نتانیاهو مخالفانش را همدست ایران توصیف کرد

نتانیاهو: همیشه، اعتراضات هم به نفع و هم علیه اسراییل وجود داشته است اما این بار شاهد تظاهرات افرادی علیه اسراییل هستیم که با سازمان آزادیبخش فلسطین، ایران و دیگران متحد می‌شوند.
تصویر نتانیاهو مخالفانش را همدست ایران توصیف کرد

به گزارش پرسون، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل همزمان با سفر به آمریکا برای شرکت در نشست مجمع عمومی ملل متحد در واکنش به تظاهرات مخالفانش که در ورودی فرودگاه بن گوریون علیه او تجمع کرده بودند، مخالفانش را همدست ایران و جنبش آزادیبخش فلسطین توصیف کرد.

نتانیاهو بامداد دوشنبه پیش از ترک تل آویو به مقصد آمریکا، مخالفان معترض خود را باعث بدنامی اسراییل در صحنه بین المللی خواند و مدعی شد آنها با جنبش آزادیبخش فلسطین (ساف) و ایران در مخالفت با او، همدست شده اند.

او درباره بدرقه اعتراضی مخالفانش در فر ودگاه بن گوریون گفت:" از نظر آنها آزار و اذیت و خشونت علیه شخصیت‌های عمومی و عدم پیروی از قوانین طبیعی به نظر می‌رسد. بنابراین وقتی آنها می‌روند و اسراییل را در مقابل کشورها بدنام می‌کنند، این نیز برای آنها عادی به نظر می‌رسد. از نظر من این عادی نیست. زمانی که رهبر اپوزیسیون بودم هرگز چنین کاری نکردم."

او افزود: "هیچ چیز دیگر مرا شگفت زده نمی‌کند. افراد سازمان دهنده این اعتراضات، از بودجه خوبی برخوردار هستند. اینها تظاهراتی با بودجه و سازماندهی شده هستند که از همه حد و مرزها عبور می‌کنند."

منبع: عصر ایران

510706