فال تاروت فردا سه شنبه ۱۷ مرداد 1402/ فال تاروت پیشگویی آینده

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.
تصویر فال تاروت فردا سه شنبه ۱۷ مرداد 1402/ فال تاروت پیشگویی آینده

به گزارش پرسون، از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت فردا برای متولدین فروردین:

کارت عدالت: امروز هر بار که می خواهید دهانتان را باز کنید ابتدا کمی صبر کرده و به آنچه می خواهید بگویید فکر کنید. دیگران حرف هایتان را آنقدر ساده به دل می گیرند که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید. خوشبختانه داشتن یک رفتار همراه با آرامش و ملایمت خیلی بهتر از رفتار احساساتی می تواند پیام شما را به طرف مقابلتان منتقل کند. به هر حال سعی نکنید دیگران را وادار به آن کنید که مشکلاتشان را به همان روشی که شما می گویید حل کنند. اجازه دهید دیگران خودشان و بدون دخالت شما مسیر خود را انتخاب کنند.

♉ فال تاروت فردا برای متولدین اردیبهشت:

کارت جهان: امروز شما دارید به موقعیتی که در دنیای اطرافتان دارید و این که آیا زندگیتان هدفی فراتر از دنیای کوچک اطرافتان دارد یا خیر فکر می کنید. شاید بخواهید دانش و آگاهی خود را به دوستان و اطرافیان خود نشان بدهید و به آنها بگویید که در شرایطی مشابه به تجربه های شما چه کاری باید انجام دهند. اگر هیچ کس به پیشنهادات شما علاقه ای نشان نداد زیاد تعجب زده نشوید. از قدیم گفته اند تا زمانی که از شما خواسته نشده است به هیچ کس نصیحت نکنید.

♊ فال تاروت فردا برای متولدین خرداد:

کارت ابله: امروز هر چقدر هم که سعی کنید دهان خود را بسته نگاه دارید زیاد در انجام این کار موفق نخواهید بود و هر کس هر چیزی که بگوید شما چیزی برای اضافه کردن به داستان دارید. متاسفانه خیلی از این حرف هایی که شما فکر می کنید خیلی مهم هستند و باید حتما گفته شوند کاملا بی ربط هستند و برای طرف مقابلتان هیچ اهمیتی ندارد. امروز ایده های خلاقانه زیادی در سرتان دارید، شاید بتوانید این خلاقیت خود را در نظم دهی به خانه تان و ایجاد تغییرات لازم در دکوراسیون منزل به کار بگیرید.

♋ فال تاروت فردا برای متولدین تیر:

کارت قضاوت: امروز ممکن است تلاش دیگران برای مجبور کردن شما به همکاری و کمک کردن به آنها باعث عصبانیت شما شود. واکنش شما می تواند برای دیگران عجیب به نظر برسد و دلیل آن هم این است که نمی دانند دلیل اصلی ناراحتی و دلخوری شما چیست. آنها از شما انتظار دارند با یک راه حل جادویی مشکل آنها را حل کنید و شما از این که انتظار دارند کار و زندگی خودتان را رها کنید و به داد آنها برسید ناراحت هستید. با این حال شما باید در زمانی که اطرافیانتان به کمک شما نیاز دارند در کنار آنها قرار بگیرید.

♌ فال تاروت فردا برای متولدین مرداد:

کارت درویش: امروز انگار چشمان شما به اشعه لیزر مجهز شده اند و می توانید با یک نگاه از حصاری که دیگران به دور خود کشیده اند فراتر رفته و آنچه در قلب آنها می گذرد را ببینید. اما متاسفانه خودتان به خاطر آن که هیچ شخص مورد اعتمادی در اطرافتان نمی بینید ترجیح می دهید که آنچه در سرتان می گذرد را از دیگران مخفی نگه دارید. در میان گذاشتن حرف دلتان با شخصی که هیچ گونه احساس نزدیکی با او ندارید بسیار ناخوشایند به نظر می رسد، شما این قدرت را دارید که موانعی که بین شما و نزدیکانتان قرار گرفته اند را از میان بردارید.

♍ فال تاروت فردا برای متولدین شهریور:

کارت ملکه: امروز هر چقدر از روند روزمره کارهایتان کمتر فاصله بگیرید حفظ مسیر اصلیتان برای شما راحت تر خواهد بود. بد نیست حالا که سرتان کمی خلوت شده است اندکی از وقتتان را هم صرف درست کردن اثرات جانبی اشتباهی که دیروز از شما سر زده بودید کنید. به نظر می رسد که همه از شما انتظار دارند برنامه هایی که برای آینده خود دارید را با آنها در میان بگذارید و این موضوع روابط بین فردی را برای شما به امری پیچیده تبدیل کرده است. خوشبختانه اراده شما در پایان روز به نتیجه ای که خودتان انتظار داشته اید خواهد رساند.

♎ فال تاروت فردا برای متولدین مهر:

کارت کیمیاگر: امروز هر چقدر هم که کارهای ناتمام در لیست کارهای روزمره تان در انتظار شما باشند وقت کافی برای تکمیل آنها خواهید داشت. متاسفانه در حال حاضر برقراری ارتباط با دیگران برای شما تبدیل به امری دشوار شده است، به همین دلیل هم در توضیح دادن اهداف و خواسته های خود با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. اگر می بینید طرف مقابلتان متوجه توضیحات شما نمی شود سعی نکنید هر طور که شده منظور خود را به او تفهیم کنید. کمی به او و خودتان فرصت داده و روز دیگری را برای ادامه این صحبت انتخاب کنید.

♏ فال تاروت فردا برای متولدین آبان:

کارت کاهن اعظم: امروز شما جذابیتی فوق العاده دارید که باعث می شود دیگران بدون این که حتی از صحت حرف هایتان اطمینان داشته باشند آنها را بپذیرند. کلامتان قدرتی جادویی پیدا کرده است و به سادگی دیگران را تحت تاثیر قرار می دهد، اما بخشی از این ویژگی نیز به خاطر این است که جزئیات حرف هایتان به طور کامل مشخص نیستند و به دیگران این اجازه را می دهند که جاهای خالی را همان طوری که خودشان می خواهد باشند پر کنند. باید احتیاط کنید که سوء تفاهمی که بعدا قابل جبران نباشد به وجود نیاید.

♐ فال تاروت فردا برای متولدین آذر:

کارت پاپ: امروز شما خیلی خوب می توانید صحبت کنید و کلمات به سادگی در ذهنتان جریان پیدا کرده و به روی زبانتان می آیند و به همین دلیل هم دنبال منبر خالی می گردید تا برای دیگران نطق کنید. شما می توانید نظرات دیگران را به سادگی تحت تأثیر قرار دهید، اما این موضوع می تواند بر خلاف میل خودتان باعث ایجاد اغتشاش و آشوب شود. شما انتظار دارید که همه نظراتتان را بپذیرند و زمانی که می بینید بعضی ها از شما تبعیت نمی کنند شگفت زده خواهید شد. یادتان باشد که شما نمی توانید چیزی را به کسی تحمیل کنید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت قدرت: امروز تمام توجه و تمرکز شما روی شبکه دوستان و اقوامتان است. شما هیچ کار به خصوصی انجام نمی دهید اما حساسیت فوق العاده ای که پیدا کرده اید شما را قادر می سازد که افکار و احساسات دیگران را درک کنید. شما باید قدرت های درونی خود را بجای منافع شخصی برای منافع همگانی مورد استفاده قرار دهید و فقط خودتان را در نظر نداشته باشید. احساسات رمانتیک شما امروز در اوج خود قرار دارند و دلتان می خواهد بدون هیچ مزاحمتی با کسی که دوست دارید وقت بگذرانید. اگر می توانید امشب را در کنار عشقتان بمانید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت اعتدال: شما احساس می کنید که از شدت استرس دچار حالت تهوع می شوید و به نظر می رسد که هیچ کاری از دست شما برای متوقف کردنش بر نمی آید. شاید امروز مجبور شوید در محافل عمومی درباره موضوعاتی صحبت کنید که برای شما و جامعه تان از اهمیت بسیاری برخوردار هستند و این فشار مضاعفی به شما وارد خواهد کرد. شما آنقدر روی القای نظراتتان به دیگران متمرکز شده اید که با افراط و زیاده روی می توانید حتی آنهایی که قرار است از شما حمایت کنند را هم از خودتان دور کنید. یادتان باشد که چیزی جز حقیقت را نگویید.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت امپراطور: شما تمام تمرکز خود را روی آینده تان گذاشته اید و می خواهید آن را به همان شکلی که خودتان می خواهید باشد در بیاورید. سلاح اصلی ما در این راه توانایی فوق العاده ای است که در برقراری ارتباط دارید و تسلیم نشدنتان تا زمانی که پیامتان را منتقل نکرده اید. با این همه باید در نظر داشته باشید که تحمیل کردن نظرات خود به دیگران و وادار کردن آنها به این که حتما مثل شما فکر کنند کاری کاملا بیهوده است. هرکسی باید بر اساس باورهای خودش پیش برود و تنها وظیفه شما این است که واقعیت ها را به آنها متذکر شوید.

506099