فال ابجد فردا پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402 / فالتان را بخوانید

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد زیادی به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. که در پایین این صفحه علاوه بر معرفی حروف ابجد، به تبدیل این حروف به اعداد معادل و همچنین طالع بینی با حروف ابجد با آن پرداخته ایم. اگر به فال و طالع بینی علاقه دارید حتما فال و طالع بینیمجله خبری پرسون را دنبال کنید.
تصویر فال ابجد فردا پنجشنبه 14 اردیبهشت 1402 / فالتان را بخوانید

به گزارش پرسون، از گذشته‌های دور تا کنون، همواره انسان ها به دنبال راهی برای فهمیدن آینده ی خود بوده اند؛ که این عمل را با گرفتن انواع فال ها و روی آوردن به افرادی که در این زمینه تخصص دارند، انجام می دهند. با پیشرفت تکنولوژی انسان ها به راحتی می توانند در هر لحظه که بخواهند، این عمل را با گوشی یا لپ تاپ خود در منزل انجام دهند. فال ابجد یکی از فال هایی است که افراد به آن علاقه ی زیادی دارند. فال ابجد از فال های پرطرفدار در میان فال های دیگر است که قدمت زیادی دارد؛ چرا که برخی افراد آن را به زمان دانیال نبی و بعد ها به دوره ی امام جعفر صادق نسبت می دهند.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین فروردین

فال ابجد شما: آ ب آ

تعبیر : مدتی است که فکر کردن به چیزهای الکی شما را آشفته کرده است بهتر است که افکار منفی را از ذهنتان دور کنید تا آرامش و تمرکز داشته باشید.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین اردیبهشت

فال ابجد شما: د د ج

تعبیر : هر چیزی ارزش ناراحتی ندارد پس مراقب باشید که برای چه چیزهایی وقت خود را می‌گذارید وگرنه که به مرور زمان با مشکل مواجه خواهید شد.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین خرداد

فال ابجد شما: ج ج ج

تعبیر : به جای اینکه حرفی بزنید یا کاری کنید که بعدها از آن پشیمان شوید، بهتر است فعلاً از واکنش نشان دادن درباره احساساتتان خودداری کنید.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین تیر

فال ابجد شما: آ د ب

تعبیر : امروز احترام به شخصیت اطرافیان بخصوص عزیزانتان را فراموش نکنید.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر : بهتر است به خودتان و سلامت جسم و روحتان بیشتر اهمیت دهید. تغذیه سالم و خواب کافی داشته باشید. برای رسیدن به اهداف و درخشیدن باید انرژی لازم را داشته باشید‌.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر : اگر حرف‌ها و رفتارهای دیگران مطابق میل شما نبود، واکنش‌های تند نشان ندهید.

فال ابجد فردا 14 اردیبهشت متولدین مهر

فال ابجد شما: ج آ آ

تعبیر : با آدم‌های شاد و پرهیجان رفت‌وآمد کنید. به جاهای سرگرم‌کننده بروید و کارهای بکنید که علاقه دارید. هرکاری را که در تغییر روحیه‌تان موثر است، انجام دهید.

فال ابجد روزانه 14 اردیبهشت متولدین آبان

فال ابجد شما: د د د

تعبیر : امروز برای اقوام و خویشاوندان/ دوستان اهمیت قائل شوید و جویای حال آنها باشید.

فال ابجد روزانه 14 اردیبهشت متولدین آذر

ابجد فال شما: آ آ آ

تعبیر : فکر می کنید همه چیز دست به دست هم داده‌اند شما را ناراحت کنند ولی این طرز فکر شما اشتباه است باید که ذهن خود را خالی از هرگونه بدبینی و افراد بی‌ارزش نمایید.

فال ابجد روزانه 14 اردیبهشت متولدین دی

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر : امروز تنها زمانی که آرامش خاصی دارید و یا احساس می‌کنید ذهنی باز دارید، گفتگو کنید.

فال روزانه ابجد 14 اردیبهشت متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر : برای رساندن پیام خود، امروز از نوشتن کمک بگیرید این روش باعث می‌شود که طرف‌مقابل با خواندن درخواست شما، حالت دفاعی به خود نگیرد.

فال روزانه ابجد 14 اردیبهشت متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر : امروز یارتان را به بی‌احساس بودن، درک نکردن شما و عدم‌ صمیمیت متهم نکنید.

راز و رمز حروف ابجد و نحوه گرفتن فال با حروف ابجد

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است. گاهی مواقع از این روش برای شماره گذاری صفحات یا موارد استفاده می شود پیش از هر کاربردی بهتر است با روش محاسبه حروف ابجد که در این بخش از نمناک شرح داده شده است آشنا شویم.

انواع حروف ابجد

سه نوع حروف ابجد وجود دارد که عبارتند از:

ابجد کبیر

ابجد صغیر

ابجد وسیط

اعداد نسبت داده شده به 28 حرف ابجد کبیر از یک تا هزار است. در واقع اعداد 1 تا 1000 بین 28 حرف عربی تقسیم شده است. اگر هر یک از اعداد حروف ابجد کبیر که از 9 بزرگتر است را به 9 تقسیم کنیم آن اعداد ابجد صغیر بود و اگر به جای 9 بود، اعداد ابجد کبیر را به 12 تقسیم کنیم، باقیمانده آن ابجد وسیط است. اما بیشترین موارد استفاده را حروف ابجد کبیر دارد.

به اندازه ارزش عددی حروف ابجد کبیر، ابجد اکبر گفته می شود. برای مثال ابجد اکبر حرف «ی» برابر با 100 و یا ابجد کبیر حرف «ق» برابر 10000 خواهد بود.

483790