هفته پنجم لیگ برتر هندبال کشور؛

گیتی پسند اصفهان پیکان را شکست داد

تیم هندبال گیتی‌پسند اصفهان در هفته پنجم لیگ برتر با نتیجه ۳۱ بر ۲۱ پیکان را در سبزوار ‌شکست داد.
تصویر گیتی پسند اصفهان پیکان را شکست داد

به گزارش سایت خبری پرسون، از اصفهان؛ هفته پنجم سی‌وششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور امروز _دوشنبه بیست‌ونهم آبان‌ماه_ آغاز شد و تیم هندبال گیتی‌پسند اصفهان از ساعت ۱۴:۰۰ در سالن شهید الداغی سبزوار به‌ مصاف پیکان خراسان رفت و در یک بازی درخشان و کاملا برتر با نتیجه ۳۱ بر ۲۱ به پیروزی رسید.

شاگردان کیوان صادقی که دومین بازی خارج‌ از خانه فصل خود را مقابل پیکان سبزوار برگزار می‌کردند با وجود بازی در برابر دیدگان هواداران میزبان عملکرد استثنایی از خود به نمایش گذاشتند و نیمه‌ اول را با پیروزی ۱۳ بر ۱۰ به‌ سود خود به پایان رساندند.

در نیمه‌ دوم نیز روند بی‌نظیر گیتیزن‌های هندبالیست تداوم پیدا کرد و قرمزپوشان گیتی‌پسند با افزایش اختلاف مقابل میزبان و گل‌های دیدنی در خط‌حمله و نمایش قابل‌قبول در خط‌ دفاعی، با ۱۰ گل از حریف پیش افتادند و در نهایت با نتیجه فوق‌العاده ۳۱ بر ۲۱ پیروز شدند تا چهارمین برد متوالی آن‌ها در هفته پنجم رقم بخورد.

تیم هندبال گیتی‌پسند اصفهان که فقط در هفته نخست متوقف شده بود از هفته دوم تا هفته پنجم همه حریفان را از پیش‌روی برداشت و اکنون با ۹ امتیاز شانس صدرنشینی و حضور در جایگاه دوم جدول را در پایان رقابت‌های هفته پنجم لیگ برتر دارد.

منبع: پرسون

559306