فال تاروت فردا چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت 1402 /فال تاروت پیشگویی آینده !

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.
تصویر فال تاروت فردا چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت 1402 /فال تاروت پیشگویی آینده !

به گزارش پرسون، امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

فال تاروت چیست؟

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت اعتدال : امروز حفظ کردن تعادل جسمی و روحیتان کار خیلی ساده ای نخواهد بود، اما شما می توانید این کار را انجام دهید، شما خیلی قوی هستید با این حال نظرهای مخالف و ضد و نقیض دیگران ممکن است این کار را برایتان سخت کند. این را در نظر داشته باشید که سلاح های کافی در انبار مهمات خود دارید و می توانید از پس این جنگ بر بیایید. مواجه شدن با چالشی که به وجود آمده است و بحث و گفتگو با دیگران برای شما درس هایی به همراه خواهد داشت. تحت هر شرایطی خودتان و توانایی هایتان را باور داشته باشید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت ارابه : امروز برای شما خواستن برابر با توانستن خواهد بود. چراغ دارد برای شما سبز می شود و می توانید پایتان را روی گاز گذاشته و با سرعت تمام پیش بروید. کافی است چیزی را بخواهید تا آن را به دست بیاورید. البته این بدان معنا نیست که همه چیز را خیلی راحت به دست خواهید آورد. جایزه به کسی تعلق خواهد گرفت که بیشتر برای آن تلاش کند. به اطرافیان نشان دهید که چقدر می توانید موفق باشید. اراده و پشتکار فوق العاده شما دیگران را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت کیمیاگر : امروز وقت زیادی برای استراحت و یک جا نشستن نخواهید داشت، ولی این دقیقا همان طوری است که شما دوست دارید روز خود را بگذرانید. با وجود شلوغی برنامه تان همه چیز برای شما خیلی راحت خواهد بود. همه از شما حمایت خواهند کرد و خیلی خوب می دانید که در چه جهتی باید پیش بروید و چکار باید بکنید. از موقعیتی که دارید استفاده کنید. روی هدف هایتان متمرکز شوید و اجازه ندهید نیروهای بازدارنده جلوی شما را بگیرند. شما با خوشحالی واقعی تنها یک قدم فاصله دارید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت امپراطور : امروز روی کمک دیگران حساب کنید. تبادل اطلاعات به تکمیل قطعات آخر پازل کمک خواهد کرد. این که مستقل باشید بسیار مهم است، اما گاهی باید متوجه باشید که قدم مهم بعدی به کمک گرفتن از دیگران و دریافت اطلاعات از آنها نیاز دارد. از دیگران مشورت بخواهید و کسب اطلاعات کنید، ولی خودتان دست به عمل بزنید و وبال گردن دیگران نشوید. عادت ها و ترس های شما همیشه مانع رابطه عاطفی مطلوبتان می شوند اما اگر یاد بگیرید که چه زمانی باید به احساس درونی خود اعتماد کنید، به خواسته قلبیتان میرسید.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت خورشید : امروز برای شما روز خیلی خوبی است، شاد باشید. اعتماد به نفستان بسیار بالا است و چیزهای خوب به سمت شما در حرکت هستند. افراد و موقعیت هایی که می توانند برای شما منافعی به همراه داشته باشند را به خود جذب خواهید کرد. امروز هیچ حد و مرزی برای شما وجود ندارد، فقط مواظب باشید زیاد مغرور نشوید. غرور خوب است، ولی کبر هرگز! تا نیمه مرداد ماه بهتر است در مورد برنامه ریزی های دراز مدتی که داشته اید با احتیاط عمل کنید و با سرعت کمتری پیش بروید.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت مرد دار آویز : امروز ممکن است احساسات شما همراه با نوسان باشد. روی هیچ چیزی نمی توانید درست تمرکز کنید. بدون این که به هیچ نتیجه ای دست پیدا کنید از این شاخه به آن شاخه می پرید. دیگران خیلی به احساسات شما اهمیت نمی دهند، پس انتظار بیهوده از کسی نداشته باشید، زیرا تنها نتیجه ای که برای شما می تواند داشته باشد، دلخوری خواهد بود. شما انگیزه زیادی در خود احساس نمی کنید و دوست دارید هیچ کاری نکنید، ولی با وجود وظایف بسیاری که در انتظارتان هستند نمی شود وقت خود را به بطالت و بیکاری بگذرانید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت قضاوت : امروز تا می توانید برای به دست آوردن صلح و آرامش تلاش کنید. شما امروز می توانید به سادگی از کاه کوه بسازید و دنیا را برای خود به پایان برسانید. اعتمادی که به نزدیکانتان دارید ممکن است دچار تزلزل شود و تا نیمه های مرداد این شک و تردید نسبت به روابط نزدیکتان بیشتر نیز خواهد شد. گاهی بد نیست روابط خود را مورد سوال قرار دهید، اما آنها را قربانی بی اعتمادی خود نکنید. اگر برنامه رمانتیکی برای امروزتان چیده بودید، ممکن است اتفاقات غیر مترقبه مانع آن بشوند. خودتان را عصبانی نکنید؛ با جریان پیش بروید.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ابله : سرگردان از این سو به آن سو می روید و حس می کنید انگار با دست های چرب می خواهید یک ماهی لیز را بگیرید. اگر این طور است به خودتان سخت نگیرید و بگذارید ماهی شنا کند و برود. اگر ماهی لازم داشته باشید بعدا هم می توانید به ماهیگیری بروید. امروز حرف های دیگران خیلی زود شما را ناراحت می کنند، بهترین کاری که می توانید بکنید این است که این حرف ها را به خودتان نگیرید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ملکه : ذهنتان درگیر وظایف و کارهای بسیاری است که باید انجام دهید، اما خودتان را اصلا نگران نکنید، شما آمادگی کافی برای مقابله با موانع احتمالی را دارید. شاید اعتماد به نفستان به اندازه همیشه نباشد، ولی این مسئله توانایی شما را از بین نمی برد و تنها باعث می شود احتیاط بیشتری به خرج دهید. اگر حوصله ندارید و دلتان می خواهد با خودتان خلوت کنید و یا احساس می کنید طرف مقابلتان از عشق برای شما یک زندان ساخته است امروز خودتان را کمی کنار بکشید، بالاخره هر کسی در هر رابطه ای گاهی حق تنها ماندن را دارد.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت جهان : مثبت نگری این چند وقت اخیرتان امروز با برخوردن به یک مانع در مسیرتان به چالش کشیده شود، اگر تسلیم نشوید ولی در عین حال واقع گرا باشید خواهید دید که همه چیز روبراه خواهد شد. امروز احساسات شما پستی و بلندی های زیادی را تجربه خواهند کرد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به تنهایی بنشینید و احساسات خود را بنویسید. نوشتن یک نامه، ترانه و یا خاطره نویسی نیز به شما کمک خواهند کرد. خواهید دید که اوضاع به آن پیچیدگی که فکر می کنید هم نیست.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت برج : امروز به صورت ناگهانی سرتان شلوغ شده است و شک دارید که بتوانید تمام کارهایتان را به موقع انجام دهید. قدم به قدم جلو بروید و به نوبت به کارهایتان رسیدگی کنید. به خودتان فشار نیاورید و همزمان چند کار مختلف را انجام ندهید. در غیر این صورت ترس از ناتوانی در انجام آنها وجود شما را فرا خواهد گرفت. به خودتان سخت نگرید و از کاه برای خودتان کوه نسازید. از امروز وارد دوره ای از نارضایتی از مسائل خانوادگی و ارتباطات خود با دیگران خواهید شد.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت پاپ : امروز احساستان در مرکز توجه شما خواهند بود، هرچند این تمرکز برای شما با چالش همراه خواهد بود. احساس می کنید همچون یک یویو در دست یک نفر دیگر بالا و پایین می روید. قربانی دیگران نباشید و از حق خودتان دفاع کنید، حتی اگر آنها از دست شما ناراحت شوند. فقط تا جایی که می توانید حرف هایتان را با دقت انتخاب کنید. شما مسئول احساسات دیگران نیستید و در این مورد باید خودتان را در اولویت قرار دهید.

484650