"سرهنگ ثریا" در راه سینما

جلیل شعبانی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی "سرهنگ ثریا" از اکران این فیلم در نیمه نخست مهر ماه سال جاری خبر داد.

تصویر "سرهنگ ثریا" در راه سینما

به گزارش سایت خبری پرسون، جلیل شعبانی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی "سرهنگ ثریا" از اکران این فیلم در نیمه نخست مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت: به یاری خدا طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، "سرهنگ ثریا" از تاریخ دوازدهم مهر ماه سال جاری در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.

او افزود: با توجه به موضوع خاصی که فیلم "سرهنگ ثریا" دارد، امیدوارم در زمان اکران مورد حمایت قرار گیرد، به‌ویژه حمایت‌های تبلیغاتی که لازم است از سوی شهرداری و صدا و سیما صورت پذیرد.

این تهیه‌کننده سینما تصریح کرد: از آنجا که فیلم‌هایی نظیر "سرهنگ ثریا" در زمره آثار مفرح و سرگرم‌کننده به شمار نمی‌آیند، به طور ویژه نیاز به تبلیغ و حمایت دارند. اساسا این‌گونه فیلم‌ها به دلیل پیام‌هایی که حامل آن هستند، باید مورد توجه قرار گیرند و شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که با استقبال مخاطبان همراه شوند.

شعبانی تصریح کرد: "سرهنگ ثریا" فیلمی است که تلاش می‌کند از طریق روشنگری، نسل جدید را آگاه کند و فکر می‌کنم جای خالی چنین روشنگری‌هایی در سینمای ما احساس می‌شود. متاسفانه در سینمای ما فیلم‌هایی که رسالت خود را مبتنی بر روشنگری تعریف می‌کنند، حامیان چندانی ندارند.

این تهیه‌کننده با سابقه سینما در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فیلم از سوی عموم مردم دیده شود و بتواند تاثیری که مدنظر ما قرار دارد را روی مخاطبان بگذارد.

گفتنی است که "سرهنگ ثریا" اولین ساخته سینمایی لیلی عاج به شمار می‌آید و بازیگرانی چون ژاله صامتی، وحید آقاپور، حمیدرضا محمدی، دیبا زاهدی و شهروز آقاپور در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این اثر سینمایی که نخستین بار در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به نمایش درآمد، آمده است: این راه با گریه باز نمی‌شه!

منبع: تسنیم

510628