد تا نگاه بسیاری متوجه بازیکنان عراق شود. عراقی‌ها از اواخر دهه ۷۰ در فوتبال ایران بازیکن داشته‌اند و استقلال نیز چند بار چنین نفراتی را به خدمت گرفته بود. همین حالا استقلال نیز یک بازیکن عراقی به نام منتظر محمد در اختیار دارد که او را به صورت قرضی در اختیار مس رفسنجان گذاشته است.

برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که دو بازیکن ملی‌پوش عراق در قطر ۲۰۲۳ به استقلال معرفی شده‌اند و مذاکره‌ای با آنها انجام شده است. البته با توجه به شناختی که از سرمربی استقلال داریم قطعاً فقط بازیکنانی را در اختیار می‌گیرد که خودش به طور کامل روی شرایط فنی و بدنی آنها اشراف داشته باشد.

استقلال در فصل نقل و انتقالات چندان فعالیتی نداشت و نکونام از این بابت بشدت شاکی است و بارها دچار اختلاف با خطیر شده است. اما فصل نقل و انتقالات زمستانی با شروع نیم‌فصل دوم تمام نمی‌شود و تیم‌ها فرصت گرفتن بازیکن دارند. استقلال هم دو بازیکن عراقی زیر نظر دارد و قرار است با آنها مذاکره کند.

منبع: خبرورزشی

599805