فال روزانه پنجشنبه ۱۸ آبان 1402

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی به آن داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه پنجشنبه ۱۸ آبان 1402

به گزارش سایت خبری پرسون، در ادامه با فال امروز با ما همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۱۸ آبان:

فال روز تولد: شما شخصی فعال، پرانرژی، قابل اعتماد، منظم و در تصمیم گیری قدرتمند هستید. همیشه از ایده های جدید استقبال می کنید و علاقه ی بسیاری به بالا بردن سطح دانش خود و کشف ناشناخته ها دارید. امسال خوشبختانه درآمد شما نسبت به قبل افزایش خواهد یافت، اما افزایش همزمان هزینه های زندگیتان و تغییراتی که به دنبال بهبود وضع مالیتان در سبک زندگی شما ایجاد می شوند اجازه ی پس انداز کردن به شما نخواهند داد. اگر می خواهید از لحاظ حرفه ای پیشرفت کنید باید تلاشی بیشتر از همیشه از خودتان نشان دهید تا خیلی زود به نتیجه ی دلخواهتان برسید. آنهایی که متأهل هستند امسال مورد حمایت همسر و فرزندان خود خواهند بود، اما باید با درخواست ها و انتظارهای فزاینده ی آنها هم کنار بیایند.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شما معمولا از آن دسته آدم هایی هستید که ترجیح می دهند در آرامش خودشان و در فضای امنی که برای خود ساخته اند بی آن که در مرکز توجه قرار بگیرند کارها و مسئولیت هایشان را به انجام برسانند. شما خودتان را بین همه گم می کنید تا توجهی به خود جلب نکنید، اما امروز قضیه فرق کرده است و دلتان می خواهد دیده شوید و هیچ چیزی به جز این شما را راضی نخواهد کرد. خوشبختانه شما توانایی و استعداد لازم برای این که در مرکز توجه قرار بگیرید را دارید و فقط باید راه مورد علاقه تان برای خیره کردن دیگران به خود را انتخاب کنید. دوست وفاداری دارید که باید قدر او را بدانید. قول و قراری با کسی خواهید گذاشت که پشیمانتان نمی‌کند. برای رسیدن به اهداف تحصیلی تلاش دیگری لازم است. برای رسیدن به خواسته‌تان از همین امروز مصمم‌تر به فکر راه‌های تازه باشید. رسیدن یک نامه خوشحالتان می‌کند.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما برای امروزتان نقشه هایی دارید که خودتان فکر می کنید مو لای درزشان نمی رود، اما در واقع چندان هم از این که چطور باید آنها را عملی کنید مطمئن نیستید. سعی نکنید همه ی مشکلات را به تنهایی حل کنید و از افرادی که به شما نزدیک هستند و مورد اعتمادتان نیز قرار دارند کمک بخواهید. آنها به شما کمک خواهند کرد که با توجه به شرایط موجود تمام فاکتورهای مختلف را در نظر گرفته و بهترین راه را در پیش بگیرید. مدیتیشن را شروع کنید و اگر می توانید سعی کنید روزانه چند دقیقه ای با خودتان خلوت کنید، اجازه بدهید انرژی لازم را از جهان و طبیعت دریافت کنید. حرف زدن و در آغوش گرفتن شخصی که برایتان عزیز است حالتان را بهتر می کند، به دیدارش بروید.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

در سکوت ظاهری بین شما و یکی از اطرافیانتان تنش خاموشی در حال بالا گرفتن است. هر چند به ظاهر همه چیز آرام و روبه راه به نظر می رسد، اما وضعیت بین شما دارد به نقطه ای بحرانی می رسد و باید پیش از آنکه اوضاع از این که هست بدتر شود به آن رسیدگی کنید. شما در حال حاضر در نقطه عطف بسیار مهمی از زندگی خود قرار گرفته اید و می توانید موفقیت های زیادی را کسب کنید، فقط باید بتوانید به ترس از شکست غلبه کنید و راه ماجراجویی را در پیش بگیرید. این روزها حواستان باشد ناخواسته حرفی نزنید و برای دیگران تعیین تکلیف نکنید، به دیگران حق انتخاب بدهید وگرنه این شمایید که ضرر می کنید. برای حضور در جمعی بی گدار به آب نزنید، آماده باشید. در مورد هر کاری نظر ندهید، یک مسابقه نیست.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

اجازه ندهید دعواها و بحث های دیگران شما را از مسیر واقعیتان دور کنند. به خودتان و اهدافتان شک نکنید و دست از نگرانی بردارید. اگر می بینید با اطرافیانتان و آنچه دور و باران در جریان است هماهنگ نیستید فکر نکنید که یک جای کارتان ایراد دارد. راهی را در پیش بگیرید که خودتان دوست دارید و خیالتان از این بابت راحت باشد که شما قدرت کافی برای پیش بردن کارها در جهتی که خودتان می خواهید را دارید. شخصی به انجام کاری تشویقتان می‌کند، خوب فکر کنید و بعد تصمیم بگیرید. یکی از نزدیکانتان به سفری دور می رود. یک تغییر یا جابجایی کوچک تمام زندگی‌تان را تحت تاثیر قرار می دهد. شما انسانی ساده دل و مهربان هستید و به حرف دیگران زود اعتماد می کنید.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

شما برای ایجاد تعادل در خواسته های امروزتان مجبور خواهید بود به سختی تلاش کنید. شما بین میل شدیدی که به ماجراجویی احساس می کنید و علاقه ای که به دیدار و صحبت با دوستان و عزیزانتان دارید بر سر یک دو راهی مانده اید. در هر دو صورت شما این فرصت را خواهید داشت که حرف هایی را که دوست دارید بزنید و کارهایی که دلتان می خواهد را انجام دهید. اکنون از آن زمان هایی است که باید تمام سعیتان را بکنید که در برابر هر مانع و مخالفتی بایستید؛ به ویژه وقتی پای مسائلی همچون دین و معنویات در میان است نباید به سادگی از میدان خارج شوید. فردی که برایش بسیار مهم هستید برای گفتن حرفی مهم به شما دودل است و نمی تواند تصمیم بگیرید، به او اطمینان و فرصت صحبت کردن بدهید. فردی موفق و نصیحت پذیر و جدی هستید، تصمیم دارید کاری انجام دهید ولی در چگونگی اجرای آن تردید دارید.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز شور و هیجان بسیار شدیدی برای انجام کاری در وجود خود حس می کنید، اما با اطلاعات بیشتری که به دستتان می رسند خواهید دید مسیری که پیش رویتان قرار دارد خیلی هم هموار و بدون مانع نیست. با حرف زدن در مورد نقشه هایتان و به دنبال آن بازخوردی که از اطرافیانتان دریافت می کنید خواهید دید که تصویر نهایی به آن زیبایی که شما فکر می کنید هم نخواهد بود. پیش از گرفتن تصمیم نهایی کمی صبوری به خرج دهید تا درک بهتری از شرایط پیدا کنید. اگر عجله یا لجبازی کنید احتمال این که پشیمان شوید خیلی زیاد خواهد بود. افکارتان این روزها پریشان است، بهتر است اول از همه به خودتان آرامش بدهید تا بهتر بتوانید بر زندگی تان تسلط پیدا کنید. برای رسیدن به نیتتان باید این روزها بیشتر احتیاط کنید. روز شلوغ و پر از حوادثی پیش رو دارید. مراقب اموال و دارایی‌هایتان باشید.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز ممکن است برای گرفتن یک تصمیم مهم و یا برداشتن قدمی تأثیر گذار تحت فشار قرار داشته باشید و یا حداقل خودتان این طور فکر کنید که باید هرچه سریعتر تصمیم خود را در این رابطه بگیرید. از طرفی هم انگار گزینه هایی که پیش رو دارید هر لحظه دارند بیشتر و بیشتر می شوند. سعی کنید اگر اصرار دارید حتما همین امروز تصمیم خود را بگیرید حداقل برای عملی کردن آن کمی دست نگه دارید. به شخصی که نمی شناسید کمک بزرگی می کنید. یک تجربه مشترک به شما در راهنمایی به شخصی که برایتان مهم است کمک می‌کند. دیگران را با معیارهای خودتان قضاوت نکنید، آدم‌ها در موقعیت های مشابه عکس‌العمل های یکسانی از خودشان نشان نمی‌دهند، عجله نکنید.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز دوستان و اطرافیانتان ممکن است در برداشت هایی که از کارها و رفتارهای شما دارند دچار سوء تفاهم بشوند و با واکنش هایشان حتی خودان را نسبت به موضعی که دارید دچار تردید کنند. مشکل کار اینجاست که آنقدر که حفظ حمایت و همراهی اطرافیانتان برای شما اهمیت دارد، اجرای نقشه ها و برنامه هایی که در سر دارید برایتان مهم نیست. دیدن فاصله ی رو به رشدی که بین شما و دیگران وجود دارد می تواند اعتماد به نفستان را به میزان چشمگیری تحت تأثیر قرار دهد. انجام یک معامله علی‌رغم میلتان به تعویق خواهد افتاد. شخصی با حرفهایش عصبانی تان می کند، به خودتان مسلط باشید و او را به حال خودش رها کنید، شما این روزها کارهای مهم تری دارید. حواستان باشد به همه کس دست دوستی ندهید و اعتماد نکنید

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

ارتباط برقرار کردن با افرادی ک افکار و عقاید شبیه به شما دارند و علایق مشترکی با آنها دارید امروز برای شما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. با این حال، شما آنقدر در مصرانه سعی در اثبات خودتان و حرف هایتان دارید که ممکن است باعث شوید دیگران از بودن در کنارتان لذت نبرند. شاید شما و آنها اهداف مشترکی داشته باشید، اما شما چنان میلی به جلو زدن از بقیه دارید که تلاش هایتان برای مخفی کردن این موضوع هم بی فایده خواهند بود. در حالی که از موقعیت نسبتاً خوبی برخوردارید و دیگران غبطه شما را می خورند شکایت و گله نکنید، این ناراحتی ها زودگذر هستند. به زودی زندگی تان دچار تحول می شود، از زمانی که دارید استفاده کنید. حواستان به افراد خانواده و دوستانتان باشد.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز خود شما تغییری خاصی در رفتار و کارهایتان نمی بینید، اما از نظر دیگران به یکباره همچون مدیر و رهبری توانا شده اید. وقتی همه در تردید و دو دلی به سر می برند و یا تصمیم های اشتباه می گیرند شما می توانید بهترین گزینه ها را انتخاب کرده و حتی دیگران را هم از اشتباه هایشان نجات دهید. مخصوصا وقتی بدانید که فقط پای خودتان در میان نیست و نسبت به بقیه و منافعشان هم مسئول هستید قدرتی که در وجود خود حس می کنید حتی بیشتر هم می شود. پایتان به یک جای قانونی باز می شود، نترسید و با شجاعت حقیقت را بگویید، از درد و غم خودتان هم کاسته می شود. شخص تازه ای به خانواده تان اضافه می شود. دست‌دست و معطل نکنید تا فرصت انجام کاری یا عملی کردن نقشه ای از دستتان نرود.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما مانند یک سیاستمدار کار کشته رفتار می کنید و می توانید در برابر هر کسی که قرار بگیرید با تصمیمات استراتژیکی و واکنش های حساب شده ی خود او را به راحتی شکست دهید. خوشبختانه حس ششمتان نیز به یاری ما امده و بهترین راه ها را پیش رویتان قرار می دهد. با این حال باید مواظب باشید دچار خودبینی نشوید و فکر نکنید که شکست ناپذیر هستید چنین تصوری اولین قدم به سوی سقوط و شکست خواهد بود. برای حفظ موفقیت خود باید ترکیب سالمی از تواضع و اعتماد به نفس را به کار بگیرید. وقتتان را صرف شنیدن حرف‌های آدمی که جز مایوس کردنتان کاری ندارد نکنید. مبلغی از جایی به دستتان می رسد که توقع ندارید. از دل نگرانی های این روزهایتان کم می شود. سرعت اتفاقات این روزه در اطرافتان بسیار بالاست حواستان باشد از این قطار جا نمانید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز کوچک ترین مانعی که بر سر راهتان قرار بگیرد کافی است تا تجربه های تلخ گذشته و شکست هایتان را به یادتان آورده و شما را در بحران اعتماد به نفس قرار دهد. البته که نگاه به گذشته و درس گرفتن از اشتباهاتتان می تواند به پیشرفت شما کمک کند، اما اگر نسبت به خطاهای خود دچار وسواس شده و دائم آنها را زیر ذره بین بگیرید تنها نقش بازدارنده خواهند داشت. انتخاب با خودتان است، یا در خاطرات عذاب آور گذشته خودتان را گم کنید، یا به آینده ای روشن چشم بدوزید و از هیجان آن لذت ببرید. شخصی با حرکتی شجاعانه نیروی تازه ای به شما می دهد. برای آرامش اعصابتان هرروز ولو شده برای چند دقیقه ای با خودتان خلوت کنید. رفتن به یک سفر به تعویق می افتد. احساساتتان را جدی بگیرید . یادتان باشد هر کسی به اندازه خودش مسائل و مشکلاتی دارد.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

547677