آتش بازی انصاری‌فرد با زدن گل قهرمانی در پایتخت قبرس

مهاجم ایرانی اومونیا گل قهرمانی تیمش در رقابت‌های جام حذفی را به ثمر رساند.
تصویر آتش بازی انصاری‌فرد با زدن گل قهرمانی در پایتخت قبرس

به گزارش پرسون، مسابقه فینال جام حذفی فوتبال قبرس در فصل ۲۳-۲۰۲۲ امشب پیگیری شد که تیم اومونیا با بهره‌مندی از کریم انصاری‌فرد در ترکیب ابتدایی و خط حمله‌اش، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در ورزشگاه نئو جی‌اس‌پی نیکوزیا مقابل لیماسول، تیم نُهم جدول سوپر لیگ قرار گرفت.

کریم انصاری‌فرد که طی دو ماه و نیم اخیر در گلزنی ناکام بود و در ۹ مسابقه از ۱۱ دیدار اخیرشان حضور داشت و نتوانست دروازه حریفان را باز کند، امشب طلسم‌شکنی کرد و در پایتخت قبرس توانست یکی از مهم‌ترین گل‌های تاریخ دوران ورزشی خود را به ثمر رساند.

مهاجم ایرانی اومونیا که در فصل اخیر لیگ یک قبرس ۴ گل در ۳۰ مسابقه به ثمر رسانده و در چهار دیدار جام حذفی نیز ۲ گل زده بود، امشب انگیزه خاصی داشت تا فصل ۲۳-۲۰۲۲ را به بهترین شکل تمام کند و خاطره خوبی از یک سال نه چندان ایده‌آل بر جای بگذارد که توانست جام را برای تیمش به همراه بیاورد.

اومونیا که در لیگ یک قبرس جایگاه ششم را به خود اختصاص داده و سهمیه لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا و کنفرانس به دست نیاورده بود، امشب برای کسب جام حذفی تلاش می‌کرد که با درخشش مهاجم ایرانی خود توانست لیماسول را شکست دهد.

کریم انصاری‌فرد در دقیقه ۸۴ پاس در عمق به محوطه جریمه لیماسول را بدون مکث و با شوت پای راست نوک پا به تور دروازه چسباند و تیمش را به گل اول بازی رساند.

برتری اومونیا با تک گل انصاری‌فرد حفظ شد و این تیم توانست با برتری یک بر صفر مقابل لیماسول به قهرمانی در جام حذفی قبرس دست پیدا کند.

کریم انصاری‌فرد که در زمان حضور در ایران نیز توانسته بود در فینال جام حذفی در فصل ۹۳-۹۲ بدرخشد و روی تک گل پیروزی تراکتور مقابل مس کرمان نقش اصلی را داشته باشد، حالا پس از ۹ سال توانست گل قهرمانی را برای اومونیا در جام حذفی قبرس بزند.

مهاجم ایرانی اومونیا در حالی دومین قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی را به کارنامه‌اش اضافه کرد که پیش از این و در فصل ۱۷-۲۰۱۶ نیز به همراه المپیاکوس به قهرمانی در سوپر لیگ یونان رسیده بود.

منبع: ورزش 3

487005