ارتباط عجیب یک بازیکن پرسپولیس با مدیریت

پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات میلاد سرلک را به خاطر رفتن او به خدمت سربازی از دست داد اما هنوز نتوانسته بازیکنی را جانشین وی کند.
تصویر ارتباط عجیب یک بازیکن پرسپولیس با مدیریت

به گزارش سایت خبری پرسون، یکی از بازیکنان باتجربه پرسپولیس در چند هفته اخیر به طرز عجیبی ارتباطش با مدیریت این باشگاه خوب شده تا جایی‌که هر اتفاقی در تیم می‌افتد خیلی زود به گوش مدیریت می‌رسد. این بازیکن از موقعیت خود نیز استفاده کرده و در چند روز اخیر نیز همه تلاش خود را کرده که بازیکنان به مسائل مالی اعتراض نکنند و اعتصابی نیز در تیمش در کار نباشد. چنین رفتارهایی باعث شده که برخی بزرگ‌ترهای تیم ارتباط‌شان با این بازیکن بسیار سرد شود و به نوعی از او دوری کنند؛ موضوعی که اگر ادامه پیدا کند قطعا در ادامه فصل حواشی به مراتب بیشتری را برای سرخپوشان ایجاد خواهد کرد.

نقش پررنگ یک بازیکن در عدم جذب هافبک جدید
پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات میلاد سرلک را به خاطر رفتن او به خدمت سربازی از دست داد اما هنوز نتوانسته بازیکنی را جانشین وی کند. ابتدا قرار بود محمد خدابنده‌لو جایگزین سرلک شود و چیزی تا انتقال این بازیکن به جمع سرخپوشان باقی نمانده بود که در نهایت این ماجرا منتفی شد. در ادامه این باشگاه برای جذب علیزاده، هافبک دفاعی گل‌گهر نامه زد که خیلی زود با مخالفت این باشگاه مواجه شد. هرچند این شکل بازیکن جذب کردن بیشتر حالت نمایشی داشت. اما اینکه چرا مدیریت باشگاه در جذب جانشین برای سرلک همه تلاش خود را نکرد در نوع خودش جالب است. در این زمینه با خبر شدیم که یکی از بازیکنان تیم از ارتباط خوبش با باشگاه نهایت استفاده را کرده و به نوعی مخالف جذب یک بازیکن خوب در خط میانی بوده است. از این جهت که این موضوع شاید باعث می‌شد موقعیت او برای ثابت بازی کردن به خطر بیفتد. به هر شکل با شرایط موجود باید اضافه شدن یک هافبک جدید به جمع سرخپوشان را منتفی بدانیم. ناگفته نماند پرسپولیس حتی می‌توانست با یک رقم خیلی خوب و بدون دردسر بشار رسن را قرضی برای نیم فصل دوم جذب کند که به دلیل اشاره شده این انتقال هم نهایی نشد!

منبع: تسنیم

599537