متروی تهران فردا رایگان است

شرکت بهره‌برداری مترو تهران اعلام کرد: خدمت‌رسانی مترو تهران و حومه به شهروندان روز یکشنبه ۲۲ بهمن‌ به صورت رایگان خواهد بود.
تصویر متروی تهران فردا رایگان است

به گزارش سایت خبری پرسون، مسعود درستی ضمن تبریک فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: روز یکشنبه 22 بهمن‌ماه 1402 متروی تهران و حومه با آمادگی کامل، خدمات ویژه‌ای را به شهروندان و مسافران گرامی ارائه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در این روز خدمات‌رسانی در خطوط 1، 2، 3، 4 و 7 متروی تهران و حومه افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه‌های متروی تهران در مسیر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، استفاده از این ناوگان حمل‌ونقل ریلی درون‌شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است و متروی تهران در نظر دارد با کاهش فاصله حرکت قطارها در این روز بهترین خدمات‌رسانی را به شهروندان ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه افزود: در این روز با افزایش اعزام قطارها در خطوط 1، 2، 3، 4 و 7 متروی تهران و حومه؛ فاصله حرکت در خط 1،2،3،4 از 7 دقیقه به 5 دقیقه، و در خط هفت از 14 دقیقه به 12 دقیقه کاهش می‌یابد. ضمن آنکه در صورت نیاز آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده نیز وجود دارد.

گفتنی است؛ مانند سال‌های گذشته و به منظور حفظ نظم و امنیت در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، ایستگاه میدان آزادی از صبح تا پایان مراسم راهپیمایی پذیرش و جابه‌جایی مسافر نخواهد داشت.

منبع: تسنیم

599752