پایتخت از امشب در تلویزیون

مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۲» به کارگردانی سیروس مقدم از امشب جایگزین «پایتخت۱» در شبکه آی فیلم خواهد شد.
تصویر پایتخت از امشب در تلویزیون

به گزارش سایت خبری پرسون، دو سریال طنز «پایتخت۲» و «غیرمحرمانه» از امروز چهارشنبه، ۱۸ بهمن از شبکه آی فیلم روی آنتن می‌روند. سریال «پایتخت ۲» به تهیه‌کنندگی الهام غفوری هر شب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه آی‌فیلم فارسی می‌رود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۵ صبح و ۱۳ روز بعد پخش خواهد شد.

داستان فصل دوم «پایتخت» درباره خانواده معمولی است که قرار است یک گنبد و گلدسته را از مازندران به تهران و از آنجا به روستایی در قشم ببرند. آنها از هر شهری که می‌گذرند، مردم به استقبال آنها و زیارت این گنبد و گلدسته می‌روند.

محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، مهران احمدی، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی و ... در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند. همچنین اولین قسمت از سریال طنز «غیر محرمانه» به کارگردانی مسعود رسام از امروز پخش خواهد شد.

«غیرمحرمانه» هر روز ساعت ۱۷ پخش و در ساعات یک بامداد و ۹ روز بعد بازپخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: افسری بازنشسته خودرویی را طراحی می‌کند که دارای قابلیت های عجیب و منحصر به فردی است ولی پیش از اینکه وی خودرو را ثبت کند یا دیگران را از این موضوع آگاه کند، از دنیا می‌رود. ورثه او که از این موضوع اطلاع ندارند، پس از مرگش تصمیم به فروش خودرو می‌گیرند که همین موضوع سبب به وجود آمدن ماجراهای مختلف و اتفاقات جذابی می‌شود.

یوسف تیموری، سعید پیردوست، فریبا نادری و سحر ولدبیگی از جمله بازیگران این سریال هستند.

منبع: ایسنا

599613