فال تاروت کبیر روز یکشنبه 28 اسفند 1401/ امروز شانست چی میگه؟

فال تاروت کبیر روز یکشنبه 28 اسفند 1401 را در این گزارش مشاهده کنید تا از طالع خود با خبر شوید.
تصویر فال تاروت کبیر روز یکشنبه 28 اسفند 1401/ امروز شانست چی میگه؟

به گزارش پرسون، در این بخش فال تاروت روزانه (امروز و فردا) تاریخ یکشنبه 28 ا اسفند سال 1401 (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

تاریخچه فال تاروت

این نوع فال از زمان های قدیم رواج داشته و در تمدن های کهن مانند مصر و ایران طرفدار داشت. این نوع پیشگویی ها توسط بزرگانی همچون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین سال بعد از آن، همان اتفاقات افتاد و باعث شد خیلی ها به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. به همین جهت در این بخش فال تاروت روزانه را هر روز ارائه می کنیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد. فال تاروت Tarot Horoscopes یکی از فال های بسیار قدیمی است که یکی از روش های پیشگویی می باشد. این فال در زمان قدیم بیشتر مورد توجه اشراف و نجیب زادگان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط که پادشاهان ممنوع کرده بودند، کاری سخت بود. امروز هم افرادی که به تاروت مسلط باشند حتما از شما هزینه های زیادی دریافت خواهند کرد که ما در این بخش به صورت رایگان فال روزانه تاروت را ارائه می کنیم.

تاروت بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروت فرانسوی، تاروت ایتالیایی و Königrufen اتریشی استفاده می شد. در اواخر قرن هیجدهم میلادی، بعضی از انواع تاروت به عنوان روشی برای پیشکویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرارآمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق استفاده می شد.

♈ فال تاروت روزانه برای افراد متولد فروردین

بردباری - اعتماد به نفس - غلبه بر خواسته های غیر معقول - موفق می شوید عشق یا وفاداریتان را به شخصی ثابت کنید - شجاعت و قدرت بزرگ در کنترل مسائل خیلی سخت توضیح : شما در جریان کشف قدرت واقعی خود هستید. آماده باشید تا آنچه را که در خود می یابید بپذیرید. انرژی این رمز، شما را به زمینه هایی رهبری می کند که در آنها بتوانید از قدرت های نهفته و پایداری خود بطور موثری استفاده کنید. در وضعیت بحرانی به شما می گوید که زمان تفوق یافتن بر مشکلات فرا رسیده است. نیرو و شهامت خود را متمرکز کنید و با ترس ها و موانع به گونه ای انسانی مقابله کنید. در زمینه ارتباطهای انسانی نیاز است که محکم و قابل اعتماد باشید. عبارت شفابخش : آنچه که برایم رخ می دهد موجب رشد و گسترش من می گردد.

♉ فال تاروت روزانه برای افراد متولد اردیبهشت

افکار بیهوده - سرگردانی - آرزوها و نقشه های زیاد برای آینده - خیال پردازی - حساب کردن روی مسائلی که در واقعیت وجود ندارند - فکر و خیالهای بیهوده - نقش بر آب شدن رویاها توضیح : حالا وقت آنست که چشمان خود را بگشایید و نگاه نافذی به واقعیت بیاندازید. روی اعمال خود به دقت بنگرید و اندیشه کنید. این نماد، نماینده ی زمانی است که برای خود قصرهایی در آسمان می سازید! می بایست تصمیم بگیرید که کدامیک از مقاصد شما برای پیگیری و اقدام بیش از همه مقدم تر و پرمعناتر است. عبارت شفابخش : همانطور که تاریکی و سایه های خود را تشخیص می دهم و می پذیرم، آنها قدرت خود را از دست می دهند.

♊ فال تاروت روزانه برای افراد متولد خرداد

نیروهای امدادی - شفا - مدیریت صحیح - لیاقت و استادی - کار ر ابا هماهنگی دیگران پیش بردن - درمورد کارهایی که می خواهید انجام دهید ابتدا به تحقیق بپردازید و پس از اطمینان انجام دهید - در هیچ کاری زیاده روی نکنید توضیح : اعتدال به زندگی شما حیاتی تازه می بخشد که در آن رشد و یادگیری نقش مهمی را ایفا می کند. در این مسیر شما هیچ چیزی را کورکورانه نخواهید پذیرفت. فرشته ی اعتدال شما را به آزمایشات و تجربیات مراحل زندگانی و اندیشه های ژرف رهنمون می سازد و در شرایط دشوار، بصورت نیروی امدادی و آسمانی به یاری شما می شتابد. زخم های شما را مداوا و دردهای شما را چاره اندیشی و تدبیر می کند. عبارت شفابخش : من تسلیم نیروهای دگرگون کننده ی الهی هستم، و معبری گشوده برای انرژی خلاق.

♋ فال تاروت روزانه برای افراد متولد تیر

اختلاف و مشاجره - موانع - اختلاف و بگو مگو - رقابت - پیش رفتن اوضاع بر خلاف میل شما - موانع در کاری که انجام میدهید - محاکمه - مخالفت خانواده با ازدواج توضیح : هم اکنون زمانی است که احساس می کنید همه چیز در اطرافتان با شما سر ناسازگاری دارد. اگر در اطراف خود توافق و هماهنگی به چشم نمی خورد، بدانید که موقتا می بایست بردبار و مقاوم باشید تا زمانی که بتوانید دوباره کنترل کارها را بدست گیرید. اینگونه تضادها در عین آزاردهندگی، جزیی و کوتاه مدت هستند. عبارت شفابخش : هر مبارزه ای که رخ می دهد موجب پیشرفت من می گردد.

♌ فال تاروت روزانه برای افراد متولد مرداد

شکست - ناکامی - تحقیر - بی انصافی و ظلم - تهمت یا افترا توضیح : از مشاجرات غیرضروری اجتناب ورزید، در غیر اینصورت ضرر و زیان متوجه شما خواهد شد. پنج شمشیر نمایانگر نفاق و تفرقه تحت شرایطی دشوار است. بحث و اختلاف در رابطه با اینکه کارها چگونه می بایست صورت پذیرد و درگیری مابین دو یا چند نفر موجب افزایش بحران می گردد. در این مرحله ارتباط واقعی مابین افراد وجود ندارد. هیچ یک از طرفین حاضر به شنیدن سخنان دیگری نیست. در زمینه کاری احتمال ترک کار و یا تغییر شغل وجود دارد. با وجود پیروزی در این مبارزه ضررهای فراوانی ایجاد می گردد که موقعیتی را جهت یادگیری و رشد معنوی فراهم می سازد. عبارت شفابخش : من نیروی لازم را برای پیروزی راستین در اختیار دارم.

♍ فال تاروت روزانه برای افراد متولد شهریور

پیام - نامه - شایعه - یک نو جوان بی باک و زرنگ ، قدری مزاحم که به احساسات دیگران بی توجه است - خبرچین و غیر قابل اعتماد - اوضاعی که به دلیل شایعه پراکنی و خیالپردازی مشکل و پیچیده شده است - خبر تلفنی یا نامه . توضیح : نوباوه شمشیر از شما می خواهد که این وضعیت های دشوار را بپذیرید و نسبت به پرگویی و شایعه پراکنی های اطرافیان هشیار باشید. با پذیرش این آزمایشات و مستولی شدن بر آنها نیرومندتر و مقاوم تر خواهید شد. نوباوه شمشیر ضمنا می تواند نمایانگر فرزند یا نوجوانی در زندگی شما باشد که موجبات اینگونه مبارزات را در شما بوجود می آورد. در حال حاضر عاقلانه آنست که در سرمایه گذاری های جدید یا تعهدات عمده شرکت نکنید. مگر آنکه در زمینه مطالعه و یادگیری مهارت ها باشد. عبارت شفابخش : طغیان من (یا نوباوه من) مثبت، سازنده و خلاق است.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای افراد متولد مهر

هدیه - ملاقات دوست - ملاقات با یک دوست قدیمی و یاد آوری روزهای خوب گذشته - زحمات گذشته پاداش هایی را به ارمغان می آورد - در یافت هدیه از کسی که شما را دوست دارد توضیح : دیدارها تازه خواهند شد و هدایای محبت و دوستی احساس شما را همچون زمان کودکی سرشار از امنیت خاطر و معصومیت خواهند نمود. از تمام آنچه زندگی به شما می بخشد برخوردار شوید و آن را با عزیزان و دلبندان خود سهم کنید. امیدوار باشید، همانطور که گل ها شکوفا می گردند، با فرصتهایی که در پیش هستند خواسته ها و آرزوهای شما با کمترین تلاش به حقیقت می پیوندند. عبارت شفابخش : من با پذیرفتن ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.

♏ فال تاروت روزانه کبیر برای افراد متولد آبان

تسلیم و رضا - ایثار - تحمل مشکلات - ترس از مسئله ای که اصلا وجود ندارد - نگرش اشتباه - برداشت نادرست از یک حرف یا اتفاق توضیح : پاسخ شما منفی است. اگر در این فکر هستید تا در زمینه ای، تصمیم مهمی بگیرید این کارت به شما هشدار نفی می دهد. حداقل بدانید که زمان جاری زمان مناسبی برای اجرای تصمیم شما نمی باشد. عبارت شفابخش : آنچه را باید بدانم هم اکنون به روشنی در می یابم. از اراده ی متعالی پیروی می کنم و آن را می پذیرم.

♐ فال تاروت روزانه کبیر برای افراد متولد آذر

مرد مصمم - توانگری - شخصیتی خونگرم و مصمم - مشتاق انجام عمل و تصمیمات سریع - یک شخصیت پر فایده و باهوش که همه او را دوست دارند توضیح : زندگی آماده است تا با آغوش باز شما را بپذیرد! بزودی همانند یک پیشقراول به نواحی جدید زندگی خود مسلط می گردید. آنچه را که شروع کرده اید به پایان برسانید. نسبت به افکار نو و انجام تغییراتی که لازم می دانید گشوده باشید. در طرح ها، فعالیت های تجاری و خلاق و سرمایه گذاری ها زمانی که روی اهداف واقعی خود متمرکز هستید نقش رهبری را بعهده بگیرید. عبارت شفابخش : من عاشق زندگی هستم و زندگی عاشق من است.

♑ فال تاروت روزانه برای افراد متولد دی

قاطعیت - تصمیم - پیروزی با کسی است که قدرت بیشتری دارد - یک اتفاق مهم توضیح : در رابطه با موضوع پرسشتان لازم است که سریع و بموقع دست به کار شوید. هراس به دل راه ندهید. شجاعانه و قاطعانه با مسائل روبرو گردید. زندگی هرگز برای مدت طولانی هموار پیش نمی رود. دیر یا زود عواملی فرا می رسند و به شما یادآوری می کنند تا با مبارزه خود روبرو شوید. اجازه ندهید که احساسات شما منطقی را که جهت رفع مشکلات نیاز دارید تیره و سست گرداند. هرچه که هست، با شهامت، درستکاری و عزمی راسخ پیش بروید. عبارت شفابخش : من به ادراکات روشن خود اطمینان دارم.

♒ فال تاروت روزانه برای افراد متولد بهمن

انتظار امیدبخش - سرمایه گذاری - مشارکت - در کاری که انجام میدهید هنوز به خوبی جا نیفتاده اید منتظر نتایج خوبی باشید - قدرت - ثروت توضیح : برای آنکه بتوانید پیشامدهای دل انگیزی در زندگی خود بیافرینید، استعدادهای خود را جلوه گر سازید. از فرصت استفاده کنید. بهترین نقطه برای شروع، محیط اطراف خود شماست. برای کاوش و شناخت محیط خود جستجو و تحقیق کنید و دریابید که کدامین منبع جمعی و گروهی برای کمک و همکاری با شما مناسب هستند. جهت شکوفایی فعالیت های خود، افق های دید خود را گسترده تر کنید. پاسخ پرسش ها و کنجکاوی های خود را دریافت کنید. عبارت شفابخش : فهم من، قلب من و اراده ی من همسو و هماهنگ هستند.

♓ فال تاروت روزانه برای افراد متولد اسفند

هدیه - ملاقات دوست - ملاقات با یک دوست قدیمی و یاد آوری روزهای خوب گذشته - زحمات گذشته پاداش هایی را به ارمغان می آورد - در یافت هدیه از کسی که شما را دوست دارد توضیح : دیدارها تازه خواهند شد و هدایای محبت و دوستی احساس شما را همچون زمان کودکی سرشار از امنیت خاطر و معصومیت خواهند نمود. از تمام آنچه زندگی به شما می بخشد برخوردار شوید و آن را با عزیزان و دلبندان خود سهم کنید. امیدوار باشید، همانطور که گل ها شکوفا می گردند، با فرصتهایی که در پیش هستند خواسته ها و آرزوهای شما با کمترین تلاش به حقیقت می پیوندند. عبارت شفابخش : من با پذیرفتن ارزنده ترین آرزوهایم آینده را متجلی خواهم ساخت.

منبع:roozaneh

468055