فال ابجد امروز شنبه ۲۳ اردیبهشت

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.
تصویر فال ابجد امروز شنبه ۲۳ اردیبهشت

به گزارش سایت خبری پرسون، فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. که در پایین این صفحه علاوه بر معرفی حروف ابجد، به تبدیل این حروف به اعداد معادل و همچنین طالع بینی با حروف ابجد و طالع بینی ازدواج با آن پرداخته ایم. اگر به فال و طالع بینی علاقمند هستید حتما بخش انواع فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی رو دنبال کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

چه‌ زمانی طلا بخرم؟
آموزش «رایگان» تکنیک‌های سود در خرید طلا و دلار

ثبت نام رایگان

ابجد فال شما: آ ب د
تعبیر: شخصی کمکتان می‌کند تا مشکلاتتان را پشت سر بگذارید و سود و منفعت خوبی نصیب خود کنید. یکی از دوستانتان شما را فریب می دهد و اگر مراقب نباشید در چاه خواهید افتاد. اگر قصد دارید تا معاملاتی را انجام دهید بهتر است با فردی مشورت کنید و سرخود اقدام نکنید. در زندگی همواره توکلتان بر خداوند باشد تا پیروز شوید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د د آ
تعبیر: اقبال خوبی در انتظارتان است و به زودی دشمنانتان را پشت سر خواهید گذاشت. فردی نسبت به شما حسادت می کند و ممکن است بخواهد بدگویی هایی پشت سرتان انجام دهد در مقابلش ایستادگی کنید. اگر قصد دارید تا وصلتی را انجام دهید بهتر است بیشتر تحقیق کنید.

تعبیر: از این راهی که در پیش گرفته اید موفقیت‌های فراوانی برایتان خواهد بود و غم و اندوه را از خود دور خواهید کرد. اگر دچار ضرر و زیان مالی شده اید به زودی دوباره تمامی آنها را به دست خواهید آورد. اخباری به دستتان میرسد که کمی شما را نگران می‌کند اما موضوع مهمی نیست و برطرف میشود.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ د د
تعبیر: شما بسیار عجول ای اما از آن بپرهیز. زنی که قد کوتاهی دارد و رنگ چهره‌ای سفید است می خواهد بود تو صدمه بزند پس مواظب باش تا آسیب نبینی. اگر میخواهی به سفر به روی ۱۵ روز به عقب بیانداز تا از این ناراحتی خارج شوی. مدتیست فکر و ذهنت مشغول است. شانس خوبی داری اما بی اراده هستی که باعث می‌شود از اهدافت پشیمان شوی پس خودت را درست کن.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج د
تعبیر: شخصی می خواهد به تو آسیب بزند پس به خدا تکیه کن تا از نیرنگ او در امان باشی. هیچ کار اسرارت به شخصی نگو و در خواندن نماز سستی نکن. اقبال خوبی ندارید اما در آینده نزدیک این نحسی رفع می‌شود و تو به هدفت میرسی. اگر چیزی نگرانت کرده خیلی زود تمام می شود.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ب ج
تعبیر: در آینده نزدیک خبرهای مسرت بخشی به تو می رسد. اگر میخواهی به سفر بروید به دنبالش باشد زیرا باعث شادی تو می شود. موضوعی ناراحتت می‌کند بیخیالش بشو. به زودی از طرف یکی از آشنایان چیزی نصیبت میشود. همیشه فروتن باش و از غرور و تکبر بپرهیز.

♎ فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: د ج ب
تعبیر: شرایط خوب گشته و سود خوبی نصیبت میشود. با دوستانش مشورت و راهنمایی بخواه و هیچگاه به دنبال مال حرام نباشد و خداوند را بابت تمام نعمات شکر کن. در آینده نزدیک خبرهای مسرت بخش به تو می‌رسد و اگر از شخصی طلب داری و یا چیزی را گم کردی نصیبت می گردند.

♏ فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ب آ آ
تعبیر: اگر میخواهی محل زندگی و یا شغل تغییر دهید و یا به مسافرت بروی به دنبالش باش زیرا به نفع توست. پشت سر دیگران حرف نزن و کار خودش را انجام بده تا به آنچه که خدا برایت تایین کرده برسی. اقبال خوبی داره و نعمات در کنار سلامتی و موفقیت در انتظار توست.

♐ فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د د ج
تعبیر: گرفتاری و مشکلات به پایان رسیده و حال دلت خوب میشود البته تلاش بسیار مهم است. هدف خوبی داری و شرایط بهبود یافته. تا چهل روز دیگر در کار موفقیت می رسید به شکلی که انتظارشو نداشتی تحولات مثبت و خیری پیش روی توست.

♑ فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: آ ب ب
تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید که اگر آن را انجام دهید نه تنها به خودتان اسیب میزنید بلکه دل افراد زیادی را میشکنید. کارهایتان سر و سامان می‌یابد و اگر در راه خداوند بمانید زندگی روی خوشش را به شما نشان می دهد. از حرفهای نادرست و بدگویی پشت سر دیگران دوری کنید که خودتان را در دردسر خواهید انداخت.

♒ فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب د ب
تعبیر: مشکلات را پشت سر می گذارید و اگر همتتان را بیشتر کنید زندگی به کامتان خواهد شد. مشکلاتی برایتان پدید آمده که اگر خویشتن داری کنید به نفعتان تمام می شود. فردی از شما کمک می‌طلبد بهتر است که دستش را بگیرید. نمازتان را سر وقت به جا بیاورید و سهل انگاری نکنید.

485005