فال حافظ امروز شنبه 2 اردیبهشت

تصویر فال حافظ امروز شنبه 2 اردیبهشت

به گزارش پرسون، فال روز تولد: شما فرد جسوری هستید. اگر چه تا به حال در رفتارهای خود بی پروا بوده اید، حال زمان آن است که با احتیاط بیشتری قدم بردارید. زندگی شما وارد مرحله حساسی شده است که باید از قبل برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید. به زودی آتش عشق در شما شعله ور می شود و روزهای خوشی را در کنار شریک زندگی تان تجربه خواهید کرد. اما حواس تان باشد زیرا با یک اشتباه در آتش عشق خواهید سوخت. اگر تا به حال تعادل را در زندگی تان رعایت نمی کردید، حال آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید و نتایج مثبت اش را ببینید. در ماه خرداد خبرهای خوبی به شما می رسد که نتیجه تلاش های چند وقت اخیرتان است. خدا را بابت داشته هایتان، هر چند کوچک، شکر کنید.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز خوب حواس تان را جمع کنید و تمام اتفاقات اطراف تان را تحت نظر داشته باشید زیرا حتی کوچک ترین جزییات هم می تواند تفاوت های بزرگی ایجاد کند. اگر چیزی به نظرتان خوب نبود، همان اول رهایش کنید وگرنه در آینده چون خواری در پاهایتان فرو خواهد رفت و راه رفتن را برایتان سخت خواهد کرد. امروز در بیان کلماتی که به زبان می آورید نیز محتاط تر باشید زیرا ممکن است موجب دلگیری اطرافیان تان شود و حتی در محیط کار ضرهای جبران ناپذیری را به شما بزند. دیگران فکر میکنند که شما بسیار مغرورید،آنها نمى دانند که شما با ظاهر خونسردى که به دیگران نشان میدهید، در حقیقت قصد پنهان کردن ضعف هایتان را دارید. اشتباه نکنید، عنوان کردن نگرانى هایتان بیشتر از پنهان کردنشان در پیشرفت امور کمکتان میکند. در موردى احساسى نسبت به احساس خود صادق باشید. حتى اگر دیگران گوش شنوا ندارند از صحبت کردن در مورد حقیقت نهراسید.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

یک موضوع عاطفی ذهن شما را درگیر خود کرده است که ناشی از اتفاقات اخیری است که برایتان رخ داده. مدام به دنبال راه حلی برای آن هستید و به سختی می توانید روی کارهایتان تمرکز کنید. اما این شمایید که این موضوع را برای خودتان سخت کرده اید، اگر رهایش کنید خواهید دید که چگونه به سادگی حل خواهد شد. امروز از طریق یک فرد با واقعیتی روبه رو می شوید که اگر چه باور کردنش سخت است اما رفته رفته تاثیر مثبت آن را در زندگی تان می بینید. متوقف کردن برخی از پروژه هایتان تنها به این دلیل که شاید نتوانید به همه آنها برسید در حال حاضر ایده مناسبتی نیست. شما به این کار احتیاج دارید تنبلی را کنار بگذارید فقط اعصاب خودتان را متشنج تر خواهید کرد زمانی را در آرامش سکوت و تاریکی مطلق سپری کنید تا از دست سر دردهایتان راحت شوید به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره کنید.

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز به هیچ وجه نمی توانید لبخند بزنید. حتی رفتارهای دیگران نیز برایتان غیر قابل تحمل شده است. این رفتار شما دلیل خاصی ندارد پس بهتر است تا کنترل شما را به دست نگرفته، همین حالا مهارش کنید. هر چه عمیق تر به دلایل ناراحتی تان فکر کنید، بدتر است پس رهایش کرده و خودتان را با کارهای روزمره سرگرم کنید تا همه چیز به حالت قبلی خود باز گردد. حال بهترین زمان است تا از اوقات فراغت خود، بهترین استفاده را بکنید. با شرکت در کلاس های مختلف می توانید رزومه پربارتری برای خود بسازید و در آینده از آن کسب درآمد کنید. این روزها حتی اگر هیچکدام از حرفایی که میزنید از نظر دیگران قابل قبول نیست باز هم حرفتان را بزنید، خطا و ضرر میکنید اگر کار مهم را جدی نگرفته و با آن سهل انگارانه برخورد کنید، حرفی را زده و‌ شخص مهمی را از خودتان رنجانده اید دل او را بدست بیاوردید، شما بهتر از همه میدانید که علی رغم داد و فریاد های تان و قلدری هایتان شما مقصرید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

احساس می کنید که پاهایتان را بسته اند و توان تکان خوردن ندارید. روحیه خودتان را نبازید. لازم نیست از کسی کمک بگیرید، با کمی فکر کردن، بهترین راه حل به ذهن تان خواهد رسید کاقی است خودتان را باور داشته باشید. اگر مجرد هستید، پیشنهاد یکی از دوستان تان را برای دیدار با فردی بپذیرید. شاید در ابتدا جذب ظاهرش نشوید، اما اخلاق او پس از مدتی از این رو به آن رویتان خواهد کرد. اگر هم متاهل اید، از طریق همسرتان سورپرایز خواهید شد. خبر خوبی از راه دور در راه است، خودتان را برای جشنی بزرگ آماده کنید. شما گاهی شخصیت دوگانه ای از خودتان به دیگران نشان می دهید با خودتان روراست باشید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید بنیاد روابطتان را بر مبنای رنگ و ریا نگذارید که همه چیز از بین رفتنیست از جایی که توقع ندارید سود خوبی نسیبتان می شود که شما را از رنج و نگرانی نجات می دهد با آگاهی کامل وارد یک بازی بشوید و مراقب دامی که برایتان پهن کرده اند باشید.

♌ فال فردا متولدین مرداد

موضوعی ذهن شما را درگیر کرده است آنقدر که روی رفتارتان نیز تاثیر گذاشته است. اگر این رویه را ادامه دهید، نظر مثبت دیگران را در مورد خودتان عوض خواهید کرد. شما انرژی زیادی را صرف جمع آوری اطلاعات کرده اید، اما حال زمان است همه را کناری بگذارید و راه جدیدی را در پیش بگیرید. حرف هایتان را نخورید و آن را بلند به زبان بیاورید تا دیگران نیز از آنچه درون شما می گذرد، آگاه شوند و دست از پیش داروی در مورد شما بردارند. گذشته ها معلم خوبی برایتان خواهند بود اگر امید لازم داشته باشید. وقتی شما همین حالا تصمیم میگیرید که برنامه هایتان را اجرا کنید حداقل با آگاهی و آینده نگری این کار را انجام دهید این روزها شما به خاطر این که وارد مرحله جدیدی شده اید و دنیای که می شناختید دگرگون شده است احساس یاس و نا امیدی می کنید نگرانی به دلتان راه ندهید این دوران هم گذراست منتظر شنیدن خبری باشید که متعجبتان می کند بی دلیل دشمن تراشی و دردسر درست نکنید.

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز همان روزی است که منتظرش بودید. شما راز بزرگی را در سینه داشتید و حال زمان آن است تا فاش اش کنید. اطرافیان تان حق این را دارند که واقعیت زندگی تان را بدانند. اما دقت کنید که حرف هایتان را به چه کسی می زنید زیرا آدم های سودجوی زیادی در اطراف هستند که به راحتی می توانند سو استفاده کنند. به زودی یک فرصت شغلی خوبی برایتان فراهم می شود که بهتر است آن را از دست ندهید. تغییر عادات سخت است اما موجب پیشرفت می شود. پس درنگ نکنید. شما کمال طلب هستید و برای رسیدن به نیتی که دارید بی وقفه تلاش می کنید. اما این روزها دیگر از انجام دادن کارهایی که وظیفه دیگران است خسته شده اید. گاهی فکر می کنید شما تنها کسی هستید که قولهایی که داده عمل می کند. به جای خود خوری و اینکه به سرعت در صدد رفع اشتباهات دیگران باشید بهتر است به آن‌ها هم اجازه بدهید دست به عمل بزنند. خستگی در کنید.

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

شما علاقه زیادی به صحبت کردن دارید و همین موضوع برایتان دردسرساز می شود. بهتر است امروز به سادگی حرف دلتان را نزنید زیرا موجب سوتفاهم برای اطرافیان تان می شود. منتظر خبری از جانب یکی از دوستان تان هستید، به زودی انتظارها به پایان می رسد و شما به مراد دلتان می رسید. اگر در رابطه عاطفی خود به مشکل بر خورده اید، کمی عقب بکشید. در این صورت نه تنها خودتان وقت کافی برای فکر کردن دارید بلکه به شریک زندگی تان نیز زمان لازم می دهید تا بیشتر در مورد رفتارهایش بیاندیشد. در مورد پیشنهادی به اندازه ی کافی انعطاف پذیر باشید.قبل از اینکه فقط ارزش ظاهری کلمات را درک کنید به دنبال فهمیدن حقیقت باشید .پول و وقتتان را برای موضوعی صرف کرده اید که اکنون فهمیده اید نقشه ای بیش نبوده است ، دیگران را بخاطر اشتباه خودتان سرزنش نکنید.به آنچه که میگویید باور داشته باشید و با تقلید کورکورانه از یک راهنما خودتان را به دردسر نیندازید.

♏ فال روزانه متولدین آبان

برخلاف روزهای دیگر امروز ذهن تان درگیر است. احساس می کنید در تله ای گیر افتاده است. می خواهید راه فراری پیدا کنید اما مدام به در و دیوار می خورید و گیج تر می شوید. رهایی از راهروهای باریک و تاریک برایتان سخت است و نمی توانید مسیر درست را بیابید. به جای این که دور خودتان بچرخید، کافی است کمی بایستید و از دیگران تقاضای کمک کنید. شاید فکر کنید که تنهایید اما اگر کمی دقیق تر به اطراف تان نگاه کنید می بینید که افراد با تجربه ای هستند که می توانید از آنها کمک بگیرید. اگر برای انجام دادن کاری آماده نیستید یا واقعا دوست ندارید که آن کار را انجام دهید شهامت جواب منفی دادن را در خودتان پیدا کنید و به هیچ وجه زیر بار نروید شما می توانید بدون از دست دادن موقعیت‌هایتان خیلی بهتر از آنچه فکر می کنید اهدافتان را دنبال کنید جویای احوال بیماری در نزدیکیتان باشید نگران کسی که فکر می کنید رغیبتان است نباشید کار خودتان را انجام بدهید.

♐ فال روزانه متولدین آذر

پس از مدت ها بالاخره امروز آرامش را تجربه می کنید. احساس می کنید که نیرویی از شما محافظت می کند و همین حس اطمینان، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. اگر موقعیت فعلی خود را حفظ کنید، آرامش تان پایدار خواهد بود اما اگر پایتان را از محدودیت ها فراتر بگذارید، همه چیز دگرگون خواهد شد. بنابراین انتخاب با شماست و دیگران را به خاطر آنچه برای شما پیش می آید، سرزنش نکنید. از آنجا که توانایی های شما زیاد است، قادر به انجام هر کاری هستید، کافی است دیدی مثبت داشته باشید و از پیچیده کردن مسائل بپرهیزید. اخبار حیرت انگیزی از جانب دوستی راه دور میشنوید که گرچه مستقیما به روی زندگی شما تاثیری نمیگذارد، ولی شمارا از خواب غفلت بیدار میکند. در یک رابطه هردو نفر حرفای زیادی برای گفتن دارند. برای پیشگیری از سوء تفاهم صداقت داشته باشید و آنچه در ذهن تان است بگویید .در برخورد با کسانی که شما رو بسیار دوست دارند احترام بیشتری قائل شوید.

♑ فال روز متولدین دی

به دنبال کاری مطابق سلیقه و استعدادتان هستید، اگر برای آن زمان بگذارید حتما پیدا خواهید کرد. امروز میان شما و یکی از اطرافیان تان یک درگیری صورت می گیرد. این فرد حس می کند که می تواند شما را زیر سلطه اش بگیرد و همین موضوع شما را می آزارد. اگر چه این موضوع تا حدودی صحت دارد اما بهتر است شما هم سخت نگیرید. برخی از حرف هایی که او به زبان می آورد بی منظور است. بهتر است دست از لجبازی بردارید و کمی منطقی تر بیاندیشید زیرا اکثر حرف های او برایتان سودمند خواهد بود، اگر به آنها عمل کنید. در مورد مسئله ی مالی همه ی مذاکرات به خوبی پیش می رود. حل کردن مشکلات احساسی بخشی از دل نگرانی این روزهای شما شده است ، حرفی که پیش از این زده بودید بد تعبیر شده و مشکلی به وجود آورده که تا اینجا شمارا کشانده ،واقعیت را انکار نکنید ، اگر حق با شماست بیش از این اسرار به توضیح نکنید که بیش از حالا بدهکار هم میشوید . خواب تان تعبیر میشود و به مراد دل خود میرسید .

♒ فال متولدین بهمن

شما انتخاب تان را کرده اید و به شدت در مورد آن مصمم اید به طوری که حرف دیگران را هم نشنیده می گیرید اما بد نیست که گزینه های دیگر را هم مرور کنید. شاید بهترین انتخاب را کرده باشید اما این را هم بدانید که هر چه اطلاعات شما بیشتر باشد، در مسیری که قدم می گذارید نیز موفق تر خواهید بود. به خاطر این موضوع، دیگران را نیز از خود رانده اید. اگر می خواهید موفقیت تان حتمی باشد، لحظه ای بیاستید و از دور به انتخاب های پیش رویتان نگاهی بیاندازید و سپس در مورد جزییات آن تصمیم بگیرید. از رفتارهایی که در محل کار، این روزها با شما داشته اند، دچار ناراحتی و دلسردی شده اید. بهتر است بایدها و نبایدها را کنار بگذارید و فقط از خودتان انتظار داشته باشید. اگر به این روند ادامه دهید در آینده ایی نه چندان دور دچار افسردگی خواهید شد. قابلیت انعطاف پذیری خود را افزایش دهید. همین روزها شخصی خواهد آمد که برای دل خسته و شکسته تان، مرهم و شفاست.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

از دخالت در کار دیگران به شدت پرهیز کنید زیرا نه تنها برای خودتان عاقبت خوبی ندارد بلکه دیگران را نیز آزرده خاطر خواهد کرد. اگر می خواهید با این کار به دیگران کمک کنید، این را بدانید که هر کسی زندگی خودش را دارد و آزاد است تا راه خودش را انتخاب کند و نظر شما هیچ تاثیری بر راهی که او می رود، ندارد. بهتر است مراقب زندگی خودتان باشید تا سرک کشیدن بر زندگی دیگران. به زودی رابطه عاطفی خود را با یکی از دوستان تان که مدت ها از هم دور بوده اید، آغاز می کنید و روزهای خوش بار دیگر باز می گردند. در شیوه ابراز احساساتتان تجدید نظر کنید دانستن اینکه دیگران در پشت بزله گوییهای ما چه چیزی را می بینند موضوع مهمیست در مورد مسئله پیش از شرط بندی حتما هر دو روی سکه را ببینید وگرنه بعد از آن دیگر فریادتان به جایی نخواهد رسید از کسی که بسیار دوست دارید چند صباحی دور می شوید این جدایی را تحمل کنید.

481736