فال روزانه جهارشنبه 20 دی1402

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه جهارشنبه 20 دی1402

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۰ دی:

فال روز تولد: شما یک جنگجو به دنیا آمده اید و وجودتا سرشار از شجاعت و بی باکی است. شما به هیچ مانعی اجازه نخواهید داد که سد راهتان شود و جلوی پیشرفتتان را بگیرد. در سالی که پیش رو دارید سخت کوشی و پشتکار شما زمینه را برای رسیدنتان به اهداف جاه طلبانه ای که دارید را فراهم خواهند کرد. شما قادر خواهید بود در هر زمینه ای که بخواهید به صورت موفقیت آمیز به تحصیل دانش پرداخته و این توانایی های جدید خود را در جهت پیشرفت کارها و پروژه های مختلفی که در دست اقدام دارید به کار بگیرید. با این حال باید مواظب باشید که احتیاط کافی نیز داشته باشید و از گرفتن تصمیم های عجولانه تا جای ممکن خودداری کنید. شما ممکن است انجام پروژه هایی را به عهده بگیرید که برای یک نفر بیش از اندازه بزرگ هستند و اگر غرور و خوخواهیتان نگذارد در انجام آنها از افراد مورد اعتماد کمک بگیرید به مشکل برخواهید خورد. اردیبهشت، مهر و دی مهم ترین ماه های سال خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از دوستانتان از لحاظ مالی به مشکل برخورده است و از شما تقاضای کمک دارد. او لزوما از شما پول نمی خواهد و در واقع بیشتر به توصیه ها و پیشنهادهایتان نیاز دارد. اگر قرار است تصمیمی بگیرد بهتر است که شما برای او تصمیم گیری نکنید. نظرات خود را با او در میان بگذارید و به او نشان دهید که چه چیز به نفعش است و چه چیزی برایش ضرر خواهد داشت، اما تصمیم گیری نهایی را به خود او واگذار کنید. امروز مواظب باشید در ابراز علاقه به عشقتان زیاده روی نکنید، چون این کار نه تنها او را تحت تأثیر قرار نخواهد داد، بلکه باعث ایجاد دافعه نیز خواهد شد. مردم کاهی فقط به یک شنونده احتیاج دارند. تا زمانی که از شما نظرتان را نپرسیده اند، نظری ندهید. خریدتان را بهتر است کمی به تعویق بیندازید. اتفاقی در شرف وقوع است که ممکن است به پولتان نیاز داشته باشید. اولویت بندی کنید. انجام یک کار مهم را با سهل انگاری به تعویق انداخته اید. ادامه این روند پریشانتان می کند.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز یکی از دوستان صمیمی و یا عشقتان تماس ها و پیام های شما را جواب نمی دهد و این مسئله تمام نگرانی های درونی و کمبود اعتماد به نفس در رابطه تان که سعی در مخفی کردن آن داشته اید را زنده خواهد کرد و باعث می شود به این فکر بیفتید که نکند او دیگر شما را دوست نداشته باشد و یا حتی بدتر از آن، اصلا از اول هم شما را دوست نداشته است! خودتان را اسیر دام این تصورات اشتباه نکنید. به احتمال زیاد این شخص امروز آنقدر درگیر است که حتی وقت نگاه کردن به تلفنش را هم ندارد. صبور باشید مطمئنا به محض این که بیکار شود خودش به سراغتان خواهد آمد. از زبان شیرینتان برای رفع کینه و کدورتی کهنه استفاده کنید. مراقب باشید، امروز تا می توانید از تنش های کاری دور بمانید و خود را درگیر هیچ بحثی نکنید. شخصی نزد شما برای درد دل خواهد آمد. بهتر است فروتن و متواضع باشید و ناخواسته با گفتن حرفی بار دلش را سنگین تر نکنید.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

آیا امشب با شخص مهمی قرار دارید؟ مثلا با عشقتان و یا با یک شریک تجاری احتمالی یا …؟ اگر جوابتان مثبت است خودتان را برای تأخیر طرف مقابلتان آماده کنید و مواظب باشید دیر آمدن او روی اخلاقتان تأثیر نگذارد و اخم هایتان را در هم فرو نبرد. شاید هم خودتان کارهایتان با تأخیر انجام شوند و کمی دیر برسید، که در این صورت هم باید مواظب باشید استرس دیر رسیدن روی شما اثر نگذارد و با یک عذرخواهی مناسب هم دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید. حسی اسرار آمیز شما را به سمت شناخت هر چه بهتر فردی سوق می دهد که تازه وارد زندگیتان شده. قوه تخیل خود را تقویت کنید. با عزت نفس و جسارت به سوی هدفتان پیش بروید. گیر افتادن در گذشته فقط به ناامیدی و سرخوردگی منجر می شود. به امور عاطفی خود با نگاهی تازه و متفاوت بنگرید.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز شما زیاد سرحال نیستید و احساس خستگی و کسالت می کنید. این احساس شما خوشبختانه با وضعیت جسمانیتان ارتباطی ندارد و بیشتر از حال روحی شما سرچشمه می گیرد. به همین دلیل هم نمی توانید روی انجام هیچ کاری دقت و توجه کافی را داشته باشید و ذهن آشفته تان اجازه ی تمرکز به شما نمی دهد. زیاد به خودتان سخت نگیرید و فقط به کارهایی اولویت بدهید که از فوریت بیشتری برخوردار هستند. خودتان را خسته نکنید و کارهای غیر ضروری را به فردا واگذار کنید. در این فاصله کارهایی را انجام دهید که به بهتر شدن حالتان کمک خواهند کرد. همه دار و ندارتان را پای یک تصمیم نگذارید بیهوده خودتان را سرخورده می کنید، شخصی به اصرار می خواهد با شما صحبت کند این فرصت را از او نگیرید پشیمان نمی شوید. از شنیدن خبری خوشحال خواهید شد و به شخصی تبریک خواهید گفت. بهتر است در نگه داری و حفظ آنچه که راحت به دست نیاورده اید بیشتر دقت کنید.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز از عشقتان دور افتاده اید و این موضوع باعث شده احساس دلتنگی و ناراحتی کرده و جای خالی او را به شدت احساس کنید. اجازه ندهید این احساسات شما را در حالت افسردگی فرو ببرند. اگر اهل انجام کارهای هنری هستید از این فرصت استفاده کرده و سر خود را با پروژه هایی که برای مدتی قصد انجام آنها را داشته اید گرم کنید. اگر اهل ورزش هستید احساسات بد خود را با انجام یک تمرین جدی و سنگین تخلیه کنید. خلاصه این که بیکار نمانید و کارهایی که باعث بهتر شدن حالتان و گذشت سریع زمان می شوند را در برنامه ی خود جای دهید. برای برآورده کردن رویای یکی از عزیزانتان دست یاری به سوی او دراز کنید. با یکی از دوستان خود اختلاف نظری پیدا خواهید کرد که اگر واقع بینانه با آن برخورد کنید، مشکل ایجاد شده به آسانی برطرف می گردد. این روز ها به شدت حساس شده اید، دلیل بروز مشکلاتتان همین است. توقع محال نداشته باشید نه از خودتان و نه از دیگران.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز حال شما کمی به هم ریخته است و ترجیح می دهید به جای هر کار دیگری فقط در خانه بمانید و هیچ کاری نکنید. لم دادن جلوی تلویزیون و بالا و پایین کردن شبکه های مختلف تلویزیونی برایتان خیلی جذاب تر از وقت گذراندن با دیگران به نظر می رسد. با این حال دوستان و اعضای خانواده شما را به حال خود نخواهند گذاشت و سعی می کنند مجبورتان کنند از خانه بیرون بزنید. اگر واقعا دوست ندارید به آنها ملحق شوید فکر نکنید مجبور به پذیرفتن دعوت هایشان هستید، اما اگر فکر می کنید بودن با آنها حتی یک درصد به بهتر شدن حالتان کمک خواهد کرد حتما این کار را انجام دهید. اتفاقی افتاده یا بزودی می افتد که باورش برایتان مشکل است به خودتان فرصت بدهید، طول می کشد تا درک کنید این اتفاق می تواند به نفعتان باشد. راه های جدید را امتحان کنید و جز خودتان با هیچ کس مشورتی نکنید تا این طوفان بگذرد. کمی صبور باشید. وقت آزادتان را کتاب بخوانید، جواب سوالتان را پیدا خواهید کرد.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان امروز کمی احساس ناراحتی و افسردگی می کند و برای یافتن تسلای خاطر و شانه ای برای گریه کردن به سراغ شما خواهد آمد. شما برای بهتر شدن حال او هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد و تا حدود زیادی هم موفق خواهید بود، اما باید این را هم به خاطر داشته باشید که کارهای دیگری هم برای انجام دادن دارید و نباید نسبت به مسئولیت ها و وظایف خود کوتاهی کنید. به اندازه ای که برایتان مقدور است برای این شخص وقت بگذارید و بقیه ی وقتتان را به کارهای خودتان اختصاص دهید. پیش از آنکه در مورد فرد مورد علاقتان قضاوتی داشته باشید، با حفظ آرامش و خونسردی سوالی که مدتهاست ذهنتان را به خود مشغول کرده از او بپرسید. ایجاد تغییرات جزئی و آسان در برنامه های روزمره و یکنواخت زندگیتان به رضایت خاطر و آرامشتان کمک بسیاری می کند. پیشنهاد سفر را حتما قبول کنید.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

آیا امروز قصد رفتن به خرید را دارید؟ اگر چنین برنامه ای دارید، به احتمال زیاد در طول خرید یک شیء گران قیمت توجه شما را به خود جلب خواهد کرد که برای به دست آوردن آن حاضر به پرداخت هر هزینه ای هستید، اما نمی توانید توجیهی منطقی برای خرید آن پیدا کنید. مواظب باشید که عجولانه تصمیم نگیرید ، اما لزومی هم ندارد ذوق خودتان را بیش از حد لازم کور کنید. شما معمولا آدمی نیستید که زود در مورد دیگران قضاوت کند، پس امروز هم سعی کنید در مورد هیچ کس تا وقت تمام اطلاعات لازم را در اختیار ندارید قضاوت نکنید. بهتر است دست از لجبازی بردارید و برای کاری که باید انجام دهید هر چه زودتر درخواستِ وام کنید. دست دست کردن فقط اوضاع را سخت تر میکند. چیزی یا کسی یا جوابِ سوالی را که به دنبالش می گردید پیدا خواهید کرد, کافیست اندکی صبورتر باشید. رویاهایتان را جدی تر بگیرید تا حسرتشان را نخورید.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

آیا قرار است کسی به خانه تان بیاید؟ اگر مهمانی بدون هماهنگی قبلی بخواهد به منزلتان بیاید شما دچار استرس خواهید شد، چون فکر می کنید که خانه تان به اندازه ی کافی تمیز و مرتب نیست و امکانات لازم برای یک پذیرایی بی عیب و نقص را در اختیار ندارید. شاید بخواهید همه جا را پیش از رسیدن مهمان هایتان برق بیندازید، اما بهتر است خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید. آخر چه لزومی دارد اتاق هایی که هیچ کس اصلا واردشان نخواهد شد را هم تمیز کنید. گذشته را به فراموشی بسپارید و با نگاهی نو به سوی آینده قدم بردارید. شما برای انتظار کشیدن ساخته نشده اید، به خودتان جرات بدهید و با اعتماد به نفس و جسارت بیشتری کنترل اوضاع زندگیتان را در دست بگیرید. درب خانه تان را به روی هر کسی باز نکنید، همه مردم نیت خیر ندارند و دل و زبانشان با هم یکی نیست.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز ظاهر شما خیلی هم خوب است، اما خودتان اصلا چنین فکری نمی کنید و از نظر خودتان به اندازه ی کافی جذاب نیستید. در واقع امروز یکی از آن روزهایی است که وقتی به آینه نگاه می اندازید یک هیولای زشت و بدترکیب را در مقابل خود می بینید. بدون شک شما دارید اشتباه می کنید، اما چرا برای بهتر شدن حال روحیتان هم که شده کمی بیشتر از همیشه به خودتان نمی رسید؟ این تصور شما از کمبود اعتماد به نفس و دیگر مشکلات عاطفی و روانی سرچشمه می گیرد. در زمینه مسائل کاری یا سرمایه گذاری، اکنون زمان کسب نتایج مطلوب تمامی تلاش هایتان فرا رسیده است. وقت آن رسیده که به خودتان استراحت بدهید. فرصتی ناب در رابطه با روابط عاطفیتان در انتظارتان است، به شرط آنکه گوش شنیدن داشته باشید و حواستان به جزئیات باشد. یادتان باشد لذتی که در بخشیدن است در تلافی کردن نیست.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز درک برخی مسائل معنوی و یا مفاهیم پیچیده ی علمی برای شما دشوارتر از همیشه به نظر می رسد و احساس می کنید که تلاش هایتان در این راه هیچ فایده ای ندارند. برای فهمیدن این مفاهیم و حل سؤال هایی که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند زیاد به خودتان فشار نیاورید، این کار تنها باعث سردرگمی بیشتر شما خواهد شد. در واقع مسئله این نیست که شما توانایی درک این مسائل را ندارید، شاید حتی به خوبی متوجه آنها شده باشید، اما روند تجزیه و تحلیل این اطلاعات در ذهنتان کمی کندتر از همیشه است. برای غلبه بر حس نا آرامی که در عمق وجودتان احساس می کنید، وارد رابطه جدید نشوید. کلافگی و اضطراب این روزهایتان با بحث کردن با دیگران کمتر نمی شود. بیش از حد برای نگه داشتن چیزی یا کسی بها داده اید. رها کنید و ایمان داشته باشید که اگر مال شما باشد به شما برمی گردد. بیش از این عذاب را تحمل نکنید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

اگر در حال حاضر درگیر کار و یا پروژه ای هستید که در ان به خلاقیت و قدرت تخیل خود نیاز دارید امروز نخواهید توانست زیاد روی این قابلیت های خودتان حساب باز کنید. هر بار که سعی می کنید ایده ی جدیدی به ذهنتان برسد در نهایت هیچ چیزی نخواهید یافت. شاید امروز روز چندان خوبی برای پرداختن به این کار نباشد. گاهی باید برای حفظ کیفیت یک کار انجام آن را برای مدتی به تعویق بیندازیم. امروز را با انجام کارهای دیگرتان که نیاز چندانی به خلاقیت و تخیل ندارند بگذرانید، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. تغییراتی را در رابطه عاطفیتان تجربه خواهید کرد که برایتان بسیار دلنشین است. ممکن است شخصی جدید وارد زندگیتان شود. در مورد چیزی که حق شماست کوتاه نیایید. کاری به حرف دیگران نداشته باشید. بدون اینکه خاطر کسی را آزرده کنید راه خودتان را بروید و کار خودتان را بکنید. یادتان نرود که شما فقط یکبار زندگی می کنید.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

575729