فال تاروت دوشنبه ۲۲ آبان 1402/ فال تاروت پیشگویی آینده

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.
تصویر فال تاروت دوشنبه ۲۲ آبان 1402/ فال تاروت پیشگویی آینده

به گزارش سایت خبری پرسون، «تاروت» مجموعه‌ای از کارت‌های بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در بخش های مختلف اروپا مثل فرانسه و ایتالیا برای ورق بازی گروهی مورد استفاده قرار می‌گرفته‌است. از اواخر قرن هجدهم تا به امروز پیروان آن و علاقمندان دانش‌های مخفی و راز آلود، تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی و روحانی قلمداد می‌کنند.

کارت های تاروت شامل دو دسته کارت تاروت کبیر (Major Arcana) و کارت تاروت صغیر (Minor Arcana) می باشند. که تعداد کارت های کبیر ۲۲ عدد و کارت های صغیر ۵۶ عدد می باشد که مجموع ۷۸ عددی را تشکیل می دهند.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت امپراطور: امروز دلتان می خواهد به اوضاع زندگیتان سر و سامان بدهید و زندگیتان را مدیریت کنید. در این میان نگاهی هم به مدیریت زمان بیندازید و ببینید چکار باید بکنید تا هر روز بتوانید به تمام برنامه هایی که برای روزتان داشته اید برسید و زمان کافی برای انجام آنها داشته باشید. اولویت هایتان را مشخص کنید تا کارهایتان بهتر و راحت تر پیش بروند. امروز به طور غیر منتظره ای تحت فشار قرار گرفته و مجبور به ایجاد تغییراتی در برنامه هایتان خواهید شد، خودتان را با این تغییرات تطبیق دهید و آن چه را که نمی توانید تغییر دهید بپذیرید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت کاهن اعظم: یک مشکل احساسی حل نشده امروز بالاخره سر باز کرده و باعث می شود از کسانی که باعث ایجاد این احساس ناخوشایند در وجود شما شده اند فاصله بگیرید و رابطه خودتان با آنها را به چالش بکشید. این که شما با چه کسانی روابط اجتماعی برقرار کنید کاملا به خودتان بستگی دارد و اگر بخواهید برخی روابط را از زندگی خود خط بزنید مختار هستید، اما همیشه ساختن هرچند دشوارتر، اما لذت بخش تر از خراب کردن است.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله: امروز اگر کمی احتیاط به خرج دهید هیچ اشکالی ندارد و در واقع حتی به نفعتان خواهد بود. شما گاهی خیلی راحت به دیگران اعتماد می کنید و حتی در برابر موقعیت ها و اشخاصی که برای اولین بار در برابرتان قرار می گیرند بیش از حد خوش بین هستید. سعی کنید در هر زمینه ای و به ویژه در مورد روابط اجتماعی کمی محتاطانه رفتار کنید. کمی بیشتر فکر کنید و به خودتان وقت بدهید تا آگاهانه انتخاب کنید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت جهان: با وجود این که رویاهایی که در رابطه با مسافرت و ادامه تحصیل دارید ممکن است کمی دور از دسترس به نظر برسند، تلاش برای به دست آوردن رویاهایتان قطعا ارزش انرژی و زمانی که صرف آن می کنید را خواهد داشت. خوشبختانه در حال حاضر شما نگرشی مثبت به آینده و رشد شخصیتان دارید و اهدافتان برایتان ارزش و اهمیتی فوق العاده پیدا کرده اند و آماده اید هر کاری که در حد توانتان باشد را برای رسیدن به آنها انجام دهید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ماه: تصمیماتی که اکنون می گیرید می توانند تا ماه ها روی وضعیت اقتصادی شما را تحت تأثیر قرار دهند. تغییراتی غیر منتظره در زمینه شراکت های تجاری و سرمایه گذاری های شما ایجاد خواهند شد و برای این که از افت و پسروی جلویری کنید باید احتیاط بسیاری به خرج دهید. امروز احساسات بیان نشده شما اهمیت زیادی دارند و نباید آنها را نادیده بگیرید و هر کاری که برای تخلیه این انرژی درونی لازم می دانید را باید بدون به خطر انداختن آینده خود انجام دهید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ملکه: مادرتان از گذشته تا به حال تأثیر زیادی روی افکار، احساسات و رفتارتان داشته است اما امروز تحت تأثیر ماهی که به دنیا آمده است ممکن است اختلافاتی بین او و شما پیش بیاید. اگر برج هایتان با هم همخوانی داشته باشند جای هیچ گونه نگرانی نیست، در غیر این صورت سعی کنید کمی بیشتر او را درک و تحمل کنید. اگر احساس می کنید که در رابطه عاطفیتان طرف مقابل ما سعی در کنترل شما دارد و تمام تلاش هایتان برای از بین بردن این معضل آزار دهنده بی نتیجه بوده اند می توانید به تمام کردن رابطه هم به عنوان آخرین راه حلتان فکر کنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت اعتدال: امروز کمی به خودتان و وضعیت سلامتیتان توجه کنید. شما خوب می دانید که سلامتی چیزی نیست که فقط گاهی لازم باشد به آن توجه کرد و همیشه باید به آن دقت کنید. کمی به برنامه روزانه خودتان نگاه کنید و ببینید کارهایی که انجام می دهید چه اثراتی روی سلامتتان خواهند گذاشت و چه تغییراتی باید در کارها و عادات خود ایجاد کنید تا در بهترین وضعیت جسمانی و البته روحی قرار بگیرید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت قدرت: هیچ آرزویی آنقدر بزرگ نیست که نتواند به حقیقت بدل شود و هیچ گاه برای دست یافتن به هیچ رویایی دیر نیست. شاید سودای انجام کاری بزرگ و یا پیشرو بودن در زمینه ای به خصوص و یا معروف شدن را در سر داشته باشید. آن چه می خواهید هر چیزی که باشد اگر خودتان را باور داشته باشید و برای رسیدن به آن تلاش کنید بی شک محقق خواهد شد، به ویژه آن که امروز بخت نیز با شما یار است. اجازه ندهید آنهایی که با انرژی منفی خود قصد متوقف کردن شما را دارند جلویتان را بگیرند.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ستاره: امروز این شانس را خواهید داشت که توسط شخصی که سال ها از شما بزرگ تر است و برای شما ارزش و اهمیت بسیاری قائل است کمک و هم فکری هایی دریافت کنید که حالتان را خیلی بهتر خواهند کرد. از این که نظرش را بپرسید و از او تقاضای کمک کنید خجالت نکشید و مطمئن باشید که او هم اگر بتواند کاری برای شما انجام دهد خیلی خوشحال خواهد شد؛ عشق و محبتی که از صمیم قلب به شما بخشیده می شود را با آغوش باز پذیرا باشید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت چرخ سرنوشت: امروز شاید در فکر این باشید که چه رویاها و اهدافی داشته اید که فشار و سختی های زندگی باعث شده اند آنها را فراموش کرده و یا به انتخاب خودتان بیخیالشان شوید. کمی فکر کنید، وقتی کودک بودید می خواستید چکار کنید و چه آرزوهایی برای خود داشتید. آیا همان شخصی شده اید که همیشه می خواسته اید؟ اگر جوابتان منفی است هنوز هم برای این که به مسیری که شما را به سمت اهداف و خواسته هایتان پیش خواهد برد برگردید دیر نشده است.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت درویش: امروز شاید ذهنتان درگیر مسائل مالی باشد. اگر چیزی هست که دلتان می خواهد بخرید یا انجام دهید اما پول کافی برای آن را ندارید هیچ گزینه دیگری جز پس انداز جلوی رویتان نیست. شما باید یاد بگیرید که چطور پول پس انداز کنید، از همه این ها که بگذریم بالاخره دیر یا زود دوران بازنشستگی فرا خواهد رسید و باید اندوخته کافی برای آن روزهایتان هم داشته باشید. شاید به نظرتان هنوز خیلی برای این کار زود باشد، اما زود شروع کردن اهمیت خیلی زیادی دارد.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت عشاق: امروز حتما برای رسیدگی به سلامت خود وقت بگذارید. آیا شما به اندازه کافی استراحت و ورزش می کنید و هر وقت لزم باشد به دکتر می روید؟ همه این چیزها برای یک زندگی سالم و طولانی لازم است. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است، همین حالا دست به کار شوید. اکنون دیگر زمان آن رسیده است که خودتان را از شر رابطه اشتباهی که در آن گیر افتاده اید و دیگر نمی توانید آن را برای حتی یک روز تحمل کنید خلاص کنید. هیچ گاه اجازه ندهید که در رابطه عاطفی نقش یک قربانی را ایفا کنید، مهربانی و از خود گذشتگی باید دو طرفه باشد.

منبع: تصویر زندگی

548222