تحلیل قیمت شیبا اینو: آیا زمان فروش فرا رسیده؟

در پی جو بی‌ثبات بازار، قیمت شیبا اینو (SHIB) هم در آب‌های متلاطم حرکت می‌کند. از ۳۰ آگوست، قیمت این میم کوین از ۰٫۰۰۰۰۰۸۴۶ دلار به طور قابل‌توجهی کاهش یافت و به مرز ۰٫۰۰۰۰۰۷۳۹ دلار سقوط کرد. پس از ثبت زیان ۱۲٫۶۵ درصدی، در واکنش به افزایش عدم اطمینان در بازار، روند قیمت وارد فاز تثبیت شد.
تصویر تحلیل قیمت شیبا اینو: آیا زمان فروش فرا رسیده؟

به گزارش پرسون، با نگاهی دقیق‌تر به نمودار چهار ساعته، می‌توان مشاهده کرد که در نتیجه این پرایس اکشن، یک الگوی پرچم سه گوش (pennant pattern) در حال شکل‌گیری است.

shib-price-prediction-triangle-setup-hints-8-drop

در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۷۵۹ دلار معامله می‌شود و بیش از ۲ درصد کاهش روزانه را متحمل شده است. تقویت‌کننده این روایت نزولی، کندل‌هایی هستند که در مقاومت‌های بالاسری رد شده‌اند که نشان می‌دهد یک معکوس نزولی دیگر در راه است.

در این میان، ارزیابی احساسات غالب هم نشان می‌دهد که فروشندگان ممکن است به زودی کنترل را در دست بگیرند و به طور بالقوه، شیبا را به زیر خط روند پایینی پرچم هدایت کنند. اگر این پیش‌بینی نزولی محقق شود، می‌توانیم شاهد کاهش ۷ درصدی قیمت SHIB باشیم که پشتیبانی ۰٫۰۰۰۰۰۷ دلاری را آزمایش می‌کند.

در حالی که یک سناریوی نزولی برای قیمت SHIB معتبرتر به نظر می‌رسد، لازم به ذکر است که الگوی مثلث امکان معکوس کردن روند قبلی را هم دارد. بنابراین، اگر قیمت از خط روند بالایی بشکند، خریداران ممکن است قیمت را به ۰٫۰۰۰۰۰۸۵ دلار برسانند.

شاخص‌های تکنیکال

باند بولینگر: محدوده باریک اندیکاتور باند بولینگر احساس عدم تصمیم‌گیری در میان معامله‌گران را نشان می‌دهد.

واگرایی/ همگرایی میانگین متحرک: علی‌رغم افزایش اندیکاتور MACD، پرایس اکشن که در حال ثبت اوج‌های پایین‌تر است، نشان می‌دهد که خریداران تأثیر قابل‌توجهی ندارند.

منبع: رمزارز نیوز

509931