سعید راد بازیگر فیلم «بزرگ» شد

سعید راد از حضورش در فیلم «بزرگ» به کارگردانی ژوبین قادری خبر داد.
تصویر سعید راد بازیگر فیلم «بزرگ» شد

به گزارش پرسون، سعید راد از حضورش در فیلم «بزرگ» به کارگردانی ژوبین قادری خبر داد و گفت: این فیلم ادای دینی به سینمای کلاسیک قهرمان محور، با اخلاق و نوستالژیک که پدر کارگردان یعنی ایرج قادری از پایه گذارانش بوده است.

سعید راد، ضمن اعلام این مطلب و یادآوری این که دو مورد از بهترین فیلم‌هایش یعنی برزخی ها و هدف با ایرج قادری بوده اظهار داشت: سینمای قهرمان‌محور از بین رفته و سینمای جدیدی آمده که باب پسند ما نیست. من مال دوره طلایی آن موقع هستم. البته من در بد و خوب سینمای جدید دخالت نمی کنم. الان سینما تجاری شده و فیلمسازان عوامل خودشان را دارند که این سینما مورد پسند من نیست.


این بازیگر با تاکید بر این که ژوبین قادری را به خاطر ساخت این فیلم تحسین می‌کنم افزود: 10 جلسه با این کارگردان صحبت کردم و در جلسات اولیه متوجه شدم کارش را بخوبی بلد است و با آگاهی تمام، جدیت و کاریزمای مثال زدنی و وسواس بسیار عمل می‌کند، وقتی متوجه شدم چه می‌خواهد، گفتم تا آخر هستم، چون این فیلمساز و این سینما مورد علاقه من است و مطمئنم این فیلم مورد استقبال قرار می‌گیرد، فیلم بزرگ قهرمان‌های آن موقع را زنده می‌کند.

وی ادامه داد: برای پیش تولید این فیلم در تلاشم تا خود را آماده کنم.

سعید راد در سریال‌ها و فیلم‌هایی چون ساخت ایران، مرز، خط قرمز، برزخی‌ها، عبور از میدان مین، دادشاه، عقاب‌ها، دوئل، پروانگی، گیرنده، چ، پایان خدمت و عشق و جنون نقش آفرینی کرده است.

منبع: ایرنا

509664