فرهاد قائمیان و غلامرضا صنعتگر مهمانان «نشان ارادت»

فرهاد قائمیان و غلامرضا صنعتگر میهمان آخرین هفته پخش ویژه برنامه «نشان ارادت» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی هستند.

تصویر فرهاد قائمیان و غلامرضا صنعتگر مهمانان «نشان ارادت»

به گزارش سایت خبری پرسون، به نقل از روابط عمومی این برنامه، «نشان ارادت» در قسمت‌های پیشین خود میزبان مصطفی خرسندی مداح اهل بیت و شاگردانش، چند نانوا، کاظم دهقانی گزارشگر یزدی و حسن سلطانی مجری پیشکسوت بوده است.

امروز یکشنبه (۱۹ شهریور) در این برنامه استاد حاج غلامرضا سازگار مداح قدیمی از عشق و علاقه‌اش به امام حسین (ع) و تاثیرات سیدالشهدا بر ۸۲ سال زندگی خود می‌گوید.

فردا دوشنبه حاج زین العابدین غلام مداح پیشکسوت و شاگردانش به برنامه می‌آیند و سه‌شنبه (۲۱ شهریور) نیز غلامرضا صنعتگر خواننده خوش صدا مهمان «نشان ارادت» خواهد شد.

هوشنگ توکلی بازیگر پیشکسوت که مخاطبان با بسیاری از آثار او و همسرش (فریده سپاه منصور) خاطره دارند چهارشنبه به برنامه می‌آید و کارمندان شهرداری و پست و پاکبانان که در راهپیمایی اربعین به فعالیت پرداخته بودند نیز دیگر مهمانان برنامه در روز ۲۲ شهریور خواهند بود.

فرهاد قائمیان بازیگر چیره دستی که در آخرین جشنواره فیلم فجر با «غریب» دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کرده بود، در دو قسمت پایانی «نشان ارادت» در روزهای پنجشنبه و جمعه (۲۳ و ۲۴ شهریور) حضور خواهد داشت.

«نشان ارادت» به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی در ۳۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای هر روز تا پایان صفر حوالی ساعت ۱۷ از شبکه‌های دو و جام جم روی آنتن می‌رود.

509900