روز پایانی جشنواره تئاتر رضوی چه نمایش هایی روی صحنه می روند؟

در شانزدهمین جشنواره تئاتر رضوی چهار نمایش روی صحنه خواهد رفت.

تصویر روز پایانی جشنواره تئاتر رضوی چه نمایش هایی روی صحنه می روند؟

به گزارش پرسون، شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی که این روزها در تبریز در حال برگزاری است در چهارمین روز اجراهای خود با نمایش‌هایی از استان های خراسان رضوی، اردبیل، قزوین و مازندران از مخاطبان خود میزبانی خواهد کرد.

به این ترتیب روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه در تئاتر شهر تبریز از ساعت 11 صبح اجراهای این جشنواره به شرح زیر پی‌گیری می‌شود.

نمایش‌ «شمسه» به نویسندگی آرش خیرآبادی و کارگردانی احمد اکبرزاده از تربت حیدریه ساعت 11 در سالن استاد قبه زرین روی صحنه خواهد رفت و اجرایی ۵۰ دقیقه‌ای خواهد داشت.

اما سالن استاد صادقی تئاتر شهر تبریز در این روز از ساعت 17 با نمایش «روز بر می آید» به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی غریب منوچهری میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان به تئاتر است. این نمایش که از اردبیل به مرحله نهایی جشنواره راه یافته است با اجرایی ۵۵ دقیقه‌ای از مخاطبان خود پذیرایی خواهد کرد.

نمایش «روی _ داد» به نویسندگی پویان اصغری و کارگردانی سعید چگینی از قزوین نیز یکی دیگر از آثاری است که روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه در جشنواره ملی تئاتر رضوی روی صحنه خواهد رفت. این نمایش در تالار تربیت تئاتر شهر تبریز از ساعت 18 به مدت ۶۰ دقیقه اجرا خواهد شد.

نمایش «مطرب آقا» از بهشهر نیز آخرین اجرای روز چهارم جشنواره تئاتر رضوی خواهد بود. این نمایش ۹۰ دقیقه‌ای کاری است به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزار جریبی که در سالن قبه زرین از ساعت 20 روی صحنه خواهد رفت.

گفتنی است شانزدهمین جشنواره ملی تئاتر رضوی به دبیری کوروش زارعی و به میزبانی تبریز از 1 تا 5 خرداد ماه 1402 با اجرای 14 نمایش صحنه‌ای از 9 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی، مازندران، همدان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اردبیل، یزد، قزوین و استان تهران برگزار می‌شود.

منبع: خبرآنلاین

487044