محمدرضا شریفی‌نیا با «سلوک» در راه سینما

عباس رافعی، کارگردان فیلم سینمایی "سلوک" از آماده بودن این فیلم سینمایی جهت اکران در سینماها خبر داد.
تصویر محمدرضا شریفی‌نیا با «سلوک» در راه سینما

به گزارش سایت خبری پرسون، عباس رافعی، کارگردان فیلم سینمایی "سلوک" از آماده بودن این فیلم سینمایی جهت اکران در سینماها خبر داد و گفت: در تلاش هستیم تا فیلم را ظرف چند ماه آینده در سینماهای سراسر کشور به نمایش درآوریم.

او درباره موضوع و حال و هوای این اثر سینمایی گفت: "سلوک" یک فیلم شهری اجتماعی و روایت‌گر زنی است که شوهرش مفقود می‌شود و آن زن پس از جست‌وجوهای متعدد، خودش را پیدا می‌کند.

رافعی ادامه داد: قصه فیلم "سلوک"، اشاره‌ای به سفر سی‌مرغ‌های عطار نیشابوری است که در جست‌وجوی سیمرغ هستند و پس از جهد و از تکاپوهای بسیار، هنگامی که به مقصد می‌رسند، در می‌یابند که منظور از سیمرغ، خودشان بوده‌اند.

نرگس محمدی، امیررضا دلاوری، فریبا نادری، محمدرضا شریفی‌نیا، مریم بوبانی، آیسان کرمی، مجید مشیری، حسن زارعی، ازجمله بازیگران فیلم سینمایی "سلوک" هستند.

دیگر عوامل این فیلم سینمایی عبارتند از: نویسنده و کارگردان: عباس رافعی، مدیر فیلم‌برداری: علیرضا برازنده، صدابردار: اسحاق خانزادی، طراح صحنه: آبتین برقی، طراح لباس: پردیس رافعی، طراح گریم: شهرام خلج، مدیر تولید: محمد حیدرقلی، موسیقی: سیاوش امامی، تهیه‌کننده: علی اوجی.

منبع: تسنیم

510332