تست شخصیت شناسی؛ یک در انتخاب کن

برای شناسایی شخصیت خودتان میتوانید از تست تصویری زیر کمک بگیرید.
تصویر تست شخصیت شناسی؛ یک در انتخاب کن

به گزارش سایت خبری پرسون، این بخش از تست شخصیت شناسی مجله پرسون شما را در موقعیت انتخاب یکی از درب هایی که تصویرش را مشاهده می کنید قرار میدهد تا در مورد خودتان، به شناخت بیشتری برسید. به دقت به این 6 درب نگاه کنید و بگویید که مایلید از کدامیک عبور کنید. شما برای شناخت افراد دیگر همچون همسر یا دوست و... هم میتوانید از این تست استفاده کنید.

اگر شماره 1 را انتخاب کردید

شما از آن دسته افرادی هستید که به فضای زیادی نیاز دارید. شما به آزادی نیاز دارید تا کارها را به روش خودتان انجام دهید، مسیری را که خودتان تراشیده اید ترجیح می دهید، به خصوص مسیری با امکانات و مسیرهای بی نهایت. شما نمی خواهید احساس محدودیت کنید و بسیار مستقل، حتی سرکش هستید، اما از رویارویی چندان خوشتان نمی آید. بیشتر احتمال دارد که به طور منفعلانه در مقابل کسی یا چیزی مقاومت کنید. شما از عجله شدن متنفرید و ترجیح می دهید از زندگی لذت ببرید. شما آنقدر مشغول لذت بردن از زندگی هستید که نمی توانید توجه خود را به خود جلب کنید.

اگر شماره 2 را انتخاب کردید

شما از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید تنها سفر کنید. دوست دارید هر چیزی را که در سر دارید مشاهده کنید، فکر کنید و مرتب کنید. شما مسیری را ترجیح می دهید که برای یکی مناسب باشد. وقتی به مقصد رسیدید می توانید دیگران را ببینید، اما ابتدا به زمان استراحت خود نیاز دارید. شما بسیار اصیل و روشنگری هستید. شما به جهان به شیوه ای منحصر به فرد نگاه می کنید و دیگران می توانند از دیدگاه شما سود ببرند. شما کمی تنها هستید، اما وقتی وقت می گذارید با مردم ارتباط خوبی برقرار می کنید. تو خیلی فهمیده ای

اگر شماره 3 را انتخاب کردید

شما فردی بسیار جذاب و پرمشغله هستید. شما دوست دارید بخشی از جهان باشید و دوست دارید همه آن را تجربه کنید. مسیر ایده آل شما پر از رنگ، هیجان و زیبایی است. برای شما، بیشتر مربوط به سفر است تا مقصد. شما کنجکاو و هیجان زده هستید تا بیشتر بدانید. شما عاشق شروع مکالمه هستید و سوالات زیادی می پرسید. شما روشنفکر و شوخ هستید. شما به زینگرهای بیشتری از آنچه که قبلاً استفاده می کنید فکر می کنید و مردم را به خنده نگه می دارید

اگر شماره 4 را انتخاب کردید

شما همیشه در زندگی رو به جلو حرکت می کنید، اغلب به سمت ناشناخته ها. شما فقط دنبال آن بروید و بعداً با عواقب آن مقابله کنید. مسیر ایده آل شما غیرقابل پیش بینی و شاید کمی ترسناک است. شما به سوی ناشناخته ها کشیده می شوید. شما می توانید یک قانون شکن باشید، و حتی تا حدودی بی دقت هستید. شناخته شده اید که بدون فکر عمل می کنید، اما معمولاً همه چیز برای شما خوب است. شما بسیار خودجوش و یک جوینده هیجان هستید. شما از زمانی که در این سیاره به شما داده شده بهترین استفاده را خواهید برد!

اگر شماره 5 را انتخاب کردید

شما فردی صلح طلب و کم هزینه هستید. شما بسیار راضی هستید و دوست ندارید شما را اذیت کنند. مسیر ایده آل شما واضح و لذت بخش است. شما می خواهید از سفر خود لذت ببرید و بدانید که به چه چیزی وارد می شوید. شما اغلب در صورت امکان انتخاب آسان را انجام می دهید. زندگی به اندازه کافی سخت است، و شما هرگز نمی خواهید آن را برای خود سخت تر کنید، شما پایدار هستید و از اطرافیان خود حمایت می کنید. شما به دلیل ثبات و دیدگاه زمینی خود شناخته شده اید.

اگر شماره 6 را انتخاب کردید

شما برای تنهایی در تمام جنبه های زندگی خود ارزش قائل هستید. شما می توانید زمان زیادی را بدون احساس تنهایی سپری کنید. مسیر ایده آل شما مسیری است که بسیار آرام و ساکت باشد. شما می خواهید همه چیز را در اطراف خود جذب کنید بدون اینکه احساس خستگی کنید. شما در هر جنبه ای از زندگی به دنبال معنا هستید. شما زندگی خود را بسیار آگاهانه زندگی می کنید - هم در عمل و هم در فکر. شما شلوغی را دوست ندارید، اما مردم را دوست دارید. شما برای روابط معتبر ارزش قائل هستید و عمق تعامل یک به یک را ترجیح می دهید.

منبع: نمناک

547650