ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد غیرپزشکی دانشگاه آزاد آغاز شد

ثبت نام پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
تصویر ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد غیرپزشکی دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش سایت خبری پرسون، با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی انجام می‌شود، لازم است کلیه پذیرفته‌شدگان از امروز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه تا پایان روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir مراجعه کنند.

بر اساس «راهنمای پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه غیرپزشکی سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی» سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست.

همچنین مشمولان خدمت وظیفه موظف به رعایت ضوابط هستند. از جمله آنکه از زمان براغت از تحصیل بیش از یک سال از اتمام تحصیل آنها در دوره کارشناسی سپری شده باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی در مورد زمان و نحوه ثبت‌نام اعلام کرد که کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

اصل مدرک کارشناسی صادره دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد، به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل.

همچنین از دیگر مدارک مورد نیاز شامل تصویر کلیه صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی، شش قطعه عکس،مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی آقایان را مشخص نماید.

لازم به ذکر است، شهریه پذیرفته‌شدگان از دو بخس شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که به منظور تامین بخشی از هزینه‌های این دوره در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌گردد. علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه بابد مبلغ ۴ میلیون ریال بابت هزینه‌های خدمات آموزشی در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند.

حق بیمه حوادث نیز مبلغ ۱۲۰ هزار ریال است که هر پذیرفته شده باید در سامانه آموزشیار پرداخت نماید.

پذیرفته‌شدگان واحدها و مراکز بین‌المللی و برون‌ مرزی دانشگاه آزاد نیز توجه داشته باسند که مطابق با آیین‌نامه نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، مجوز انتقال، میهمانی و جابه‌جایی تحت هیچ شرایطی را نخواهند داشت.

منبع: ایسنا

510035