مدارس نوبت بعدازظهر کدام مناطق خوزستان تعطیل هستند؟

مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی و مراکز کودکستان و پیش دبستانی در شهرستان هندیجان، بهبهان و سردشت زیدون در نوبت بعد از ظهر تعطیل هستند.
تصویر مدارس نوبت بعدازظهر کدام مناطق خوزستان تعطیل هستند؟

به گزارش سایت خبری پرسون، به دنبال بارش شدید باران در خوزستان و تصمیم مدیریت بحران استان کلیه مقاطع تحصیلی خوزستان در نوبت صبح به صورت بر خط است.

اما به علت شدت بارندگی‌ها در چند نقطه از استان خوزستان علاوه بر نوبت صبح، مدارس کلیه مقاطع تحصیلی و مراکز کودکستان و پیش دبستانی نیز در نوبت بعد از ظهر نیز تعطیل اعلام شد.

بنابر اعلام ستاد مدیریت بحران شهرستان هندیجان، با توجه به پیش‌بینی بارندگی شدید در روز دوشنبه مورخ و به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، امروز دوشنبه تمامی کلاس‌های درس در کلیه مدارس و مقاطع تحصیلی، کودکستان‌ها و پیش دبستانی‌ها در نوبت عصر تعطیل می‌باشد و فرایند تدریس به صورت غیر حضوری و در بستر برنامه شاد انجام می‌گردد.

حسین آغاجری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهبهان اظهار کرد: روز دوشنبه کلیه کلاس‌های درس در کلیه مدارس و در کلیه مقاطع تحصیلی و مراکز کودکستان در نوبت عصر به صورت غیرحضوری و از بستر برنامه شاد برگزار می‌شود.

همچنین با توجه به اعلام ستاد مدیریت بحران شهرستان بهبهان، با توجه به پیش بینی بارندگی شدید در روز دوشنبه و به‌ منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، ضروری است، دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ کلیه کلاس‌های درس در کلیه مدارس شهر سردشت و تمامی روستاهای زیدو در کلیه مقاطع تحصیلی و مراکز کودکستان و پیش دبستانی در نوبت بعد از ظهر تعطیل و به صورت غیر حضوری و در بستر شاد برگزار گردد.

منبع: فارس

559193