درخواست کاپیتان تیم ملی بسکتبال برای گرفتن کارت پایان خدمت

کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره گفت: امیدوارم که با شرایط خوبی عازم هانگژو شویم و برای ایران مدال بگیریم و همه راضی باشند.
تصویر درخواست کاپیتان تیم ملی بسکتبال برای گرفتن کارت پایان خدمت

به گزارش پرسون، جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال امروز ۱۹ شهریور در اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره گفت: تمرینات آماده‌سازی را از سال گذشته طراحی کردیم. این بازیکنان زیر ۲۳ سال هستند و تعدادی از آنها در تورنمنت‌های مختلف بودند. بعد از آن تمرینات خود را زیر نظر لوکا شروع کردند و قرار است فردا به مدت چند روز برای اردوی تدارکاتی به صربستان بروند و به هانگژو اعزام شوند.

لوکا سرمربی تیم ملی نیز در خصوص شرایط آمادگی تیمش گفت: تقریبا از همه تیم‌های آسیایی زودتر شروع کردیم. تقریبا وضعیت همه تیم‌ها را بررسی کردیم. وضعیت بازیکنان خوب است و فکر می‌کنم شانس کسب مدال را داریم.

وی در خصوص رقبای ما در هانگژو گفت: چین، ژاپن و مغولستان از همه قوی‌تر هستند. چین از همه روی کاغذ قوی‌تر است.

او در پاسخ به سوال مناف هاشمی مبنی بر اینکه اگر چین طلا بگیرد نقره برای ماست؟ گفت: قطعا طلا برای ماست. گرفتن هر مدالی برای ما مهم است ولی ما برای طلا می‌رویم.

احسان دلیر، کاپیتان تیم ملی نیز گفت: از همه مسئولان تشکر می‌کنم و امیدوارم که با شرایط خوبی عازم هانگژو شویم و برای کشورمان مدال بگیریم و همه راضی باشند. ما همه سرباز هستیم و می‌خواهیم قول کارت پایان خدمت را به ما بدهید.

بهزاد عرب زاده، رحیمی و علی شریفی نیز با ابراز امیدواری از کسب نتیجه در بازی‌های آسیایی گفتند: امیدواریم در بازی‌های آسیایی مدال بگیریم.

منبع: ایسنا

509872