ضرب‌و شتم شدید پرسنل اورژانس در تهرانپارس/ ماجرا چه بود؟

ضرب‌و شتم شدید نیروهای اورژانس در خاک سفید تهرانپارس و حمله و آسیب به ماشین اورژانس در خاک سفید تهرانپارس خبرساز شد.
تصویر ضرب‌و شتم شدید پرسنل اورژانس در تهرانپارس/ ماجرا چه بود؟

به گزارش پرسون، افرادی به بهانه تاخیر اورژانس، با کارشناسان اورژانس درگیری فیزیکی پیدا کردند و منجر به جراحت شدید پرسنل خدوم اورژانس و آسیب به آمبولانس شدند.

محمد اسماعیل توکلی، سرپرست مرکز اورژانس استان تهران گفت: حوالی ساعت ۱۶:۱۷ دقیقه روز گذشته (سه‌شنبه، سوم خرداد ماه ۱۴۰۲)، گزارشی مبنی بر تصادف یک دستگاه موتورسیکلت و عابر پیاده به مرکز ۱۱۵ اورژانس استان تهران اعلام شد.

سرپرست مرکز اورژانس استان تهران تاکید کرد: بلافاصله نیروهای اورژانس استان تهران به محل حادثه در خاک سفید تهرانپارس اعزام شدند.

توکلی تصریح کرد: زمانی که کارشناسان اورژانس در حال خدمت‌رسانی بودند، ناگهان عده‌ای از تماشاگران حادثه! به بهانه تاخیر اورژانس با کارشناسان درگیری فیزیکی پیدا می‌کنند و منجر به جراحت شدید پرسنل خدوم اورژانس و آسیب به آمبولانس می‌شوند.

سرپرست مرکز اورژانس استان تهران با تاکید بر اینکه میزان ناوگان و منابع فعلی جوابگوی حجم درخواست مددجویان نیست، افزود: نیاز به عزم جدی در کشور جهت بهبود شرایط حال حاضر اورژانس استان تهران است.

توکلی تصریح کرد: هم اکنون کارشناس حادثه دیده تحت مراقبت پزشکی است و اداره حقوقی اورژانس تا حصول نتیجه و مجازات خاطیان پیگیر شکایت از این افراد است.

سرپرست مرکز اورژانس استان تهران تاکید کرد: با توجه به کمبود منابع و فرسودگی ناوگان و خستگی همکاران عزیز و پرتلاش به دلیل حجم بالای ماموریت‌های اعزامی، از مردم فهیم درخواستم دارم از رفتارهای عجولانه و هیجانی نسبت به برخی از تاخیرهای ناخواسته همکاران ما پرهیز کنند.

سرپرست اورژانس استان تهران در پایان گفت: قطعاً در کنار ارائه خدمت به مردم شریف، کرامت همکاران تلاشگر اورژانس ۱۱۵ و حفظ سلامتی این عزیزان از اولویت‌های مهم ما است؛ با هرگونه تعدی به همکاران تلاشگر اورژانس ۱۱۵ از طریق مراجع قضایی برخورد می‌شود و تا حصول نتیجه پیگیری جدی ادامه پیدا خواهد کرد.

486875