پازل تفاوت خرس قطبی:

آیا می‌توانید در طول 8 ثانیه 3 تفاوت درون تصویر را پیدا کنید؟

پازل تفاوت خرس قطبی یکی از بهترین روش ها برای تقویت مهارت بصری و قدرت ذهن شما است.
تصویر آیا می‌توانید در طول 8 ثانیه 3 تفاوت درون تصویر را پیدا کنید؟

به گزارش سایت خبری پرسون، این نوع پازل ها ضریب هوشی شما را به چالش کشیده و هوش شما را آزمایش می‌کند. برای حل چنین پازل ها و معماها شما فقط به مهارت جزئی نگری و تیزبینی نیاز دارید و این که با تمام حواس جمعی به تصویر نگاه کنید.

در دنیای امروز، توانایی های ذهنی قوی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بازی‌های فکری هم یک راه عالی برای تقویت مهارت‌های بینایی و تقویت توانایی‌های شناختی شما هستند.

بنابراین، اگر به دنبال راهی سرگرم‌کننده برای سپری کردن زمان خود هستید و می خواهید کمی هم به ذهن تان را درگیر کنید، پازل تفاوت خرس قطبی را انجام دهید.

پازل تفاوت خرس قطبی

پازل تفاوت خرس قطبی

چقدر در به خاطر سپردن جزئیات مهارت دارید؟ بیایید با هم به این سوال شما جواب بدهیم. فقط باید 3 تفاوت درون تصویر خرس قطبی را در طول 8 ثانیه پیدا کنید.

تصویر بالا دو تصویر کاملا مشابه و یکسان هستند که کنار یکدگیر قرار دارند و شما باید در این تصویر از قطب شمال که خرس میان آب و یخ در حال بازی است، 3 تفاوت را در طول 8 ثانیه تشخیص دهید. آیا مطمئن هستید که می‌توانید تفاوت ها را پیدا کنید؟

به دو تصویر بسیار دقیق نگاه کنید، تفاوت بین آنها را متوجه خواهید شد. اگر آماده هستید، پس زمان سنج خود را روی 8 ثانیه تنظیم کنید.

8

7

6

5

انجام موفقیت‌آمیز پازل تفاوت خرس قطبی به شما کمک می‌کند حافظه و ادراک بصری و همچنین حافظه تان را تقویت کنید.

آیا تا به حال متوجه تفاوت هایی شده اید؟ تیک تاک ساعت!

عجله کنید!

4

3

2

1

زمان تمام شده است، بچه ها

آیا توانستید تمام تفاوت های موجود در پازل را تشخیص دهید؟

به کسانی که موفق به یافتن تفاوت ها شده اند، تبریک می‌گوییم. اما اگر هنوز به دنبال تفاوت ها هستید، یک بار دیگر به تصویر نگاه کنید. اگر این بار نتوانستید آن ها را پیدا کنید به تصویر بخش پایین نگاه کنید.

جواب پازل تفاوت خرس قطبی

اگر نمی‌توانید تفاوت‌ها را تشخیص دهید، نگران نباشید، کافی است به تصویر زیر نگاه کنید.

در این تصاویر 3 تفاوت وجود دارد که ما دور آن ها دایره کشیده ایم.

جواب پازل تفاوت خرس قطبی

منبع: خبرنامه

547698