احسان علیخانی پیر شد!

عکس جدیدی از احسان علیخانی در فضای مجازی منتشر شد که چهره پیر و شکسته او مورد توجه کاربران قرار گرفت.

تصویر احسان علیخانی پیر شد!

به گزارش پرسون، عکس جدیدی از احسان علیخانی در فضای مجازی منتشر شد که چهره پیر و شکسته او مورد توجه کاربران قرار گرفت. احسان علیخانی این روز‌ها کجاست و چه می‌کند، سؤال شما هم است؟ عکس تازه منتشر شده در اینستاگرام احسان علیخانی پاسخ این سؤال را میدهد. احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ماه ۱۳۶۱ در تهران اسـت. احسان علیخانی دو خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است. مادر احسان علیخانی پرستار بازنشسته می‌باشد. احسان علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی پسر‌های ایرونی به عنوان مجری روی آنتن رفت.

تحصیلات احسان علیخانی

احسان علیخانی سال ۱۳۷۹ با رتبه ۷۷۰ وارد رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران شد و فارغ‌التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می‌باشد. او از همان مقطع پیش دانشگاهی علاقمند به بازیگری و کارگردانی بوده، اما با مشورت به این نتیجه رسیده که به مقوله هنری بعنوان شغل دوم نگاه کند.

احسان علیخانی زمان انتخاب رشته بین حقوق و مدیریت مردد بود، اما در همان زمان با رفتن به دادگاه و قدم زدن در راهرو‌های آن به این نتیجه رسید که رشته مدیریت بازرگانی را انتخاب نماید.

ازدواج احسان علیخانی

شایعات زیادی در مورد همسر احسان علیخانی در فضای مجازی به گوش می‌رسد، اما او هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و انتشار عکس‌های مختلف با نام همسر وی صحت ندارد.

منبع: رکنا

509744