پورموسوی:

اگر VAR نیاید، فوتبال ما با چالش مواجه می‌شود

سرمربی استقلال خوزستان، گفت: همه دنیا از سیستم کمک داور ویدیویی استفاده می‌کنند که متاسفانه این تکنولوژی در ایران هنوز استفاده نمی‌شود و همین موضوع فوتبال کشورمان را با چالش روبه‌رو می‌کند.
تصویر اگر VAR نیاید، فوتبال ما با چالش مواجه می‌شود

به گزارش پرسون، سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: اعتقاد قلبی ما این است که اشتباهات داوری، سهوی است. ما هم انسان هستیم و می‌دانیم هر انسانی می‌تواند خطا کند. خدا را شکر خیالمان آسوده است که یک کمیته وجود دارد که نظارت می‌کند.

وی افزود: طبیعتا VAR سیستمی است که همه دنیا از آن استفاده می‌کنند و ما هم باید از آن بهره ببریم. اگر بخواهیم همین‌طور ادامه دهیم قطعا فوتبال کشورمان با چالش روبه‌رو خواهد شد.

سرمبی استقلال خوزستان تصریح کرد: امروز جلسه دوستانه‌ای بود و فکر نمی‌کنم محروم شوم. ما همه تلاشمان را می‌کنیم که بر احساسات خودمان را کنترل کرده و طبق گفته‌های خداداد افشاریان هر داوری که تخلف می‌کند باید چند هفته از قضاوت بازی در لیگ محروم شود.

پورموسوی گفت: ما ۲۰ روز طلایی را هدر داده و بازیکنانی که می‌خواستیم را از دست دادیم. روزی که می‌خواستیم شروع کنیم به مدیریت گفتم کار سختی داریم. می‌خواستم بروم که با اصرارهای زیاد خواستند در استقلال خوزستان بمانم. من یک قولی دادم که در این مسیر سخت تا آخر می‌مانم که باشگاه قبول کرد از من حمایت کند. متاسفانه بازیکنان ما در فضای لیگ یک بودند که در هفته‌های ابتدایی با شرایط لیگ هماهنگ نبودند. امیدوارم بازیکنان ما از بند مصدومیت رهایی پیدا کنند.

منبع: ایرنا

559153