۴۵۶ دلار بدهید کنار همسر رضا پهلوی بنشینید

با نزدیک شدن به سالگرد فوت مهسا امینی فعالیت‌ رسانه‌های غربی بیشتر شده است.
تصویر ۴۵۶ دلار بدهید کنار همسر رضا پهلوی بنشینید

به گزارش پرسون، روزنامه اصولگرای فرهیختگان در مطلبی به برنامه همسر رضا پهلوی در سالگرد فوت مهسا امینی اشاره کرده و نوشته است؛حضور در جلسه سخنرانی همسر شازده بهایی دارد که اگر مایل به حضور باشید باید آن را پرداخت کنید.

در این مطلب آمده است؛

با نزدیک شدن به سالگرد فوت مهسا امینی و در کنار آغاز دوباره فعالیت‌های رسانه‌های ضدایرانی و تلاش برای ناآرام کردن دوباره خیابان‌های ایران، براندازان که بعد از شکست منشور همبستگی، شکست پروژه منزوی کردن ایران در عرصه بین‌المللی و آرام شدن فضای ایران سکوت را بر هر امری ترجیح داده بودند، فراخوان‌هایی برای سخنرانی و تجمع در خارج از کشور منتشر کردند.

در این میان اما یاسمین پهلوی که در آخرین فعالیت مبارزاتی خود تصویری از رضا شکاری هافبک سپاهان را اشتباها به‌جای یکی از افراد حاضر در ناآرامی‌ها منتشر کرده و نوشته بود ما تنهایت نگذاشتیم و به همین دلیل نیز با تمسخر و واکنش‌های زیادی همراه شد، درحال برنامه‌ریزی برای تور سخنرانی پولی است و در همین راستا یکی از فراخوان‌های برگزاری سخنرانی او در سالگرد فوت مهسا امینی نیز حاشیه‌های زیادی به‌همراه داشت.

حضور در جلسه سخنرانی همسر شازده بهایی دارد که اگر مایل به حضور باشید باید آن را پرداخت کنید. براین اساس بلیت عادی ۱۵۰ دلار و وی‌آی‌پی ۲۵۰ دلار است و اگر بخواهید کنار همسر شازده بنشینید باید ۴۵۶ دلار پرداخت کنید و صرف ناهار با یاسمین پهلوی نیز ۲۵۰ دلار هزینه برمی‌دارد، البته علاوه‌براین باید هدیه‌ای هم برای همسر شازده به‌همراه داشته باشید.

به‌نظر می‌رسد براندازان با علم به اینکه اساسا پروژه شکست‌خورده براندازی محقق نخواهد شد، درصددند که حداقل با سردادن شعار آزادی و ناآرام کردن دوباره خیابان‌های ایران، عایدی‌ای برای خودشان به‌منظور گذران زندگی در خارج از کشور فراهم کنند.

منبع: هفت صبح

509035