فال تاروت فردا پنجشنبه ۲۶ مرداد 1402/فال تاروت پیشگویی آینده

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.
تصویر فال تاروت فردا پنجشنبه ۲۶ مرداد 1402/فال تاروت پیشگویی آینده

به گزارش پرسون، از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت فردا برای متولدین فروردین:

کارت کاهن اعظم : امروز زیاد به خودتان سخت نگیرید و بگذارید کارها به آرامی پیش بروند، عجله کردن شما را به جایی نخواهد رساند و حتی احتمال خطا را بالاتر برده و می تواند باعث شود کارهای ناتمام بسیاری در پایان روز به جا بگذارید. لیستی منطقی از کارهایی که امروز باید انجام دهید تهیه کرده و قدم به قدم پیش بروید. حتی اگر نتوانید همه این کارها را به انجام برسانید هم کارهایتان را صحیح و کامل انجام خواهید داد.

♉ فال تاروت فردا برای متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه : امروز حس نوع دوستی شما به شدت افزایش یافته و دوست دارید در فعالیت های بشر دوستانه شرکت کرده و به همنوعان خود کمک کنید. شاید حتی بتوانید یک گروه خیریه راه اندازی کرده و در دراز مدت نتایج قابل توجهی به دست بیاورید، البته باید مواظب باشید بیش از اندازه خیال پردازی نکنید و نگاهی واقع انگارانه داشته باشید. یادتان باشد که زندگی عادلانه نیست و نمی توان همه مشکلات دنیا را حل کرد، همین که به گروه کوچکی کمک کنید هم واقعا قابل ستایش است.

♊ فال تاروت فردا برای متولدین خرداد:

کارت مرد دار آویز : امروز نسبت به مسیری که برای زندگیتان در پیش گرفته اید دچار تردید شده اید و به فکر تغییر دادن مسیر حرفه ای خود و قدم گذاشتن در راهی بهتر هستید. حرف زدن در مورد نارضایتی هایتان می تواند بازخوردی سازنده از اطرافیانتان برای شما به همراه داشته باشد و رویاهایی که برای آینده تان دارید نیز به شما کمک خواهند کرد تا فراتر از حد معمول بروید. اما اگر قصد ندارید چیزی را تغییر دهید بهتر است انرژی خود و وقت دیگران را با بهانه جویی و غر زدن بیهوده هدر ندهید.

♋ فال تاروت فردا برای متولدین تیر:

کارت ابله : در حال حاضر شما بیشتر غرق عالم خیال و رویا هستید و نمی توانید پاهایتان را محکم روی زمین بگذارید و رفتاری منطقی داشته باشید. با این حال باید این نکته را در نظر بگیرید که توجه به دنیای واقعی به شما کمک می کند که تصویری عاقلانه تر و در عین حال رضایت بخش از آینده خود داشته باشید. به این که آیا به اندازه کافی با کسانی که دوست دارید و برایتان عزیز هستند وقت می گذرانید یا خیر خوب فکر کنید.

♌ فال تاروت فردا برای متولدین مرداد:

کارت امپراطور : سعی کنید مرز بین واقعیت و فانتزی را تشخیص دهید تا دچار مشکل نشوید. در دنیای واقعی لزوما آنچه شما از روابط و کارهایتان انتظار دارید به واقعیت تبدیل نمی شود. اگر بتوانید واقعیت ها را دیده و بپذیرید دچار نا امیدی و سرخوردگی نخواهید شد. اگر کسی که دوست دارید امروز بیش ازاندازه هیجان زده و احساساتی به نظر می رسد و دارد بدون فکر کردن عمل می کند احتمالا سعی خواهید کرد که جلوی او را بگیرید و آرامش کنید.

♍ فال تاروت فردا برای متولدین شهریور:

کارت عشاق : امروز اگر ترس ها و تردیدهایتان را کنار گذاشته و دیواری که دور خودتان کشیده اید را فرو بریزید حالتان خیلی بهتر خواهد شد. خودتان پا پیش گذاشته و با افراد مورد اعتمادتان مشورت و درد دل کنید. امروز و تحت شرایط کیهانی موجود ارتباط برقرار کردن با کسی که دوست دارید بسیار راحت خواهد بود. پس سعی کنید برای یک دیدار رمانتیک برنامه ریزی کنید و با همسر یا نامزد خود برای شام قرار بگذارید. اگر هم کسی توجه شما را به خود جلب کرده است خجالت را کنار گذاشته و نگذارید ترس هایتان جلوی شما را بگیرند.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت برج : امروز اگر کسی انجام کاری را زیاد طول بدهد اعصاب شما را به هم خواهد ریخت. شما معمولا آدم خیلی صبوری نیستید و فکر می کنید اگر می خواهید کاری درست انجام شود حتما باید خودتان آن را انجام دهید. اما این تفکر شما همیشه هم درست نیست. هر کسی آزاد است که با سرعتی که خودش می تواند کارها را انجام دهد و شما نباید به آنها فشار وارد کنید، پس یک نفس عمیق بکشید و صبور باشید.

♏ فال تاروت فردا برای متولدین آبان:

کارت عدالت : امروز پذیرفتن انتقادهایی که از شما می شود برایتان چندان راحت نخواهد بود. انتقادپذیری برای خیلی ها دشوار است، اما همه چیز به نگرش خود شما بستگی دارد. به جای این که به چشم حمله به آن نگاه کنید بد نیست نقد سازنده را بپذیرید. فال تاروت اگر باخودتان صادق باشید متوجه خواهید شد که چیزهای زیادی می توانید از این انتقادها فرا بگیرید که به رشد شما هم کمک می کنند. اگر هم دیدید این نقدها بیهوده و یا غرض ورزانه هستند آنها را فراموش کنید.

♐ فال تاروت فردا برای متولدین آذر:

کارت پاپ : امروز باید مواظب باشید که قربانی ایده آل گرایانی بیش از حد خود نشوید. با وجود این که کمال گرایی یکی از ویژگی های قابل ستایش شما است و به ذات رمانتیک و خلاق شما کمک قابل توجهی می کند، هر چیزی که از حد بگذرد می تواند مضر و منفی باشد. خیلی مهم است که همه چیز را، هر چقدر هم که دلتان بخواهد به گونه دیگری باشند، همان طوری که هستند ببینید. دنیای واقعی نمی تواند همیشه آن مکان ایده آلی باشد که شما می خواهید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت ارابه : اگر امروز احساس کردید که به فضایی برای نفس کشیدن نیاز دارید اصلا تعجب نکنید. همانقدر که شما از همراهی دیگران لذت می برید، به این که برای خودتان هم وقت بگذارید احتیاج دارید. اگر می توانید کارهایتان را از خانه انجام دهید در خانه بمانید، وگرنه تا جای ممکن سرتان در لاک خودتان باشد، فکر نکنید مجبور هستید به دعوت های دیگران پاسخ مثبت بدهید. شاید حتی بد نباشد اگر بدون هیچ برنامه قبلی با یک کوله پشتی کوچک سوار ماشینتان شده و به یک سفر چند روزه و جایی که می توانید از تنهاییتان لذت ببرید بروید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت درویش : با وجود این که ممکن است در حال حاضر تردیدها و نگرانی هایی در رابطه با مسائل مالی داشته باشید، سعی و کوشش به موقع شما برای به دست آوردن پولی که لازم دارید درست سر موعد لازم همه چیز را روبراه خواهد کرد. شاید دنیای مادیات با انتظاراتی که شما برای زندگی خود داشته اید هماهنگی نداشته باشد، اما یادتان باشد هدف رویاهای ما این است که ذهنمان را به روی چیزهایی بزرگ تر باز کنند. هیچ اشکالی ندارد اگر رسیدن به اهدافتان بیش از آن چیزی که می خواسته اید طول بکشد؛ همیشه امید بهتر از نا امیدی است.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت عشاق : با آشفتگی کارهای روزمره در دنیای پرهیاهوی امروز وقت گذراندن همراه با دقت و توجه کافی با کسی که دوست دارید می تواند کاری دشوار باشد و اگر بخواهید یک وقت مناسب با عشقتان به آن رستورانی که مدت هاست قولش را داده اید بروید و یا با هم به سینما رفته و یک فیلم رمانتیک تماشا کنید به احتمال زیاد برای ماه ها باید در انتظار آن فرصت بمانید. همین امروز برنامه های لازم برای این کار را بچینید و در روزتان برای عشقتان جا باز کنید.

507231