دشمن می‌داند اقدام نظامی علیه ایران دیگر کارساز نیست

رئیس قوه قضاییه گفت: دشمن می‌داند اقدام نظامی او، دیگر کارساز نیست و می‌داند که اگر بزند، می‌خورد بنابراین دشمن به اینکه نسل جوان ما را به ارزش‌های دینی بی‌تفاوت و کم تفاوت کند، دل بسته است.
تصویر دشمن می‌داند اقدام نظامی علیه ایران دیگر کارساز نیست

به گزارش پرسون، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای روز سه‌شنبه در نشست سراسری ۳۰ هزار نفری جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید کشور اظهار داشت: غزه عزیز و مظلوم امروز با روحیه جهادی و بسیجی و با اتکای به خدای بزرگ در مقابل همه مستکبران عالم ایستاده است؛ مقاومت می‌کند، شهید و مجروح می‌دهد. جنایت امروز مستکبران و در رأس آن آمریکا کم سابقه است اما مردم فلسطین ایستاده‌اند.

رئیس قوه قضاییه افزود: قدرت بازدارنده امروز جمهوری اسلامی ایران بر اثر تولید قدرتی است که ایجاد کرده و امروز می‌تواند در مقابل همه دشمنان بازدارندگی داشته باشد که البته نیازی به توضیح نیست. امروز دشمن همه تلاش خود را برای سست کردن مردم نسبت به هنجارهای دینی و اسلامی به کار گیرد.

محسنی اژه‌ای با بیان اینکه بعضی ناهنجاری‌ها، بی‌عفتی‌ها و مفاسد اقتصادی و اخلاقی و سیاسی که می‌بینم دشمن به این‌ها دل بسته است، افزود: دشمن می‌داند اقدام نظامی او، دیگر کارساز نیست و می‌داند که اگر بزند، می‌خورد و بسیجیان در مقابل آنها می ایستند و اقدامات شبه نظامی او را دفع می‌کنند؛ بنابراین دشمن به اینکه نسل جوان ما را به ارزش‌های دینی بی‌تفاوت و کم تفاوت کند، دل بسته است.

وی با اشاره به اینکه امروز نهایت تلاش دشمن فرقه، فرقه کردن جامعه است، تصریح کرد: دشمن در تلاش برای ایجاد قطب‌های کاذب در کشور است و می‌خواهد انرژی‌ها صرف او نشود و این انرژی در داخل مصرف شود برای همین می‌بینیم در برخی مواقع امروز بچه‌های انقلابی یکدیگر را تخریب می‌کنند. شیطان بزرگ (آمریکا) و انگلیس در ایجاد تفرقه و افترا در تلاش هستند. در مبارزه با فسادها و ناهنجاری‌های اجتماعی بسیج شهید و مجروح می‌دهد. پیشرفت علمی، بازدارندگی و خنثی کردن همه توطئه‌ها می‌خواهیم. یک جاهایی باید از آبرو، جسم و مال خود بگذریم.

رئیس عدلیه با بیان اینکه امروز ما باید یک کیفرخواست متقن و محکم برای همه جنایت‌های اسرائیل و حامیان او بنویسیم، تاکید کرد: این رژیم غاصب صهیونیستی دهه‌هاست مردم مظلوم فلسطین را به اشکال مختلف شکنجه می‌کند.

محسنی اژه‌ای یادآور شد: جنایت‌های رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۳۷ را مطالعه کنید. حدود ۵۰ اقدام جنایتکارانه فقط در سال ۱۹۴۸ علیه مردم فلسطین انجام شده است. تجاوز به غزه برای امروز نیست، این همه کودک‌کشی و بمبی که ریخته‌اند؛ بی‌سابقه است. این جنایات را حقوقدان‌ها بنویسند و کمک کنند.

رئیس قوه قضاییه اظهار امیدواری کرد جنایت‌های رژیم صهیونیستی با تشکیل یک دادگاه بین‌المللی اسلامی رسیدگی شود و برای همه این‌ جنایات آنها را محاکمه کنیم.

منبع: ایرنا

559387