استاندار اصفهان

حل مسائل استان اصفهان نیازمند نگاه هم افزا است

استاندار اصفهان با بیان اینکه بعضی مسائل نیازمند نگاه هم‌افزا در استان است، گفت: در جلسات بعضی مسائل استان که عمومیت دارد و نیاز است با هماهنگی فرمانداران برای آن‌ها تدابیر لازم اتخاذ شود، همچون نهضت ملی مسکن، تورم، رشد تولید و انتخابات به بحث گذاشته می‌شود.
تصویر حل مسائل استان اصفهان نیازمند نگاه هم افزا است

به گزارش پرسون،از اصفهان؛سیدرضا مرتضوی صبح امروز _سه‌شنبه سی‌ام آبان_ در حاشیه گردهمایی فرمانداران استان اصفهان در گفت‌گو با خبرنگاران، فرمانداران را نمایندگان عالی دولت دانست و اظهار کرد: بر اساس نگاه رهبر مقام معظم انقلاب، فرمانداران در سلسله مراتب حاکمیت قرار دارند و مسئول و مدیر اجرای سیاست‌های عمومی کشور در حوزه‌های استحفاظی خود هستند.

وی افزود: به دلیل ضرورت انسجام‌بخشی و حرکت هماهنگ در سطح استان اصفهان، نشست‌هایی به صورت ماهانه و بر اساس ضرورت هر دو هفته یک‌بار با محوریت استان و با حضور فرمانداران و مدیران دستگاه‌های مختلف استان اصفهان برگزار می‌شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه بعضی مسائل نیازمند نگاه هم‌افزا در استان است، خاطرنشان کرد: در این جلسات بعضی مسائل استان که عمومیت دارد و نیاز است با هماهنگی فرمانداران برای آن‌ها تدابیر لازم اتخاذ شود، همچون نهضت ملی مسکن، تورم، رشد تولید و انتخابات به بحث گذاشته می‌شود.

مرتضوی ادامه داد: با توجه به اینکه در ایامی قرار داریم که با جدیت بیشتری در حوزه نهضت ملی مسکن در حال فعالیت و درگیر با مباحث مرتبط با انتخابات هستیم، این مباحث در دستور کار گردهمایی فرمانداران استان قرار دارد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با هماهنگی و حضور مدیران کل و مدیران دستگاه‌های مختلف در نهایت نگاهی هم‌افزا و مؤثر در پیشبرد سیاست‌های دولت سیزدهم در استان اصفهان شکل گیرد.

استاندار اصفهان با اشاره به بحث آخرین وضعیت معلمان خرید خدمات گفت: روز گذشته که در تهران حضور داشتم پیگیری لازم در خصوص وضعیت معلمان خرید خدمات انجام شد، مدیرکل آموزش و پرورش نیز در دفتر من حضور پیدا کرد و مذاکراتی در این خصوص انجام شد که در نهایت دو مسیر برای حل این مشکل در حال پیگیری است.

مرتضوی افزود: تلاش شده است در استان با تأمین اعتبار این مبحث پیگیری و حل و فصل شود و در تلاش هستیم طی یکی دو روز آینده پرداخت حقوق آن‌ها به نتیجه ختم شود و در مسیر ملی نیز با تأمین اعتبار فراگیر توسط سازمان برنامه بودجه و وزارت آموزش و پرورش این مهم به صورت اساسی انجام شود.

منبع: روابط عمومی استانداری

559415