پیش‌بینی سناریوهای پیش روی بیت‌کوین توسط خالق اندیکاتور باندهای بولینگر!

بیت کوین (BTC) پس از تأیید صندوق‌های ETF اسپات این ارز دیجیتال، هفته سختی را سپری کرد و طی یک رویداد «فروش خبر»، روندی نزولی پیدا کرد.
تصویر پیش‌بینی سناریوهای پیش روی بیت‌کوین توسط خالق اندیکاتور باندهای بولینگر!

به گزارش سایت خبری پرسون، قیمت این ارز دیجیتال پس از فروش گسترده دارایی‌های ETF شرکت گری‌اسکیل (Grayscale)، برای اولین بار از اوایل دسامبر به زیر ۳۸۷۰۰ دلار سقوط کرد. با این حال، اکنون نشانه‌هایی از بهبود قیمت در چارت BTC نمایان شده و این ارز دیجیتال در حال حاضر بالای ۴۲۶۰۰ دلار معامله می‌شود.

در این میان، جان بولینگر (John Bollinger)، خالق اندیکاتور باند‌های بولینگر (Bollinger Bands)، طی پستی اعلام کرده که فروش گسترده بیت کوین احتمالاً تمام شده است و از نظر وی، روند نزولی دیگر ادامه نخواهد یافت.

بولینگر که به داشتن دیدگاه صعودی نسبت به BTC شناخته می‌شود، اخیراً موضع خود را تکرار کرده و معتقد است که رویداد فروش اخبار بیت کوین به پایان رسیده و از این پس شاهد صعود قیمت خواهیم بود.

در زمان انتشار این خبر، بیت کوین با رشدی ۲ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته، حدود ۴۲۴۹۹ دلار قیمت دارد. در صورت درست بودن تحلیل بولینگر، می‌توان گفت که شدید‌ترین اصلاح قیمت تمام شده، بیت‌کوین به کف قیمت خود رسیده و در راه صعود مجدد است.
در همین حال، به عقیده آرتور هیز (Arthur Hayes)، یکی از بنیانگذاران صرافی بیت‌مکس (BitMEX)، بیت‌کوین می‌تواند قبل از رسیدن به کف محلی بین ۳۰ تا ۳۵ هزار دلار، به حرکت جانبی خود ادامه دهد.

کریس برنیسک (Chris Burniske)، یکی دیگر از تحلیلگران و از بنیانگذاران شرکت پلیس‌هولدر (Placeholder) نیز معتقد است که کف قیمت می‌تواند در سطوح ذکرشده توسط هیز تشکیل شود، اما به گفته او، قیمت ممکن است تا محدوده ۲۵ هزار دلار هم ریزش کند.

منبع: رمزارز نیوز

598312