مجلس با استعفای نادران مخالفت کرد

مجلس شورای اسلامی با استعفای الیاس نادران نماینده تهران مخالفت کرد.
تصویر مجلس با استعفای نادران مخالفت کرد

به گزارش سایت خبری پرسون، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه (30 آبان) در توضیح جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران، گفت: پس از شنیدن سخنان آقای نادران و 5 نفر از نمایندگان، رای گیری برای استعفاانجام شد که در نهایت بیش از 90 درصد از نمایندگان با استعفای آقای نادران مخالفت کردند.

به گزارش تسنیم، رئیس مجلس در ابتدای نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی که با دستورکار بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران نماینده تهران در حال پیگیری است، گفت: از آنجا که تعدادی از نمایندگان درخواست دادند تا تقاضای استعفای آقای نادران در جلسه‌ای غیرعلنی مورد بررسی قرار گیرد طبق ماده 102 آیین نامه نماینده متقاضی 15 دقیقه فرصت دارد تا درخواست خود را برای برگزاری جلسه به صورت غیرعلنی مطرح کند.

وی افزود: سپس رای گیری انجام می‌شود و اگر دو سوم نمایندگان به این درخواست رای بدهند جلسه به شکل غیرعلنی تداوم پیدا می‌کند. اما اگر نمایندگان مخالفت کردند جلسه مجلس علنی شده و تقاضای استعفا در جلسه علنی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آخرین باری که جلسه علنی مجلس در همان شروع نشست و به درخواست تعدادی از نمایندگان غیرعلنی شد، مربوط به بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون منتخب حوزه انتخابیه گچساران در انتخابات مجلس یازدهم بود که در نهایت نیز با رد اعتبارنامه تاجگردون به پایان رسید.

منبع: تسنیم

559359