فال ابجد فردا 13 اردیبهشت 1402 / فالتان را بخوانید

فال ابجد فردا چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم تا دسترسی آسانی به این فال داشته باشید و طالع خود را ببینید. در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید.
تصویر فال ابجد فردا 13 اردیبهشت 1402 / فالتان را بخوانید

به گزارش پرسون، فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد زیادی به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند. که در پایین این صفحه علاوه بر معرفی حروف ابجد، به تبدیل این حروف به اعداد معادل و همچنین طالع بینی با حروف ابجد با آن پرداخته ایم. اگر به فال و طالع بینی علاقه دارید حتما فال و طالع بینی مجله خبری پرسون رو دنبال کنید.

در ادامه متولدین فردا را با تعبیر و فالشان برایتان قرار داده ایم. همچنین در آخر این نوشتار راز و رمز حروف ابجد و نحوه گرفتن فال با حروف ابجد را برایتان گذاشته‌ایم.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین فروردین

فروردین

فال ابجد شما: آ آ ج

تعبیر : هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد، پس حواس تان باشد که به چه چیزی فکر می‌کنید؛ چراکه فکر کردن به مسائل بی ارزش به مرور زمان می‌تواند برایتان دردسر ساز شود.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

فال ابجد شما: ب ب ب

تعبیر : از مسئله‌ای می‌ترسی اما فراموش نکن که کلید موفقیت شجاع و جسور بودن است. به زودی مشکلات برایت آسان‌ شده و بعدها مشکلات حال حاضر برای‌تان خنده‌دار خواهد بود.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین خرداد

خرداد

فال ابجد شما: د د ج

تعبیر : از تنش ‌ها و استرس ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین تیر

تیر

فال ابجد شما: ب ب ب

تعبیر : عینک بدبینی را از چشم خود بردارید. باید واقعیت را همان گونه که هست ببینید تا بتوانید قضاوت درستی داشته باشید.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر : مسئله ای مدتی است که ذهن شما را درگیر کرده است؛ بهتر است که آن را برای خود حل کنید تا از این سردرگمی و کلافگی نجات پیدا کنید.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر : هرگز غم روزگار ناپایدار را نخورید تا از دلهره و اضطراب خلاص شوید. هرگز افسوس چیزی را که از دست داده‌اید نخورید تا شادمان شوید.

فال ابجد فردا 13 اردیبهشت متولدین مهر

مهر

فال ابجد شما: د د آ

تعبیر : زندگی را اینقدر برای خود سخت نگیرید. سعی کنید از تک‌تک لحظه‌های تان استفاده کنید؛ چراکه خیلی از آنها تکرارنشدنی هستند.

فال ابجد روزانه 13 اردیبهشت متولدین آبان

آبان

فال ابجد شما: آ آ آ

تعبیر : اتفاقات جدیدی را تجربه می‌کنید، از ریسک کردن نترسید و نگذارید ترس مانع پیشرفت شما شود.

فال ابجد روزانه 13 اردیبهشت متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر : از رویاهایی که دارید فاصله نگیرید، برای رسیدن به آنها تلاش کنید و نگذارید که رویاهای تان برای شما دست نیافتنی شود. دست از تلاش نکشید.

فال ابجد روزانه 13 اردیبهشت متولدین دی

دی

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر : توصیه های اطرافیان را جدی بگیرید و نگذارید که نظر آنها نسبت به شما تغییر کند، کمی حوصله داشته باشید و خشم خودتان را کنترل کنید.

فال روزانه ابجد 13 اردیبهشت متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما: د د د

تعبیر : همه افراد آنطوری نیستند که شما فکر می‌کنید، بهتر است که دیدگاه تان را نسبت به خیلی از افراد تغییر دهید، وگرنه به مشکل بر خواهید خورد.

فال روزانه ابجد 13 اردیبهشت متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر : در زندگی همواره به هرکه می توانید محبت کنید آن هم بدون منت و چشمداشت، روزی که فکرش را هم نمی‌کنید محبت هایتان به کمک تان می‌آید.

راز و رمز حروف ابجد و نحوه گرفتن فال با حروف ابجد

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است. گاهی مواقع از این روش برای شماره گذاری صفحات یا موارد استفاده می شود پیش از هر کاربردی بهتر است با روش محاسبه حروف ابجد که در این بخش از نمناک شرح داده شده است آشنا شویم.

انواع حروف ابجد

سه نوع حروف ابجد وجود دارد که عبارتند از:

ابجد کبیر

ابجد صغیر

ابجد وسیط

اعداد نسبت داده شده به 28 حرف ابجد کبیر از یک تا هزار است. در واقع اعداد 1 تا 1000 بین 28 حرف عربی تقسیم شده است. اگر هر یک از اعداد حروف ابجد کبیر که از 9 بزرگتر است را به 9 تقسیم کنیم آن اعداد ابجد صغیر بود و اگر به جای 9 بود، اعداد ابجد کبیر را به 12 تقسیم کنیم، باقیمانده آن ابجد وسیط است. اما بیشترین موارد استفاده را حروف ابجد کبیر دارد.

به اندازه ارزش عددی حروف ابجد کبیر، ابجد اکبر گفته می شود. برای مثال ابجد اکبر حرف «ی» برابر با 100 و یا ابجد کبیر حرف «ق» برابر 10000 خواهد بود.

483559