فال روزانه پنجشنبه ۲5 آبان 1402

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی به آن داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه پنجشنبه ۲5 آبان 1402

به گزارش سایت خبری پرسون، در ادامه با فال امروز با ما همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۵ آبان:

فال روز تولد: شما فردی مشتاق، وفادار، جذاب، باهوش و علاقمند به طبیعت هستید. شما حافظه ای قوی دارید و قدرت درک بسیار بالایی نیز دارید. با این توانایی هایی که شما دارید می توانید در رهبری و مدیریت بسیار موفق باشید، اما باید دست از رفتارهای همراه با لجبازی بردارید و دست از دمدمی مزاجی بردارید. امسال هزینه های زندگی بالاتر رفته اند و شما نخواهید توانست به اندازه ای که انتظار دارید پس انداز داشته باشید. کم بودن رشد میزان پیشرفت شما در محل کارتان برایتان آزار دهنده است و اختلاف نظرهای جزئی که بین شما و همکارانتان پیش می آیند نیز شما را اذیت می کنند، اما تا اواخر سال اوضاع روبراه خواهد شد و همه چیز رو به بهبود خواهد رفت. اگر مشغول به تحصیل هستید امسال برای شما با موفقیت های بسیار همراه خواهد بود. بهتر است مجردها تا پیش از فصل بهار به شروع یک رابطه ی عاطفی جدید فکر نکنند.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما نمی توانید از چشمان نافذ یک نفر که شما و کارهایتان را زیر نظر دارد فرار کنید، با این حال از این که بتوانید هم رویاهایتان را دنبال کنید و هم انتظاراتی که او از شما دارد را برآورده کنید خوشحال خواهید شد. این که بتوانید هم وظایف خود را انجام دهید و هم رویاهایتان را دنبال کنید کار غیر ممکنی نخواهد بود. شاید دیگران نتوانند شما را آن طوری که انتظار دارید درک کنند، شما هم سعی نکنید انگیزه ها و اهدافتان را برای آنها توجیه کنید. یک شنونده دلسوز و با محبت تشویقتان می کند که سر درد و دل را با او باز کنید و در مورد مسائل شخصی‌تان با او صحبت کنید، بهتر است محتاطانه عمل کنید و او را در جریان اسرار خصوصی زندگی‌تان قرار ندهید. اشتباه شخصی را ببخشید تا قلبتان آرام بگیرد.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما از تعریف عشق در دنیای واقعی راضی نیستید و تعریف مخصوص به خودتان را از یک رابطه ی ایده آل و کامل دارید. اما باید این واقعیت را هم بپذیرید که زندگی در عالم خیال و رویا بهایی خواهد داشت که باید آن را پرداخت کنید. سعی نکنید با یک تعریف از پیش تعیین شده بین خودتان و شخصی که دوست دارید فاصله بیندازید و در رابطه تان محدودیت ایجاد کنید. هرگز نمی توان برای عشق یک تعریف واحد و غیر قابل تغییر داشت. دلیلی ندارد که دیگران را با حرف هایتان از خود برنجانید، با این کار نه به شما و نه به آنها چیزی اضافه خواهد شد. جو محبت آمیز و گرمی بین شما و اعضای خانواده پیش می‌آید که موجب می شود دلتان گرم بشود. از لحاظ عاطفی اینک همای سعادت در آسمان زندگی‌تان به پرواز درآمده است و گل‌های کامروایی در بوستان زندگی تان در حال شکفتن است.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

امروز شما با خودتان وارد یک تنش عذاب آور شده اید که نمی گذارد تصمیم بگیرید قدم بعدیتان چه باید باشد. موفقیت شما به این بستگی دارد که تصمیم بگیرید شانستان را امتحان کنید. این طور به نظر می رسد که چشم یک نفر شما را گرفته است و شما از توجهی که او به شما می کند لذت می برید. شاید شما به این شخص جذب شده باشید، اما هنوز برای وارد یک رابطه ی جدید شدن آماده نیستید. اگر آمادگی متعهد شدن را ندارید خودتان را به چیزی مجبور نکنید. یک دوست قدیمی با رفتارش شما را غافلگیر و دل‌چرکین می‌کند و فاصله‌تان با او بیشتر می شود. به جایی دعوت می شوید که بهتر است نروید و عذرخواهی کنید. به شخصی که ادعاهای بزرگ می‌کند اما کار بلد نیست اعتماد نکنید. دل به دریا زده و وارد کاری می‌شوید که در موردش هیچ تجربه ای ندارید.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز هر چقدر هم که برنامه ی کاریتان سخت و فشرده باشد شما خواهید توانست تمام آن کارها را در یک چشم به هم زدن به انجام برسانید. البته این تنها به شرطی خواهد بود که واقعا برای انجام این کارها زحمت بکشید و در عالم خیال و رویا فرو نروید. تا وقتی که در دنیای خیالاتتان پرسه بزنید کارها به همان شکلی که آنها را رها کرده بودید سر جایشان باقی خواهند ماند. سعی کنید از قدرت تخیل خود، به جای یک عامل بازدارنده، برای پیش بردن کارها و اهدافتان استفاده کنید. قدر این روزها را بدانید و حداکثر استفاده را از آن ببرید. سعی کنید در هر شرایطی که این روزها هستید مثبت‌اندیش باشید و ناامیدی را از خودتان دور کنید. زندگی ما به خیلی چیزها بستگی دارد. از شخصی درخواست همکاری و کمک می کنید، یادتان باشد این روزها همه درگیر هستند.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز برای شما در آرامش و با سرعتی نسبتا پایین آغاز خواهد شد و با همان روند آرام نیز پیش خواهد رفت، اما در در یک نقطه اوج قدرتمند پایان خواهد یافت. خوشبختانه اوضاع روحی و روانی شما امروز کاملا روبراه است و ظرایط کیهانی نیز به یاریتان آمده است. با این حال، هر چند تخیلتان نقشی قوی در تعیین رفتارهایتان ایفا می کند، تردید اندکی در زندگی شما وجود دارد. اگر به اندازه ی کافی وقت بگذارید و به جزئیات رویاهایی که در سر دارید بپردازید خواهید توانست آینده را همان طوری که خودتان می خواهید ترسیم کنید. نگرانی و اضطراب را از خودتان دور کنید. یادتان نرود هیچکس هیچ کاری را از روز اول بلد نبوده، شما هم کم کم یاد می‌گیرید فقط کافیست سخت کوش باشید. با شنیدن حرفی باری از روی دوشتان برداشته می شود. به یک دوست برای رسیدن به خواسته‌اش کمک می کنید.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

نیازهای شما در حال حاضر کمی پیچیده شده اند و نمی توانید آنها را به راحتی بیان کنید و در قالب کلمات در بیاورید. با این حال شما سعی خودتان را می کنید تا منظورتان را به زبان بیاورید و واقعیت را هر چند به طوری مبهم بیان کنید. برایتان هم مهم نیست اگر این کارتان باعث گیجی و سردرگمی دیگران شود. لزومی ندارد خودتان را به خاطر این که دیگران متوجه حرف هایتان نمی شوند سرزنش کرده و مورد قضاوت های بیرحمانه قرار دهید. خودتان را به خاطر کمبودهایتان ببخشید، دیگران را هم برای این که قادر به درک شما نیستند ببخشید. شخصی با گفتن حرف‌هایی شما را ناامید و خسته می‌کند، این شخص را از خودتان دور کنید. کمی استراحت کنید و امور را به دست دیگران بسپارید. در مورد یک مشکل کاری به خاطر داشته باشید هرچقدر بی تفاوت‌تر و آرامتر باشید بیشتر موفق خواهید شد.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز یک نفر انگار شما را جادو کرده است و هر کاری که می کنید نمی توانید او را از ذهن خود خارج کنید. شاید شما تلاش های بیهوده ای برای رها کردن خود از این افکار و احساسات بکنید، اما عشق به هر حال راه خود را پیدا خواهد کرد. به جای این که برای به دست آوردن امنیت عاطفی دور خودتان دیوارهای دفاعی بسازید بهتر است راه را برای مکالمه باز بگذارید. فهمیدن این که زندگیتان این روزها به کدام سو دارد پیش می رود کار ساده ای نیست؛ با این حال فکر می کنید اگر می دانستید کجا باید به دنبال جواب بگردید خیلی بهتر می شد. تلاش کنید تا از هر لحظه و هر دقیقه خود در کنار خانواده لذت ببرید. از خیال پردازی دست بردارید و واقع بینانه‌تر به زندگی نگاه کنید. حقیقت را پنهان نکنید، با بیان آن وجودتان آرامش می یابد. بدون فکر کردن، گفتن حرفی اوضاع را در محیط کار برایتان پیچیده می کند.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز انگار از دهان هیچ کس حتی یک کلمه حرف راست بیرون نمی آید، یا حداقل اینطور به نظر می رسد. همکاران و دوستانی که همیشه راستگو و قابل اعتماد به نظر می آمده اند امروز انگار تمام مدت دارند به شما دروغ می گویند و بدتر از آن این است که این کار را به خاطر منافع شخصی خودشان انحام می دهند. اگر فکر می کنید نمی توانید اطلاعات مورد نظرتان را از طریق آنها به دست بیاورید حتما خودتان راه دیگری برای این کار پیدا خواهید کرد. این روزها ممکن است وضعیت مالی‌تان اجازه ندهد که مهربانی شما مالی باشد، یادتان باشد همیشه راه‌های دیگری برای کمک کردن وجود دارد. شخصی که در انجام کاری به او کمک کرده بودید از شما به بهترین شکل ممکن تشکر و قدردانی می کند. عجله را کنار بگذارید.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

این که بتوانید عضو دو گروه مخالف باشید لزوما به معنای شریک دزد و رفیق قافله بودن نیست. شما می توانید بین این دو نقش میانجی را داشته باشید و به عنوان یک پل ارتباطی بین آنها قرار بگیرید. در واقع با این روش هم خودتان می توانید بهره ببرید و هم به طرفین ماجرا کمک خواهید کرد. امروز انگار حتی اگر نظر کسی را نپرسید هم همه می خواهند به شما در مورد برنامه هایتان پند و اندرز بدهند و بگویند چه بکنید و چه نکنید و ایراد کارتان در کجاست. متاسفانه اشکال کار در اینجاست که شاید آنها در ارزیابی موقعیت شما و ایده هایی که دارید خیلی با تدبیر عمل نکنند. پس خودتان این نکته را به آنها یادآوری کنید! گاهی لازم است به ندای درون خود توجه کنید و اطمینان داشته باشید که شما را همیشه به مسیر درست هدایت می‌کند. صریح و واضح صحبت کنید چراکه صراحت می تواند عدم تمرکز شما را از بین ببرد و راهگشا و قانع کننده باشد. برای رسیدن به نیتتان باید از چند مرحله بگذرید.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز شما در کمال تعجب تا حدود زیادی درونگرا شده اید و ترجیح می دهید سرتان در لاک خودتان باشد، اما این طور نیست که به هیچ عنوان حاضر نباشید از پیله ی تنهاییتان خارج شوید. در واقع اگر شرایط مورد نظرتان پیش بیایند خیلی هم از این که با دیگران باشید بدتان نخواهد آمد. امروز رها کردن برنامه هایتان به نفع هیچ کس نخواهد بود، تنها کاری که باید بکنید این است که انتظارات واقعگرایانه داشته باشید. مطمئن باشید نتیجه ای که به دست می آورید ارزش زحمات فعلیتان را خواهد داشت. خوش بینی در شما یک صفت پسندیده است از آن خجالت نکشید بلکه از آن برای افزایش اعتماد به نفس خودتان و در جهت پیشرفتتان استفاده کنید. در مورد مسائل عاطفی بهتر است فعلا تصمیمات منطقی بگیرید. از هر وسوسه ای برای دروغگویی جدا دوری کنید.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

شما امروز به این فکر خواهید کرد که برای داشتن چنین دوستانی که هر لحظه که به آنها نیاز داشته باشید در کنارتان هستند به خودتان می بالید و خوش شانس ترین آدم دنیا هستید. با این حال این تصور شما باعث می شود نسبت به مشکلات موجود در روابط خود توجه کافی را نداشته باشید. مثبت اندیشی سهل انگارانه هیچ گاه ایده ی خوبی نیست، چون تنها باعث به وجود آمدن مشکلات بیشتر خواهد شد. به دقت به آنچه اطرافیانتان می گویند گوش کنید، ولی حرف هایشان را زیاد به خودتان نگیرید. مسائل مالی این روزها به شدت فکرتان را مشغول و آرامش را از شما گرفته، خودتان را سرزنش نکنید مقصر این اوضاع شما نیستید. شخصی که به تازگی پا به خانواده گذاشته با خودش خیر و برکت می آورد. از شخصی درخواستی دارید که بهتر است روی انتخاب کلماتتان بیشتر دقت کنید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما اهداف ایده آل گرایانه ای برای موفقیت و آینده ی خود دارید، اما پیدا کردن شخصی که اهداف مشابهی با شما داشته باشد کار چالش برانگیزی خواهد بود. شاید آرزو کنید که ای کاش می توانستید به دیگران نشان دهید چطور از فرصت هایشان استفاده کنند، اما هیچ چیز را نمی توان به زور به کسی یاد داد. وقتی در محل کارتان اوضاع اینقدر به هم ریخته است جایی برای فکر کردن به تفریح و خوشگذرانی باقی نخواهد ماند. شاید به دلیل شلوغی برنامه کاریتان و نداشتن وقت کافی تصمیم بگیرید بیخیال یکی از رویاهایتان شوید. نسبت به دوستانتان توجه بیشتری به خرج بدهید. امروز به یک دورهمی و یا میهمانی دعوت می شوید که این دعوت را رد می کنید و نمیروید. از شخصی که دائم درحال ایراد گرفتن از دیگران است دوری کنید و اجازه ندهید از شما هم ایراد بگیرد، نظرتان را محترمانه اما صریح به او بگویید.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

558805