تست بینایی؛ تیزبین ها اسب کجاست؟

این تصویر قدیمی مهارت های بینایی چشم های شما را مورد آزمایش قرار می دهد، اگر فکر می کنید تیزبین‌ترین چشم‌ها و سریع ترین مغز را در تشخیص جزئیات دارید، سعی کنید اسب پنهان را در طول ۱۱ ثانیه پیدا کنید.
تصویر تست بینایی؛ تیزبین ها اسب کجاست؟

به گزارش پرسون، این تصویر یک خطای دید قدیمی است که به قرن 19 و 20 بر می گردد. خطای دید های کلاسیک اغلب از نظر طراحی ساده هستند، اما می توانند مغز و بینایی را به راحتی فریب دهند. این تصاویر در قرن 19 و 20، به عنوان راهی برای آزمایش هوش و بینایی به طور فزاینده ای محبوب شدند.

به هر حال، اکنون وقت آن است تا خود را بیازمایید

آزمون تشخیص اسب

جایی در تصویر یک اسب به خوبی استتار شده است. اگر می خواهید بینایی چشمان تان را محک بزنید، پس باید اسب را زیر 11 ثانیه پیدا کنید. به دنبال اشکال یا الگوهای غیر معمول باشید. سعی کنید روی تصویر زوم کنید تا جزئیات را از نزدیک مشاهده کنید. افرادی که ضریب هوشی بالاتر و مهارت های بینایی عالی دارند در حل معماها و آزمون های خطای دید عملکرد بهتری دارند.

اسب را پیدا کنید

اگر توانستید آزمون تشخیص اسب را در مدت زمان تعیین شده حل کنید به شما تبریک می گوییم. این نشان می دهد که شما می توانید توجه خود را متمرکز کنید و جزئیاتی را که دیگران ممکن است از دست بدهند را پیدا کنید.

جواب

اگر نتوانستید اسب پنهان شده در تصویر را پیدا کنید، نگران نباشید. برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

اسب استتار شده

منبع: خبرنامه

546472