دیدار با رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه تهران 4 آذر ماه

مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد که شانزدهمین دوره ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در روز شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.
تصویر دیدار با رئیس و هیأت رئیسه دانشگاه تهران 4 آذر ماه

به گزارش پرسون، شانزدهمین ملاقات عمومی و صمیمانه ریاست دانشگاه و اعضای هیأت رئیسه با ذی‌نفعان در روز شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در محل باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

اعضای محترم هیأت علمی، کارکنان ارجمند، دانشجویان گرامی دانشگاه و سایر ذی‌نفعانی که علاقمند به طرح مسائل و ارائه پیشنهادات در ملاقات حضوری با ریاست و معاونان دانشگاه هستند، می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه اول آذر ماه از طریق سامانه http://sd.ut.ac.ir (درگاه میز خدمت الکترونیک) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

همچنین متقاضیان شرکت در ملاقات عمومی، مدارک و مستندات لازم را در روز نشست به همراه داشته باشند. ذی‌نفعان پس از ثبت درخواست، در روز‬ چهارشنبه اول آذر و روز پنج‌شنبه ۲ آذر ماه برای اطلاع از وضعیت درخواست خود به سامانه مراجعه و تیکت خود را بازبینی کنند. ۲ روز پس از برگزاری نشست، مدارک خود را از طریق دبیرخانه مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی بازپس گیرند.

* ثبت‌نام غیر حضوری است

تمامی ذی‌نفعان داخل و خارج دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه یادشده فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و یادآوری می‌شود، تمامی درخواست‌ها با هدف حذف پذیرش حضوری و ثبت کاغذی، به صورت اینترنتی خواهد بود. بنابراین ثبت‌نام حضوری پیش‌بینی نشده است و صرفاً متقاضیانی که درخواست خود را از طریق سامانه اعلام‌شده ثبت می‌کنند موفق به حضور در نشست ملاقات عمومی می‌شوند.

منبع: فارس

559065