الهلال با حداکثر تماشاگر در ورزشگاه ملک‌فهد آماده میزبانی از رقبای آسیایی

مدیران باشگاه الهلال عربستان تصمیم گرفتند بازی‌های خانگی این تیم در رقابت‌های لیگ‌قهرمانان آسیا در ورزشگاه ملک‌فهد با ظرفیت ۶۸ هزار تماشاگر برگزار شود.
تصویر الهلال با حداکثر تماشاگر در ورزشگاه ملک‌فهد آماده میزبانی از رقبای آسیایی

به گزارش سایت خبری پرسون، تیم فوتبال الهلال عربستان در گروه چهارم مسابقات فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ لیگ‌قهرمانان آسیا با تیم‌های نساجی مازندران، بمبئی‌سیتی هند و نوبهار ازبکستان رقیب است و برای میزبانی الهلال از حریفان خود در لیگ‌قهرمانان آسیا، ورزشگاه الملز ریاض با ظرفیت ۲۲ هزار نفر به‌عنوان میزبان الهلال انتخاب شده بود.

با این وجود مدیریت باشگاه الهلال می‌خواهد درخواست تغییر ورزشگاه خانگی‌اش برای بازی‌های لیگ‌قهرمانان آسیا را بدهد. باشگاه الهلال شنبه گذشته پرسشنامه‌ای را برای هواداران خود ارسال کرد تا میزان رضایت از برگزاری دیدارهای این تیم بین ورزشگاه بین‌المللی ملک‌فهد و استادیوم امیر فیصل بن‌فهد را بسنجد و اکثراً درخواست میزبانی در ورزشگاه ملک‌فهد را داشتند.

مدیران باشگاه تیم عربستانی می‌خواهند بازی‌های خانگی خود در رقابت‌های لیگ‌قهرمانان آسیا در ورزشگاه ملک‌فهد با ظرفیت ۶۸ هزار تماشاگر برگزار شود تا با حضور حداکثری تماشاگران رقبا را تحت فشار بگذارند. شاگردان سیدمهدی رحمتی در آخرین بازی خود از مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان آسیا در تاریخ بیست‌ویکم آذرماه میهمان الهلال در شهر ریاض عربستان خواهند بود.

ظرفیت ورزشگاه ملک‌فهد در نوامبر آینده به ۹۰ هزار تماشاگر افزایش خواهد یافت تا برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ که عربستان میزبان آن خواهد بود، آماده شود. ورزشگاه ملک‌فهد در شرایطی به‌عنوان میزبان بازی‌های خانگی الهلال در لیگ‌قهرمانان آسیا انتخاب شد که طی ماه‌های اخیر همواره شاهد معرفی ستاره‌های بزرگ دنیا نیز بوده است.

منبع: ایمنا

510239