تست تصویری؛

آزمون تشخیص زامبی: زامبی را در 3 ثانیه پیدا کنید

فقط باهوش ها می توانند زامبی را در 3 ثانیه شناسایی کنند، آیا شما یکی از آنها هستید؟ اکنون هوش خود را آزمایش کنید.
تصویر آزمون تشخیص زامبی: زامبی را در 3 ثانیه پیدا کنید

به گزارش پرسون، در تصویری که در زیر به اشتراک گذاشته شده است، یک مسابقه بسکتبال را نشان می دهد.

شما می توانید تماشاچیان را ببینید که تیم مورد علاقه خود را تشویق می کنند. به هر حال، اگر دقت کنید، یک زامبی در میان جمعیت است. آیا می توانید آن را در 3 ثانیه پیدا کنید؟

زامبی را پیدا کنید

آزمون تشخیص زامبی برای آزمایش ضریب هوشی و مهارت های ذهنی شما طراحی شده است. اکنون حواس تان را جمع کنید و زامبی را تشخیص دهید.

فواید معماها

معماها و بازی های فکری برای سنجش میزان هوش، دقت، بینایی و در نهایت آزمایش مغز طراحی شده اند. این بازی های سرگرم کننده به شما این امکان را می دهد تا خارج از چارچوب فکر کنید و در هر شرایط سخت روی پای خود بایستید. همچنین این معماها به صورت خواسته یا ناخواسته ذهن ما را به تفکر وا می دارند. در نهایت هم سرگرم می شوید و هم خلاقیت را به ذهن تان باز می گردانید.

ادعا شده است که تنها افراد باهوش می توانند آزمون تشخیص زامبی را حل کنند. تست های هوش برای ارزیابی مغز ما مهم هستند. در برخی افراد دانستن سطح هوشی به آن‌ها کمک می کند تا اعتماد به نفس و روحیه خود را بهبود بخشند، بیشتر تلاش کنند و با چالش های مختلف بهتر مقابله کنند. امروزه روانشناسان و جامعه‌شناسان از این آزمون ها برای بررسی ویژگی‌های انسانی و عوامل آن‌ها بهره می‌گیرند؛ ویژگی‌هایی مانند تاثیرات ژنتیک، اقتصاد، نژاد و غیره در میزان هوش کودکان و حتی بزرگسالان.

یکبار دیگر به تصویر نگاه کنید:

دوباره به تصویر نگاه کنید

به خوانندگانی که زامبی را دیده اند تبریک می گویم. کسانی که نتوانستند می توانند برای دیدن جواب به زیر اسکرول کنند.

پاسخ آزمون تشخیص زامبی

تفریح و سرگرمی تنها مزیت معماها نیست. یک تحقیق جدید نشان می دهد که چالش های ذهنی مغز را از نظر فیزیکی تغییر می دهد. بنابراین با حل این گونه بازی های فکری، می‌توانید مغز هوشیارتر، متمرکزتر و باهوش تری داشته باشید. پس از حل کردن این آزمون ها غافل نشوید.

زامبی-در-میان-تماشاچیان

منبع: خبرنامه

521944