عکس جنجالی از رابطه شاگرد و معلم که همه جا پخش شد

عشق شاگرد به معلمش از همان ابتدای تحصیل و دوران کودکی وجود دارد و همه ما حتما معلمی داشته ایم که دیوانه وار دوستش داشته و به حتی وابسته بودیم.
تصویر عکس جنجالی از رابطه شاگرد و معلم که همه جا پخش شد

به گزارش پرسون، گاهی این عشق پاک کودکانه، در سالهای جوانی منجر به ازدواج شده و حتما شما هم نمونه هایی از آن را دیده و شنیده اید. ولی موردی که در این بخش خواهیم گفت، کمی متفاوت با آنچه تا به حال شنیده اید است؛ چراکه ماجرا مربوط به ازدواج یک مرد جوان ۲۲ ساله مالزیایی و معلم ۴۸ ساله اش در جنوب شرق آسیاست که به شدت خبرساز شده.

محمد دانیال احمدعلی اولین بار در سال 2016 با همسر آینده خود، جمیله محد، در کلاس درس ملاقات کرد. او معلم دوران دبیرستانش بود و آن دوران هیچ چیز عاشقانه ای در رابطه آنها وجود نداشت و این پسر جوان هرگز فکر نمیکرد که روزی با این خانم معلم ازدواج کند؛ هرچند او ادعا می کند که هنوز نگرش دلسوزانه و صمیمیت جمیله با دانش آموزان را به یاد دارد.

این دو در طول کلاس چهارم دبیرستان محمد، ارتباط خود را از دست دادند، اما زمانی که او پس از سالها مجبور شد به دفتر مدیر مدرسه برود ناگهان متوجه معلم سابقش شد و دوباره با هم ملاقات کردند.

همین ملاقات دلیلی شد تا برای دیدارهای بعدی که به دلیل مسئله ای که برای محمد در پرونده اش رخ داده بود، صورت میگرفت. سرانجام محمد به احساس خود نسبت به جمیله اعتراف کرد و درخواست ازدواج خود را مطرح نمود، اما خانم معلم به دلیل 26 سال فاصله سنی بین آنها، او را رد کرد اما محمد اجازه نداد یک عدد ساده مانع عشقشان شود.

علیرغم طرد دائم جمیله، محمد اصرار کرد و در نهایت معلم سابقش با این درخواست موافقت کرد. با رضایت خانواده‌هایشان، آن‌ها قصد داشتند در سال 2019 ازدواج کنند، اما به دلیل همه‌گیری کووید-19 مجبور شدند عروسی را تا سال 2021 به تعویق بیندازند تا اینکه مدتی پیش مراسم ازدواج خود را برگزار کرده و با عکس های عروسی شان، یکی از سوژه های وایرال شده فضای مجازی گشتند.

منبع: نمناک

485374