آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی در مشهد به مناسبت شهادت امام رضا (ع)

رئیس پلیس راهور مشهد اعلام کرد: محدودیت تردد و توقف خودروها در خیابان های منتهی به حرم مطهر از فردا آغاز شده و تا روز شنبه ادامه خواهد داشت.
تصویر آغاز اعمال محدودیت های ترافیکی در مشهد به مناسبت شهادت امام رضا (ع)

به گزارش پرسون، سرهنگ عباس عابدینی در رابطه با تمهیدات ترافیکی در ایام پایانی ماه صفر، عنوان کرد: در خیابان‌های امام رضا، شیرازی، طبرسی، نواب صفوی و همچنین خیابان‌های آیت الله بهجت و آیت الله خزعلی، محدودیت‌ها آغاز خواهد شد. از عصر فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه حدود ساعت ۱۳ به بعد، محدودیت تردد و همچنین در ساعات پایانی فردا نیز محدودیت توقف در کلیه معابر به سمت حرم مطهر نیز اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های توقف وسایل نقلیه مستلزم عدم پذیرش پارکینگ‌های زیرگذر حرم مطهر خواهد بود، تصریح کرد: بنابراین شهروندان به نکاتی که در بنرهای نصب شده در طول معابر که توسط شهرداری اطلاع رسانی خواهد شد توجه ویژه‌ای داشته باشند و از توقف خودروهای خود در حاشیه معابر یاد شده و همچنین توقف یا عدم خروج خودروهای خود در پارکینگ‌های زیرگذر بعد از آغاز طرح عنوان شده پرهیز داشته باشند. شهروندان قبل از شروع ساعت اجرای طرح حتما خودروهای خود را از معابر و پارکینگ‌های زیرگذر حرم خارج کنند که تا سه روز اجرای مراسم خودروها امکان خروج از پارکینگ را نخواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه محدودیت تردد و توقف از فردا آغاز و تا پایان روز شنبه، ۲۵ شهریور ماه به هیچ عنوان کنسل نخواهد شد، اضافه کرد: ممکن است این محدودیت‌ها تا ساعاتی از روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه نیز برقرار باشد. محدودیت در خیابان‌های دیگر نخواهیم داشت مگر اینکه حجم تردد و حضور عابرین به شدت بالا باشد تا محدودیت‌ها به خیابان ۱۷ شهریور کشیده شود.

منبع: شفقنا

510251