فال روزانه سه شنبه ۲۸ آذر1402

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه سه شنبه ۲۸ آذر1402

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۸ آذر:

فال روز تولد: امسال سال پر از کار و فعالیتی خواهید داشت اما نگران نباشید زیرا نتیجه ای که از آن می گیرید بیش از انتظارتان خواهد بود. سعی کنید کارهایتان را با آرامش بیشتری پیش ببرید. اگر چه فرد صادقی هستید که رک و رو راست برنامه های زندگی تان را با دیگران به اشتراک می گذارید اما مراقب باشید زیرا افراد زیادی از این فرصت سو استفاده می کنند. بنابراین بهتر است کمی تودار باشید و تا اتمام کارهایتان با دیگران مشورت نکنید. شما توانایی لازم را دارید تا به تنهایی در کاری که آغاز کرده اید، موفق شوید پس به خودتان اعتماد کنید. در ماه بهمن یک شانس بزرگ در خانه تان را می زند. شاید در ابتدا نسبت به آن دودل باشید اما پس از مدتی شک تان برطرف شده و تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز همه چیز به نفع شما در حرکت است، حتی آدم های اطراف تان نیز بیش از همیشه به سمت تان جذب می شوند. سعی کنید به جای خیالپردازی تنها واقعیت را ببینید. شما می توانید از این شرایط چه در محیط کار و چه در روابط عاطفی تان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. میان شما و شریک زندگی تان فاصله افتاده است. گفتگو اولین قدمی است که می تواند تغییرات مثبتی را هم برای شما و هم برای شریک زندگی تان ایجاد کند. ارامش را به خود و دیگران منتقل کنید در مورد مساله خاص پیش امده خود را با دیگران مقایسه نکنید شرایط هر فردی با فرد دیگر تفاوت دارد احساسات خود را در نظر بگیرید و سعی کنید نسبت به ان اعتماد کافی داشته باشید شرایط طوری پیش خواهد رفت مجبور به انتخاب یک گزینه خواهید شد اینکه در انجام کاری شک و تردید به خود راه دهید و فقط به اعتماد شکست فکر کنید کار اشتباهیست.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز به جای خانه نشستن بهتر است که با دوستان تان قرار ملاقاتی بگذارید. نه تنها شما بلکه دوستان تان نیز به این دورهمی احتیاج دارند، پس معطل نکنید. شما به فکر شروع کاری هستید اما قبل از هر چیز باید اطلاعات تان را زیاد کنید تا مبادا قدمی اشتباه بردارید. در رابطه عاطفی احتیاجی نیست که با تمام مسائل جدی برخورد کنید، گاهی باید از برخی چیزها به سادگی گذر کرد، در غیر این صورت تنش و استرس در رابطه تان زیادی می شود. به زودی مکالمه خوبی با یکی از دوستان تان خواهید داشت که شما را خوشحال می کند. یکی از دوستان شما را به همکاری در انجام کاری دعوت می کند. وقت آن رسیده که نسبت به اتفاقاتی که در پیرامونتان رخ می دهد کمی ریزبینانه بنگرید. اطلاعاتی که به آن نیاز دارید در دسترستان است. تنها لازم است هوشیار باشید تا به آنچه مد نظرتان است دست پیدا کنید. برای آنکه دیگران را از خود نرنجانید و حرف خود را هم به آنها بفهمانید بهتر است شسته و رُفته و خلاصه صحبت کنید ، تا خارج از حوصله نباشد.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

درون شما آتیشی برپاست، امروز نیز شرایط برایتان به گونه ای فراهم می شود که بر آتش شان افزوده خواهد شد. سعی کنید که در هر زمینه کاری، خلاقانه تر از قبل عمل کنید. بازی با کودکان می تواند در بالا بردن قدرت خلاقیت شما موثر باشد. شما فرد خجالتی هستید که از بیان افکار، احساسات و مهارت هایتان هراس دارید اما امروز زمان خوبی است که توانایی هایتان را به دیگران، به خصوص در محیط کار، نشان دهید. مطمئن باشید که دیگران را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. همه میتوانند خوب صحبت کنند اما همه نمی توانند خوب گوش کنند. شنونده خوبی باشید و سعی کنید به گفته های اشخاصی در اطرافتان به دقت گوش فرا دهید. شما بسیار با احساس هستید.واین موضوع سبب میشود گاهی اوقات پیش قضاوت هایی نادرست داشته باشید روی این جنبه رفتاری خود بیشتر کار کنید تا مبادا دوستی نزدیک را از خود برنجانید.رفتار سنجیده شما را در حین مذاکره کاری بسیار محبوبتر می کند.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز تصمیم گرفتن برایتان سخت است از این رو که زیر حجم زیاد اطلاعات گم شده اید و مطمئن نیستید که چه راهی به نفع تان است. شما توانایی خوبی در نظم و ترتیب دادن و مدیریت کارها دارید اما امروز وقت تان را برای این کار تلف نکنید. بگذارید روز دیگری که ذهن تان آماده است، تصمیم های مهم را بگیرید. در این کار نیازی نیست خیلی به جزییات اهمیت دهید، کلیت کار در حال حاضر در اولویت است. اگر رابطه عاطفی تان به خوبی پیش نمی رود، امیدتان را از دست ندهید. با تلاش هر دو طرف همه چیز به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. کار نیکویی در حق کسی انجام داده اید که به زودی به نتیجه خوبی خواهد رسید. هم شما و هم او مزد پشتکار و سختکوشیتان را خواهید گرفت.این موضوع شما را بسیار خوشحال خواهد کرد.فریب فردی خوش صحبت را نخورید و به ظاهرش توجه نکنید،کمی دقت کنید و او را در شرایط مختلف بسنجید تا در آینده مشکلی پیش نیاید.به زودی در مسیری قرار خواهید گرفت که همیشه مدنظرتان بوده است.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز روز بزرگی برایتان است از این رو که توانایی های بالایی برای پیش بردن کارهایتان دارید. تنها چیزی که بدان احتیاج دارید کمی جدیت در کار است. اگر در این راه از دیگران کمک بگیرید، پیشرفت تان دو چندان خواهد شد. در رابطه عاطفی تان به نقطه ای رسیدید که باید تصمیم نهایی را بگیرید. پس بیش از این معطل نکنید و با تجربیاتی که به دست آورده اید، بهترین تصمیم را برای آینده تان بگیرید. به زودی یک قرار ملاقات کاری دارید، قبل از رفتن، نکته هایی که می خواهید بیان کنید را روی کاغذی بنویسید تا مکالمه تاثیرگذارتری داشته باشید. خود را با اتفاقات گذشته درگیر نکنید چون با این رویه اینده را نیز از دست خواهید داد با شرایط موجود شما به راحتی به خواسته هایتان می رسید روز بی دردسر دارید که به شما فرصت استراحت فکری می دهد با کمی پیگیری به طلبتان خواهید رسید در مورد مطلبی اگر بتوانید متفاوت فکر کنید اتفاقی را تجربه خواهید کرد که بیشتر شبیه یک معجزه است آرامش خود را حفظ کنید و همچنان خوش قلب بمانید.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

وفق دادن خود با شرایطی که در حال حاضر در آن به سر می برید، برایتان کار ساده ای نیست. بهتر است که کمی دست نگه دارید و نفسی تازه کنید. اکنون زمان مناسبی برای کارهای بزرگ نیست. به کارهای سطحی و کم اهمیت رسیدگی کنید و ارتباط تان را با دیگران حفظ کنید تا چند روز آینده که دوباره انرژی تان را به دست بیاورید. به زودی خبری از یکی از دوستان تان می شنوید که تعادل را به زندگی شما باز می گرداند. اگر مدتی است که از شریک زندگی تان غافل شده اید، امروز با هدیه ای دل او را به دست آورید. این روزها شما به سمت موفقیت در حرکت هستید.کمی هوشیار باشید و خود را درگیر مسائل بیهوده و نامربوط نکنید.افکار مثبت میتوانند تغیییراتی مثبت بوجود بیاورند.خواسته های خود را دنبال کنید اما خود را بیش از حد خسته نکنید و با برنامه ریزی صحیح احتمال دوباره کاری را از بین ببرید.کاری نکنید که شرمساری را برایتان به همراه داشته باشد.بیهوده بی گدار به آب نزنید و از تجربیات گذشته خود استفاده کنید.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز تصور می کنید که احساسات تان بیش از هر زمان دیگری است. اگر چه شما دوست دارید که به دیگران محبت کنید و انسان خوبی باشید اما دیگران در تلاش اند شما را به جهت مخالف سوق دهند. انعطلاف پذیری در چنین شرایطی کلید موفقیت شماست. بدون توجه به آنچه دیگران می خواهند، خودتان را آزاد بگذارید. در این شرایط، اگر جذب فردی شدید، حتما با او قرار ملاقاتی بگذارید. بی شک او نیز از جسارت شما در بیان احساسات به وجد خواهد آمد. در اینکه تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید تردید نکنید، در مقابل شما نیز از تجربیات انان استفاده می کنید. به احساسات دیگران احترام بگذارید و سعی کنید انها را بفهمید.به سر و وضع خود بیشتر برسید ، شما نسبت به سنتان از پختگی بیشتری بر خوردارید و این مو ضوع به خوبی به چشم می اید.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

در چنین روزی دوست دارید که در راههای مختلف قدم بگذارید اما چیزی مانع شما می شود. اگر چه دلیل آن را نمی دانید اما دست از تلاش برندارید. از عکس العمل های بدون فکر و شتابانه خودداری کنید. قبل از هر کاری تمام گزینه هایی که در دست دارید را بررسی کنید سپس تصمیم نهایی تان را بگیرید. حتی اگر به نتیجه مطلوب تان نرسیدید، خودتان را تحت فشار نگذارید. شما زمان کافی برای این کار را دارید پس با رفتارهای عجولانه، شانس های زندگی تان را از دست ندهید. شرایط اینروزا میتوانست بدتر از چیزی باشد که در حال حاضر در آن قرار دارید پس ناشکر نباشید و قدر داشته های خود را بدانید از اینکه بیهوده با دیگران به نزاع و بگو مگو بپردازید صرف نظر کنید .سعی کنید از هر محیط پر تنش دوری کنید .در نتیجه قدردانی از شخصی با برخورد مثبتی روبرو خواهید شد هزینه ای برای کسب دانشی نو پرداخت کنید وقت خود را صرف موضوعات بی اهمیت نکنید.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

ارتباطاتی که امروز برقرار می کنید، بسیار ارزشمند هستند به این دلیل که اطلاعات مهمی را به دست خواهید آورد. سعی کنید که به دقت به حرف های دیگران گوش دهید زیرا از دست دادن نکته ای می تواند کار شما را به عقب بیاندازد. امروز توانایی لازم را برای انجام دادن چندین کار با هم دارید، پس به کارهای عقب مانده تان نظم دهید. در حال حاضر به نفع تان است که در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید. روش های قدیمی دیگر جواب نمی دهد و کلید موفقیت شما در رفتارهای جدید و دور از انتظار دیگران است. یکنواختی و کارهای روزمره روزانه مانع از پیشرفت شما شده، این موضوع طبیعی است ولی اگر کمی شجاع باشید میتوانید این یکنواختی را بر هم بزنید، این اتفاق در همین روزها برایتان رقم خواهد خورد، کمی ریسک کنید و به اندازه کافی با جرات باشید تا بتوانید از اب گل آلود ماهی بگیرید، اکنون زمان مناسبی است تا جنبه های عاطفی و مالی زندگیتان را بهبود ببخشید، نشانه های روشن اطرافتان را ببینید!

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

این روزها در مورد راهی که می خواهید در پیش بگیرید، دودل هستید. دیگران دوست دارند که از کارهای شما سر در بیاورند، از آنجا که شما فرد حساسی هستید و برخی ها ممکن است با حرف هایشان شما را از پیشرفت بازدارند، بهتر است که فعلا چیزی از برنامه هایتان بروز ندهید. حتی اگر نتوانستید تمام برنامه هایتان را همانطوری که در ذهن تان می گذرد، پیش ببرید، ناامید نشوید. مطمئن باشید که همه چیز با کمی صبر به بهترین شکل خود پیش خواهد رفت. شرایطی که در حال حاضردر ان قرار دارید ایده ال شما نیست اما ناامید نباشید ، هر اتفاقی ممکن است بیفتد . عزیزی از راه دور چشم انتظار شماست. دوری راه را بهانه نکنید همین حالا اقدام کنید، تا دل هر دویتان ارام بگیرد در مورد مسئله کاری برای اینکه احساس بهتری داشته باشید بهترین گزینه این است که منافع همه را در نظر بگیرید . مثبت بیندیشید و شخصی با انرژی های منفی را از خود دور کنید.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز صبح با بی حوصلگی از خواب بیدار می شوید اما نگذارید که این موضوع شما را از کارهایتان عقب بیاندازد. شما در مرحله حساس کاری هستید و باید در کارتان ثبات ایجاد کنید، بنابراین از کارهایی که در دست دارید ساده نگذرید. مهربانی بیش از حد شما موجب شده که اطرافیان تان از شما سواستفاده کنند. سعی کنید که با هر کسی به اندازه ظرفیت اش برخورد کنید در غیر این صورت ضربه اش را خود شما خواهید خورد. براى اینکه به نتیجه دلخواهتان برسید باید دیگران را نیز در رسیدن به اهدافشان یارى کنید. اتفاقات طورى رقم خواهد خورد که علاوه بر یارى دیگران، درهاى موفقیت به روى شما نیز باز خواهد شد. هراسى به دل راه ندهید و انگیزه ی لازم را در خود بوجود آوردید. با هوش و ذکاوت خود کارهایتان را مدیریت کنید. حریص نباشید و براى اینکه به خواسته هایتان برسید، کمى محتاط عمل کنید. به تازگى عزیزى را از دست داده اید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

احساس خستگی می کنید و دوست دارید که کارهایتان را آهسته تر پیش ببرید اما این را بدانید که اکنون زمان خوبی برای درنگ کردن نیست. شما باید از خانه بیرون بروید و با افراد مختلف در ارتباط باشید. سعی کنید که ارتباطات تان را محدود به افرادی که تاثیر مثبتی در زندگی تان دارند، کنید. به رابطه عاطفی تان شک کرده اید. با خودتان خلوت کنید و با منطق به آنچه گذرانده اید، بیاندیشید. تصمیم شما هر چه باشد، بهتر است که زودتر تکلیف تان را مشخص کنید. در برزخ ماندن به ضرر هر دویتان است. این روزها خواهید دانست برای تصمیمی که باید بگیرید بهتر است از کجا شروع کنید. شما عاشق طبیعت هستید ، آنرا به خانه تان بیاورید تا احساس آرامش بیشتری کنید. نگهداری از حیوانات خانگی نیز شمارا شاد میکند. مراقب شخصی در اطرافتان که سعی میکند خود را با چاپلوسی به شما نزدیک کند باشید. روحیه خود را تقویت کنید تا از شنیدن خبری ناگوار شکه نشوید. یادتان باشد یک دوست خوب با شما صادق است.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

572666