فال تاروت کبیر روز جمعه ٤ فروردین 1402/ امروز شانست چی میگه؟

فال تاروت کبیر روز جمعه ٤ فروردین 1402 را در این گزارش مشاهده کنید تا از طالع خود با خبر شوید.
تصویر فال تاروت کبیر روز جمعه ٤ فروردین 1402/ امروز شانست چی میگه؟

به گزارش پرسون، گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. فال تاروت دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد. کارت‌های خال فال تاروت در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را بخوانید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ماه : شاید پیش خودتان فکر کنید این اواخر آنقدر سرتان گرم کار بوده است که لیاقت تعطیلاتی طولانی دارید ولی باید به سراغ کار و زندگیتان و آن همه مسئولیتی که به عهده تان هستند بروید. ناراحت نباشید و بهانه گیری هم نکنید، همین که دست به کار شوید خواهید دید کار کردن به آن بدی که فکر می کنید هم نیست. با وجود این که اوضاع اقتصادیتان در حال حاضر بد نیست ممکن است اخباری بشنوید که باعث نگرانی شما در این رابطه بشوند، پیش از آن که از صحت اخباری که شنیده اید اطمینان حاصل کنید بیهوده نگران نشوید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت برج : شما از تمام کارهایی که این روزها باید برای زندگیتان انجام دهید خسته شده اید. زندگی شخصی، عاطفی و کاریتان مدام به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد و شما به شدت در انتظار روزهایی آرام تر هستید که بتوانید زمان بیشتری را به خودتان اختصاص داده و با خیال استراحت کنید. یک تعطیلات دو سه روزه، یا یک دور همی دوستانه چیزهایی نیستند که بتوانند حال روحی شما را به وضعیت عادی اش بازگردانند. شما به دوره ای طولانی تر از تفریح و استراحت نیاز دارید. زودتر از آنچه انتظارش را دارید به این خواسته خود خواهید رسید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد دار آویز : امروز از آن روزهایی است که شخصیت دوگانه شما در اوج خود قرار دارد و دیگران نمی دانند چطور باید خودشان را با حال و هوای متغیر شما هماهنگ کنند. شما خودتان هم متوجه این حال خود هستید و سعی دارید در وجود خود تعادل ایجاد کنید. با این حال نمی توانید با کسانی که به همدلی شما نیاز دارد کمک کنید و برای حل مشکلات آنها قدمی بردارید، چرا که فعلا خودتان بیشتر به کمک های خودتان نیاز دارید. ولی مواظب باشید اگر باری از دوششان بر نمی دارید با رفتار تندتان باری به دوششان اضافه نکنید.

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت شیطان : شما ذهنتان به شدت درگیر کارهای زیادی است که در انتظارتان هستند و دیگر جایی برای به تعویق انداختن ندارند. درست است که دلتان می خواهد امروز را هم به تنبلی و استراحت بگذانید، ولی باید مسئولیت هایی که به عهده تان هستند را انجام دهید. اگر به وعده هایی که داده بود اید عمل نکنید و وظایفتان را به انجام نرسانید مجبور خواهید شد بهای سنگینی برای آنها بپردازید و به شدت پشیمان خواهید شد.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت خورشید : با وجود این که امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن ندارید کارهای نیمه کاره ای که از روزهای قبل باقی مانده اند وقت زیادی از شما خواهد گرفت. باید بپذیرید که نمی توان به گذشته بازگشت و باید شرایط ایجاد شده را پذیرفته و هرکاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید و مسیر خود را به سمت آینده ای که آرزویش را دارید ادامه دهید. اجازه ندهید انرژی منفی اطرافیانتان روی ذهن خلاق و پویای شما اثر بگذارد؛ شاید پیشرفت کارها به آن سرعتی که شما انتظارش را داشته اید نباشد، ولی بالاخره نتیجه میدهد.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت قدرت : شما دوست دارید کنترل امور را در دست گرفته و راهنمای اعضای گروهتان باشید، ولی حتی اگر بهترین ایده ها را در سر داشته باشید هم اعتماد به نفس کافی برای انجام این کار را ندارید. در واقع همه افکار و ایده های مختلفی که در سر دارید آنقدر به نظرتان فوق العاده هستند که نمی توانید یکی از آنها را با اطمینان انتخاب کرده و دچار شک و تردید و عدم اعتماد به نفس شده اید. حل این معضل خیلی راحت است، بی آن که ذهن خودتان را بیهوده درگیر کنید یکی از گزینه ها را انتخاب کنید تا ببینید که همه با شما همراه شده اند.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت قضاوت : تلاش هایتان بالاخره دارند به نتیجه می رسند و اولین پرتوهای سپیده دمی که به شب تاریک مشکلاتتان پایان خواهد بخشید دارند در آسمان زندگیتان پدیدار می شوند. تردیدهایی که این اواخر داشته اید با چنان سرعتی از بین خواهند رفت که حتی خودتان هم متوجه این که چطور این اتفاق افتاده است نخواهید شد. مثل این است که ناگهان پرده ای از جلوی چشمانتان کنار رفته و حقیقت آشکار شده باشد. به هیچ عنوان نگران دیگران و افکار و قضاوت هایشان نباشید، مهم این است که بالاخره تلاش هایتان دارند به ثمر می نشینند.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت عدالت : خواسته ها و آرزوهای شما خیلی بیشتر و عمیق تر از آن چیزی هستند که اطرافیانتان فکر می کنند و بیان کردن آنها برای شما کار چندان ساده ای نیست. ولی خوشبختانه امروز دوستان نزدیکتان می توانند صمیمانه به حرف دلتان گوش کرده و شما را برای به دست آوردن خواسته هایتان راهنمایی کنید. در واقع تا زمانی که این افکار و احساسات خود را به زبان نیاورده اید درک کامل آنها برای خودتان نیز دشوار خواهد بود و نخواهید توانست برای به دست آوردن آنها به درستی برنامه ریزی کنید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت ابله : امروز به راحتی برنامه های خودتان را رها کرده و درگیر مسائل و مشکلات دیگران می شوید. طبعا دوستان و نزدیکان بخاطر توجهی که به آنها دارید از شما متشکر خواهند بود، ولی در واقع این گوش شنوای شما تنها برای دلداری دادن به آنها نیست و این کنجکاوی شما به دلیل آن است که با سرگرم کردن خودتان با مشکلات دیگران می خواهید درگیری ها و مسائل خودتان را فراموش کرده و از مواجه شدن با آنها فرار کنید. بهتر است بجای فرار از مشکلات و مسئولیت ها وقتتان را صرف رسیدگی به کارهای خودتان کنید.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت امپراطور : شما از این که همیشه مسئولیت همه چیز را به عهده داشته باشید خسته شده اید. حتی ممکن است امروز ناگهان طغیان کرده و تمام برنامه های قبلیتان را بهم بریزید و دیگران را در تعجب و شگفتی رها کنید. شاید برنامه جدیدتان لزوما همان چیزی نباشد که رویایش را داشته اید، ولی شما فقط می خواهید کمی عقل دیگران را سر جایش بیاورید و بگذارید آنها هم بار مسئولیت را احساس کنند. شما می خواهید کمی برای خودتان باشید و وقتتان را صرف خودتان و اهداف شخصیتان بکنید.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت کیمیاگر : شما همیشه و به طور ذاتی آدم عجیبی هستید، ولی امروز ایده هایتان آنقدر عجیب و غریب هستند که حتی خودتان را هم شگفت زده خواهند کرد. شما با تمام وجود می خواهید وضعیت فعلیتان را تغییر دهید و به همین خاطر هم هر چقدر نقشه تان اساسی تر و افراط گرایانه تر باشد به نظر خودتان جذاب تر خواهد بود. ولی متاسفانه با این رفتارتان ممکن است باعث شوید یکی از ایده های خیلی خوب و هوشمندانه تان ارزش خود را از دست بدهد.

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت پاپ : ایده های دیگران امروز به نظرتان آنقدر جالب و خلاقانه هستند که شاید فکر کنید که ایده های خودتان حتی ارزش این که بخواهند به زبان آورده شوند را ندارند. ولی مقایسه کردن افکار خودتان با دیگران اصلا کار درستی نیست، شما می توانید در عین این که از افکار و ایده های دیگران خوشتان می آید و لذت می برید به ایده های خودتان هم احترام بگذارید. تا وقتی که تلاشی برای عملی کردن افکار و ایده هایتان نکرده اید یا حداقل آنها را با افرادی که می توانند در مورد آنها نظر درستی بدهند در میان نگذاشته اید، در مورد آنها قضاوت نکنید.

478462