معلم قائمشهری بالاخره اخراج شد؟ + عکس

معلم قائمشهری که با کلیپ گنگستر شهر آمل دانش آموزان مشهور شده بود ظاهرا روزهای آخر خود را در شغل معلمی سپر می‌کند.
تصویر معلم قائمشهری بالاخره اخراج شد؟ + عکس

به گزارش پرسون، صدف صفرزاده که بیشتر به عنوان خانم «معلم قائمشهری» شناخته می‌شود همان کسی است که ویدئو کلاسش به خاطر خواندن آهنگ گنگستر شهر آمل در فضای مجازی ترند شد. او که در یک دبستان غیرانتفاعی تدریس می‌کرد بعد از این کار از مدرسه اخراج شد، اما پس از عذرخواهی دوباره به سر کلاس و کار خود برگشت.

حالا به نظر می‌رسد این روزها آخرین روزها تدرس خانم معلم قائمشهری باشد. صفرزاده در پیج اینستاگرام خود (@teach_by_100) در پاسخ به برخی علاقه‌مندان و منتقدان خود گفت که این روزها، روزهای آخر او در مدرسه است. او به طور تلویحی گفت کناره‌گیری از کار دست او نیست وگرنه چنین کاری نمی‌کرد.

معلم قائمشهری بالاخره اخراج شد؟ + عکس

او در جواب کامنت‌ها اشاره کرد یکی از دلایل برگشت به کار او و قبول شرایط موجود این بود که شاگردانش به او وابسته بودند و معلم قائمشهری مایل نبود آن‌ها آسیب ببینند.

معلم قائمشهری بالاخره اخراج شد؟ + عکس

صدف صفرزاده پیش از این به تدریس ریاضیات به روش های خاص و با آهنگ هایی در صفحات اینستاگرامش شهرت داشت، اما پس از وایرال شدن کلیپ همخوانی آهنگ گنگستر شهر آمل توسط شاگردانش به معلم قائمشهری مشهور شد. او پس از انتشار این کلیپ از کار اخراج شد و شهرت بیشتری پیدا کرد و حتی باشگاه نساجی مازندران گفت که او را استخدام می‌کند. اما در نهایت با پادرمیانی مقامات ارشد استان مصفرزاده به محل کار خود بازگشت.

حالا باید دید چه می‌شود. آیا او از معلمی کناره‌گیری کرده، همکاری خود را با یک مدرسه خاص قطع کرده یا آموزش و پرورش دیگر اجازه تدریس به او نمی‌دهد؟

در زمان انتشار این گزارش صفحه اینستاگرام صفرزاده ازدسترس خارج شده و تا شک و شبهه نسبت به کامنت‌های او افزایش یابد.

483898