عاشقانه‌های پدر دختری محسن کیایی و دخترش رز

محسن کیایی مجری، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه شخصی اینستاگرام خود عکسی از خودش و دخترش رز منتشر کرد و نوشت : شکم من محل استراحت رز.
تصویر عاشقانه‌های پدر دختری محسن کیایی و دخترش رز

به گزارش سایت خبری پرسون، محسن کیایی بازیگر متولد 6 شهریور سال 1360 در تهران است.

عاشقانه‌های پدر دختری محسن کیایی و دخترش رز
او فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است. برادر بزرگترش مصطفی کیایی کارگردان سینما است. وی پس از پایان تحصیلات متوسطه به دانشگاه رفت و مدرشک کارشناسی رشته نمایش گرفت.
محسن کیایی فرزند دوم خانواده است و دو برادر به نام مصطفی و میلاد دارد. مصطفی 5 سال از او بزرگتر است و برادر دیگرش میلاد هم هفت سال از او کوچکتر است.
محسن کیایی برای نخستین بار در سال 1379 با سریال کودک رویای گلی بازیگری را تجربه کرد و سپس در همان سال در سریال پرده نشین در نقش یک روحانی ایفای نقش کرد و همین نقش او باعث شهرت او شد.
با بازی در سریال راه در رو به کارگردانی سعید آقاخانی معروف شد.نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد فیلم بعد از ظهر سگی بود. این فیلم به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی ساخته شد و بازیگران مطرحی همچون رضا عطاران، مجید صالحی، بهاره رهنما، علی صادقی و سعید آقاخانی در آن ایفای نقش کرده اند.
او وقتی که 21 ساله بود با سهیلا امیرحسینی در تئاتر آشنا شد و این دو پس از 3 سال و در سن 24 سالگی ازدواج کردند. ثمره این ازدواج دختری به نام رز شد.

منبع: تابناک باتو

560813